Şimdi Ara

LG 32LM3400 hangi medya formatlarını destekliyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bizim bacanak LG 32LM3400-ZA.BPDWLJP almış
    bide gitmiş Seagate Expansion 1TB USB 3.0 HDD almış
    HDD'yi bana kargo ile gönderdi
    gerisini anladınız siz ama özetleyeyim

"buna birşeyler at geri gönder de izleyelim" diyor
    diyorda bendeki medyaları oynatmazsa

LG'nin kendi sitesinden bulabildiğim sadece:
    "Moving Picture Playback (SD/HD/Plus HD): DivX HD" diyor.
    DivX HD tamamda şimdi bu TV ".mkv, .avi, .iso" uzantılı dosyaların hangilerini destekliyor anlayamadım

forumu araştırdım ama LM3400 hakkında hiç bir şey bulamadım
    yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

bir de arkadaşlar HDD'nin formatı ne olmalı?
    şimdiden teşekkürler

• Mkv ve avi yi destekler flv ve mp4 de oynatır.Iso oynatmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @leo
    teşekkürler

HDD'nin NTFS olması sıkıntı yaratmaz umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: machiner.

bizim bacanak LG 32LM3400-ZA.BPDWLJP almış

DivX HD tamamda şimdi bu TV ".mkv, .avi, .iso" uzantılı dosyaların hangilerini destekliyor anlayamadım

şimdiden teşekkürler

Yorumuma Lütfen sataşma olarak bakmamnı en baştan rica ediyorum !

3D cihazı almışsınız, birde 1 Tb harici disk ve sonra diyorsunuzki, bu cihaz hangi kodekleri besler, ve birde zaman ayarıp hangi dosyaları açar diye uğraşmısınız, darılmayında tam bir bilincsiz cihaz kullanımına örnek olmuş !

Neden uğraşıyorsunuzki, Piyasalarda mükemmel harici medya playerlar var iken ?

Forumda bilgili Arkadaşların konu altındaki imzalarına bakın, Adam ya BluRay kullanıyordur yada harici medya player !

Yorum için kusra bakmayın, sizde iyilik yapmak istiyorsunuz ama zamanınıza yazık olmuş, bir tane iyi kalite medya player alın !

Aklınıza gelen yada belirtilen her formattaki filmi içiniz rahat indirin ve tv açarmı açmazmı dert etmeyin, harika filmler var iso,avi,flv,mpeg,mkv,mp4,mov kısaca yazamadığım formatlarda dahi en ufak sorun yaşamadan izlersiniz, DTS özelliklerindede sorun yaşamassınız!

Hatta HMP7001 gibi cihazlar, iso dosyalarını ve bluray dosyalarını açmaklada kalmıyor, part özelliklerine kadarda seçim olanağı sunuyor + kablosuz internet yada kalvye ve maus bağlantısıda, diğer avantajları !

Alt yazı senkronu gibi klasik problemleri yada alt yazılarda genl problemlerin hiç birinide yaşamassınız !

LM3400 yazık edersiniz, hiç uğraşmayın, Medya desteği için paneli çöp haline getirebilirsiniz,sık görülen bir probelmdir, panelin tamamen kitlenmesi sonucunda hasar görecektir, şanslıysanız ürün yenisi ile değiştirilir, LG bu konuları bildiğinden sorun çıkartmaz !

• quote:

Orijinalden alıntı: andy1

quote:

Orijinalden alıntı: machiner.

bizim bacanak LG 32LM3400-ZA.BPDWLJP almış

şimdiden teşekkürler

Yorumuma Lütfen sataşma olarak bakmamnı en baştan rica ediyorum !

3D cihazı almışsınız, birde 1 Tb harici disk ve sonra diyorsunuzki, bu cihaz hangi kodekleri besler, ve birde zaman ayarıp hangi dosyaları açar diye uğraşmısınız, darılmayında tam bir bilincsiz cihaz kullanımına örnek olmuş !

Neden uğraşıyorsunuzki, Piyasalarda mükemmel harici medya playerlar var iken ?

Forumda bilgili Arkadaşların konu altındaki imzalarına bakın, Adam ya BluRay kullanıyordur yada harici medya player !

Yorum için kusra bakmayın, sizde iyilik yapmak istiyorsunuz ama zamanınıza yazık olmuş, bir tane iyi kalite medya player alın !

Aklınıza gelen yada belirtilen her formattaki filmi içiniz rahat indirin ve tv açarmı açmazmı dert etmeyin, harika filmler var iso,avi,flv,mpeg,mkv,mp4,mov kısaca yazamadığım formatlarda dahi en ufak sorun yaşamadan izlersiniz, DTS özelliklerindede sorun yaşamassınız!

Hatta HMP7001 gibi cihazlar, iso dosyalarını ve bluray dosyalarını açmaklada kalmıyor, part özelliklerine kadarda seçim olanağı sunuyor + kablosuz internet yada kalvye ve maus bağlantısıda, diğer avantajları !

Alt yazı senkronu gibi klasik problemleri yada alt yazılarda genl problemlerin hiç birinide yaşamassınız !

LM3400 yazık edersiniz, hiç uğraşmayın, Medya desteği için paneli çöp haline getirebilirsiniz,sık görülen bir probelmdir, panelin tamamen kitlenmesi sonucunda hasar görecektir, şanslıysanız ürün yenisi ile değiştirilir, LG bu konuları bildiğinden sorun çıkartmaz !

Yaw bu forumda eskiden avatarın altında sistem bilgileri olurdu
    birine yardımcı olurken gerektiğinde oradan bakar sistemine göre önerilerde bulunurduk

ben imza bölümünde mal beyanında bulunur gibi sistem yazmaktan hoşlanmıyorum
    2 sene kadar önce daha panelim bile olmadan aldığım WD HDTV Live player'ım için şu anda kendim yeni moviesheet template'ler oluşturmaya uğraşıyorum
    çok iddialı audiofil düzeyde olmasada bir ses sistemim var, dsmart'ı sadece formulayı HD izleyebilmek için aldım, futbolu sevmem dicitürk yok, medya playerlar çıkmadan önce aldığım DVD player vs.
    (hanıma göre hepsi çöplük, oysa ortalıkta bir tek kablo göremez)
    aslında ben panel araştırırken; USB falan gibi kullanmayacağım halde fiyat farkı vermeyeceğim, şöyle PC monitorü gibi hoparlörü bile olmasa, varmı böyle birşey belki daha ucuza gelirmiydi acaba diye hep düşünmüşümdür.

andy, yorumun %1000 doğru ve yol gösterici,
    yardım sever duygularla yazılmış bu tavsiyeler için gücenme, kırılma mümkünmü

DH forumu ziyaret etmeden, sizin gibi yorumu esirgemeyen arkadaşların tavsiyelerini almadan bu tür bir şey almam zaten.
    hatta, aylardır fotoğraf makinası araştırıyorum ama hala yorumları okumaktan bir satır soru dahi yazamadım

ancak, daha ilk cümlemi atlamışsınız galiba,
    TV'yi alan bizim bacanak (ona da hediye gelmiş, artık bahşiş atın dişine bakmak olmaz demiş)
    hazır USB desteği varken, benim gibi adamda da hazır arşiv varken biraz film seyredelim bari demiş
    eee işin araştırma-yükleme bölümü bize düşüyor haliyle
    şimdi 1 TB yükle, kargola, oradan bacanak arar "yoaw oynatmıyor bu meret"
    bütün emek boşa...

ha, bacanağı kasteddi iseniz zaten o bu tür şeylerden hiç çakmaz.
    teknolojiden uzak, bu tür cihazlarlarla uğraşmaktan pek hoşlanmayan birine "git birde Medya player al" dedinmi "lan kim uğraşacak, iş çıkarma, şurda 2 film seyredek dedik" diyecektir.
    bir süre sonra HDD yi takmaktan bile sıkılacaktır zaten.
    hatta sırf altyazılarla uğraşmasın hemde orijinal dublajların çoğu dts kodekli diye türkçe dublajlıları seçtim.
    neyse bu gün gönderdim zaten

ilgi ve yorumlarınız için yine de teşekkür ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.