Şimdi Ara

LG HT-503TH da vcd yani .dat sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar yaklaşık bir ay önce aldığıım LG HT-503TH ev sinema sistemim her şey yolunda giderken, tam aradığımı bulduğum evsinema sistemi derken bir sorunla karşılaştım. vcd filmlerde yani dat uzantılı vcd filmlerde filmi oynatirken yaklaşık 20saniyede bir hafiden görüntüde yavaşlama oluyo ses normal akıyo görüntü ise geride kalıyor doğal olarak filmlerde senkron kayması oluyo. daha önce de izlediğim vcd filmlerde bu sorun yokdu son günlerde oldu. aynı sorun dvd ve divxlerde yok. elimdeki tüm vcd lerde aynı sorunu yapıyor sizce ne yapabilirim yardım edebilirmisiniz??
    saygılar........

• arkadaşlar lütfen yardımcı olabilirmisiniz??
  • arkadaşlar lütfen yardım edebilirmisniz? benim cihazım bozukmu? çok önemli ne yapmalaıyım. elektroword den aldım nereye başvurmam lazım.neler yaparım.yazılım atabilirmiyim? yardım bekliyorum.....
    saygılar........
  • Acaba CD'den okurken mi bi sorun yaşatıyor. Dat dosyasını veya dosyalarını (adlarını değiştirsen de olur) bir DVD'ye yazıp oradan okumayı dener misin, belki de cihazının sorunu DVD rahat okurken CD'lerini yavaş okuması.
  • önceden aynı filmde sorun yoksa ve şimdi varsa cihaz bozuk gibi görünüyor
    cd lerin hepsi aynı anda ve aynı şekilde bozulmaz ya

önce cihazın bütün ayarlarını resetleyin belki ayarlarla ilgili problem vardır
    eğer olmazsa servise danışabilirsiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.