Şimdi Ara

LG G2 İNTERNET SORUNU YARDIM !!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba bugün vodafone dan internet kampanyası yaptırdım fakat bir türlü internete bağlanamıyorum ne yaptıysam internete paketimden giremiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

• Apn ayarlarını yapmanız lazım mobil veri bölümünden

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Litheart kullanıcısına yanıt
    haklıısn ama anlamıyorum üstadım bakındım vodafone kullanıcısıyım vodafone interneti sectim yine telefonun üst bölümde sinyal kalitesinin yanında E işareti var ..
  • Hocam ozaman gsm/wcdma seçmelisiniz şuan telefon yanımda değil bakamıyorum ama oralarda öyle bir ayar olması lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • demirel1804 kullanıcısına yanıt
    E yazarken internet bağlantısı var mı. Yani yavaş da olsa internetten veri akışı yapabiliyor musunuz. Mobil ağlardan 3G seçeneğinin etkin olup olmadığını kontrol edin. Eğer seçili ise ve buna rağmen E yazıyorsa hattınız 3G kullanımına kapalı olabilir.

Hattınızı 3G kullanımına açtırmak için 3G yazıp 3636' ya ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalboran -- 24 Aralık 2013; 22:23:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Litheart

Hocam ozaman gsm/wcdma seçmelisiniz şuan telefon yanımda değil bakamıyorum ama oralarda öyle bir ayar olması lazım

baktım valla hocam hepsini kurcaladım nedense veri akısı salanmıyor.
    uğraşmayın müşteri hizmetlerini arayın 2 dk da yaparlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalboran

E yazarken internet bağlantısı var mı. Yani yavaş da olsa internetten veri akışı yapabiliyor musunuz. Mobil ağlardan 3G seçeneğinin etkin olup olmadığını kontrol edin. Eğer seçili ise ve buna rağmen E yazıyorsa hattınız 3G kullanımına kapalı olabilir.

Hattınızı 3G kullanımına açtırmak için 3G yazıp 3636' ya ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

E yazıyor lakin arasırada H yazıyor. Ayarları sıfırladım yine olmadı en ufak bir veri akısı yok. Örn: Faceye bakıyorum güncelleme yapmıyor. Mobil ağlar 3G etkin olup olmadığını nerden kontrol etmeliyim ? Bu arada hattı 3G acıkmış.
    Yukarıdaki arkadaş açıklamış. Mobil ağlardan şebeke modunu otomatik ya da sadece wcdma olarak değiştirmen lazım.

Hattının 3G'ye açık olduğundan emin misin.

1-) Önce 3G yazıp 3636' ya ücretsiz SMS gönder.

2-) Mobil ağlar - Şebeke modu - Otomatik olsun.

3-)Gene olmazsa telefonu fabrika ayarlarına al.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.