Şimdi Ara

_ LENS _ Konusu, Bakarmısınız, Takarmısınız ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
5.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaw arkadaşlar ne iş anlamadım...? Kızlı erkekli, millet bi lenstir tutturmuş gidiyo.. Takanlara bir bakıyorum, kabak kemane lens olduğu bariz besbelli.. çoğunda çok da çirkin duruyor.. lens çoğunda, gözüne sanki bişey yapışmış gibi duruyor.. hani yakışsa bari... ten esmer, göz yaprak yeşili, sanki gözünden düşecekmiş gibi de duruyor.. ne bileyim.. tiksinti yani..

şimdi diyelim bi kız gözü yeşil lensli bir erkeği daha mı çok beğenecek..?. ne bileyim bi de iyisi çok doğal duruyor dediler.. takanlara bakıyorum.. lens mi ? diye sorunca.. nasıl anladın ? helal walla.. kimse kolay kolay anlamıyo felan diyo.. ne bileyim bu kadar milleti şu yeni moda lens satıcıları mı kandırıyor ney ?
    Siz nasıl bakıyorsunuz olaya.? lens takan bir kız arkadaşınız olsa daha mı çok ayılır, bayılırsınız ney ?

Siz kendiniz lens takarmısınız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Horus_Aha -- 13 Mart 2009; 20:54:03 >

• takmama gerek yok gözlerim turkuaz zaten ama gözlerim bozuk 0.25 eğer numarası büyürse renksiz lens takıcam sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Æmre93

takmama gerek yok gözlerim turkuaz zaten ama gözlerim bozuk 0.25 eğer numarası büyürse renksiz lens takıcam sanırım
    quote:

Orjinalden alıntı: Æmre93

takmama gerek yok gözlerim turkuaz zaten ama gözlerim bozuk 0.25 eğer numarası büyürse renksiz lens takıcam sanırım

benimkide öyle üzgünüm ama 30 yaşına doğru 2 numara yada 3 numara gözlük kullanacaksın yada çizdireceksin buda bize kaderin bir cilvesi

• quote:

Orijinalden alıntı: Æmre93

Bende öyle düşünürdüm,ta ki birisiyle tanışana kadar...
  • Bi hevesle almıştım , arada zevk için takıyorum . Geçenlerde sınavdaydık , tanımadığım cocuğun biri - biraz fırlama - xD , gözlere maşallah falan dedi . Ardından espriyi patlattı : Kız olsaydım ilk sana verirdim . Lan onlar lens , elá'ya da veriyo musun deyince , ikinci kopuş yaşandı
    Ben beyaz tenliyim , saçlar da kumral , gözler karışık . Annemin gözü elá , babamınki , açık kahverengi , benimki ikisinin karışımı birşey
    Yeşil gözlü olmayı çok isterdim ama

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBADFA1C8

Bi hevesle almıştım , arada zevk için takıyorum . Geçenlerde sınavdaydık , tanımadığım cocuğun biri - biraz fırlama - xD , gözlere maşallah falan dedi . Ardından espriyi patlattı : Kız olsaydım ilk sana verirdim . Lan onlar lens , elá'ya da veriyo musun deyince , ikinci kopuş yaşandı
    Ben beyaz tenliyim , saçlar da kumral , gözler karışık . Annemin gözü elá , babamınki , açık kahverengi , benimki ikisinin karışımı birşey
    Yeşil gözlü olmayı çok isterdim ama

başlık sakat

• quote:

Orijinalden alıntı: leon tr

başlık sakat

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: leon tr

başlık sakat

Sen git biraz aban, la her şeyi de sakata almayın, bi gün kazara sakatlanıp kalacaksınız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Horus_Aha -- 13 Mart 2009; 21:37:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Horus_Aha

quote:

başlık sakat

Sen git biraz aban, la her şeyi de sakata almayın, bi gün kazara sakatlanıp kalacaksınız...

Alıntıları Göster
    Sen böyle konular açmazdın.Hayırdır ?

• quote:

Orijinalden alıntı: leon tr

başlık sakat

Alıntıları Göster
    quote:

başlık sakat

Tüh bunu yazmak için girmiştim konuya benden daha fesatları da varmış

• quote:

Orijinalden alıntı: bilm-i yorum

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Magina

Biraz rahatlayın, dinlenin diye açtım bu konuyu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Horus_Aha -- 13 Mart 2009; 21:49:52 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Magina

Biraz rahatlayın, dinlenin diye açtım bu konuyu..

Alıntıları Göster
    hayde lensçi geldi... lensçiiiii....

• quote:

hayde lensçi geldi... lensçiiiii....

Alıntıları Göster
    lens takamam, gözüm kabul etmiyor. kabul etse de takmayı düşünmem.

takacak olsam bile asla renkli takmazdım.

isteyen istediğini yapsın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: coco76

lens takamam, gözüm kabul etmiyor. kabul etse de takmayı düşünmem.

takacak olsam bile asla renkli takmazdım.

isteyen istediğini yapsın..

Alıntıları Göster
    gözlerim bozuk,yeşil renkte ve şeffaf renk kullanıyorum.gözümdeyken hiç fark edilmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Starlight^

gözlerim bozuk,yeşil renkte ve şeffaf renk kullanıyorum.gözümdeyken hiç fark edilmiyor

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Starlight^

Sen öyle san... nezaketimizden söylemiyoruz... hiç doğal göz ile lens arasındaki fark belli olmazmı sanıyorsunuz.. ama karşı değilim.. takan, takar... beni sarmaz, başka.

• quote:

quote:

Sen öyle san... nezaketimizden söylemiyoruz... hiç doğal göz ile lens arasındaki fark belli olmazmı sanıyorsunuz.. ama karşı değilim.. takan, takar... beni sarmaz, başka.

Alıntıları Göster
    bendede var lens numaarlı şeffaf.. emin ol o kadar belli olmuyor

• quote:

Alıntıları Göster
    şeffaf kullanıyorum kimse anlayamıyo
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Acı varmı dostum göz kırpınca felan

Şaka maka bende düşünüyorum da ondan soruyorum,alışmak zorluk çıkartıyor mu gözümü ellemeyi bırak ellemeyi düşündüğümde bile içimi bir sızı kaplar

• quote:

Orijinalden alıntı: furi

şeffaf kullanıyorum kimse anlayamıyo

Alıntıları Göster
    Numaralı şeffaf kullanıyorum memnunum vallaha. Gözlükten ucuza geliyor Bugün gözlük alayım dedim camlarım 260 lira tutuyor be çerçeve 250 yuh be. Senede bir 120 lira lense veriyorum mis gibi.

Bir kutuda mavi numaralı alayım diyorum. Esmer ten siyah saç nasıl gider acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Numaralı şeffaf kullanıyorum memnunum vallaha. Gözlükten ucuza geliyor Bugün gözlük alayım dedim camlarım 260 lira tutuyor be çerçeve 250 yuh be. Senede bir 120 lira lense veriyorum mis gibi.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Yazılımcı Online

Renkli hiç alma.. çok kötü duruyo.. lens olduğu baya bi belli oluyo.. doğal takıl..
    Bendeki şeffaf aslında ama ortası mavi gibi ama şeffaf mavi.. ama takınca şeffaf ..güneşe çıkıncada hafif maviye çalıyo...ama şeffaf..

Anlatamadım yaaa. Aslında şeffaf ..

• quote:

Orijinalden alıntı: KNTLG

quote:

Orjinalden alıntı: Yazılımcı Online

Renkli hiç alma.. çok kötü duruyo.. lens olduğu baya bi belli oluyo.. doğal takıl..
    Bendeki şeffaf aslında ama ortası mavi gibi ama şeffaf mavi.. ama takınca şeffaf ..güneşe çıkıncada hafif maviye çalıyo...ama şeffaf..

Anlatamadım yaaa. Aslında şeffaf ..

Alıntıları Göster
    numaralı.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.