Şimdi Ara

LG G2 60mb güncelleme?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bazı g2 lere 60MB lık güncelleme gelmiş diyorlar alan var mı ?

• bende görünmüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaynak neresi bende de görünmüyor çünkü
  • mehmet3807 kullanıcısına yanıt
    bende de görünmüyorda form da bile yazan olmuş
  • ben aldim guncellemey ama ne ise yaryr bilmiyrm uygulamalar ile alakali yazyr aciklamada

• kaptan0629 kullanıcısına yanıt
    Cihazı nerden aldınız hocam paralel ithalat fln mı
  • Edit : banada 65.98mb geldi dosya yoneticisi guncellendi birde bosta hep 820 880mb ram olurdu 900 uzerine cikmis baska farkettigim bisi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: gumballl

Cihazı nerden aldınız hocam paralel ithalat fln mı

evet hocm paralel ith.
  • Ilk cihaz alanlara paralel ithalatsa oyle bir guncelleme geldi,ancak ondan baska hic bir guncelleme gelmedi,yeni cihaz alan arkadaslar bir kontrol etsinler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de aldım o güncellemeyi.Yazılım güncellemesi.Fakat bir şey değiştiğini düşünmüyorum.Bilen varsa beni de haberdar etsin.
  • bugün itibari ile bende bir yazılım güncellemesi aldım,cihazı teknosadan aldım güncelleme ne düzeltmeleri bilmitorum ram kullanımı ile alakalı olsa gerek 1 gb
    üstüne çıktı güncellemeden sonra
  • Aynı güncellemeyi ben de bugün aldım...Telefonum Teknosa dan....
  • Bugün bana da geldi. Lakin root kernel twrp vb vb bir sürü modifikasyon olduğu icin yuklemeyecegim. Zaten değişiklik yok diyorsunuz???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SARIMSAKLI MAYONEZ -- 13 Ocak 2014; 22:47:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet3807

Edit : banada 65.98mb geldi dosya yoneticisi guncellendi birde bosta hep 820 880mb ram olurdu 900 uzerine cikmis baska farkettigim bisi yok
    banada 65.98mb geldi dosya yoneticisi guncellendi birde bosta hep 820 880mb ram olurdu 900 uzerine cikmis baska farkettigim bisi yok, paralel ithalat ürünü istanbulbilisimden almıştım
  • Bu gün bende lg pc suite usb bağlantısı yaptım bende de göründü güncelleme
  • Hocam bana uygulama guncellemesi geldi. Tel biseyler yukledi sonra resetledi

• Bu nasıl güncelleme anlamadım ki 2 saat oldu halen %36 ya anca geldi 65 mb ne ki bu kadar sürsün
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.