Şimdi Ara

LG 32 LH3000'mü Philips 32PFl5604'mü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • LG 32 LH3000'mü Philips 32PFl5604'mü'' arkadaşlar ikisinden birini düşünüyorum lg 1299 phl 1249 tl e aralarında özellik olarakta fark yok ama. usbden film oynatabiliyorum bunlarla onu öğrenmek istiyorum bide daha önce almış olanlar varsa iyi yada kötü yönlerini hakkında yorum alabilirmiyim.

• philips'i bilmemde lg usb'den mkv oynatabiliyor
  • LH 3000 var bende gayet memnunum...
  • fiyatlarıda, kağıt üstündeki özellikleride aynı gözüküyor... bende bu ikisi arasında kalmıştım.. lg nin modeli daha çok tercih edildiği için dün onu aldım.. gelince görücez bakalım...
  • bi arkadaşımda lg var ve divx oynatmak için uğraşıyorum ama bir türlü olmuyo forumda 2100 modeli için açıklama var oradan yapıyorum ama olmuyo eğer başara bilirisem bu gün gidip alıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ookten

LG 32 LH3000'mü Philips 32PFl5604'mü'' arkadaşlar ikisinden birini düşünüyorum lg 1299 phl 1249 tl e aralarında özellik olarakta fark yok ama. usbden film oynatabiliyorum bunlarla onu öğrenmek istiyorum bide daha önce almış olanlar varsa iyi yada kötü yönlerini hakkında yorum alabilirmiyim.

bende 32pfl5604 var. bilgisayarı TV ye hdmi dan bağlamada sorun yaşıyorum. zaman zamanda TV nin sesi kendiliğinden artıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ookten

bi arkadaşımda lg var ve divx oynatmak için uğraşıyorum ama bir türlü olmuyo forumda 2100 modeli için açıklama var oradan yapıyorum ama olmuyo eğer başara bilirisem bu gün gidip alıcam.

dikkat edilirse v3.15 yazılımı (dixv için gerekn yazılm) sadece son 3 rakamı 0 la biten modellerle (2000, 3000, 4000 vs...) uyumlu...
  • lf2500 seriside divx,mkv destekler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.