Şimdi Ara

Lexmark Kartus Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arkadaşlar öncelikle bende lexmark 17 siyah kartus var hep bi dükkandan dolduruyordum onlar üstünde bi delik açmıslar ben 1 lt mürekkep alıp oradan enjektörle kartusumu doldurabilir miyim?bir de ben bulamadım bu kartus modeli kaç ml mürekkep alır bilgilendirirseniz sevinirim

• deldikleri yerden boya çıkana kadar doldur sorun olmaz ama kenarından boya kaçırabılır hep boya olursun dıkkat et
  • dostum peki benim delikli kartus bozuldu ben yeni bir kartus aldım bunda delik yok üstte her hangi bir yerinden delsem bi sorun olur mu bir bıcagı eritip ordan bi delik acıp enjektörle mürkkep doldurabilir miyim?
  • quote:

Orjinalden alıntı: MerT2244

dostum peki benim delikli kartus bozuldu ben yeni bir kartus aldım bunda delik yok üstte her hangi bir yerinden delsem bi sorun olur mu bir bıcagı eritip ordan bi delik acıp enjektörle mürkkep doldurabilir miyim?

Bence hiç deneme dostum 5 ytl ye doldur paşalar gibi sorun olmasın hiç uğraşma bence bi problem falan olur hiç gerek yok
  • Bıçakla sakın delme! Eper elinde küçük matkap'lardan varsa, üst kapağı kenara (sağ) 1/3 uzaklıktaki yerinden 1/16 matkapla delmen gerekiyor çünkü; bıçak mahveder o kartuşu...

İstersen Google'a gir; "Lexmark" "refill" "instructions" kelimelerini arat; karşına tüm lexmark kartuşlarını nasıl doldurabileceğini gösteren bir site gelecek.. Ordan da okuyabilirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.