Şimdi Ara

LG 32LB652V LG 32LF650V

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Daha önce 2 tane LG TV aldım LG 32LB652V ve LG 47LB652V. Her 2 TV de 10 numara televizyon ve acayip memnun kaldım. Tekrar bir TV daha almam gerekti LG 32LB652V 'ye muadil olabilir diye Samsung 32J5373 aldım. Almaz olaydım. Renkler berbat, ışık dengesi berbat, panel berbat, smart kapsamındaki uygulamalar berbat, iade etmeye çalışıyorum, bakalım iade edebilecek miyim. Kutusunu açtıysan iade kabul edilmeyebilir diyor HepsiBurada.com, bakalım artık...

Döndük dolaştık yine LG'ye geldik. LG 32LB652V veya LG 32LF650V hangisini bulursam (kutusu açılmamış, yeni) alacağım ama bulamıyorum.
    Sadece burada var, onlar da çok para istiyor:http://www.manitrend.com/urun/lg-32lf650v-full-hd-uydulu-smart-led-tv--lg-turkiye-garanti-ucretsiz-kargo-_11459.aspx

Yardımcı olabilecek, bu TV'lerden birini bulmama yardımcı olacak kişiye çok minnettar kalacağım.

• Teşekkürler Alper;
    İade ettiğim Samsung 'un iadesi kabul edilsin, yukarıda belirttiğim LG modellerini bulamazsam vermiş olduğun linkteki LG'yi sipariş edebilirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.