Şimdi Ara

lg pa1000 mi vievsonic pjd5533w mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba.2011 yılından beri ilk projeksiyonum olan lg hs201 i hem film hem tv hemde oyun amaçlı olarak kullanıyorum.Ancak son zamanlarda görüntü kalitesi ve ışık gücü ciddi şekilde rahatsız etmeye başladı. Bu sebepten ışık gücü ve kontrast değeri daha yüksek projeksiyon arayışına girdim.Ledlerin ışık güçlerinin düşük olması ve birazda olsa loş ışıkta da güzel görüntü almak isteyişim normal lamba projeksiyonlara olan ilgimi arttırıyor.Ancak daha önce normal lambalı kullanmadığım için çekincelerim var. Acaba 1000ansillümen led ile 2800 ansilümen normal lamba arasında çok abartı bi fark olur mu ? pjd5533w nin ışık gücü ciddi anlamda yüksek ancak pa1000in de kontrast oranı yüksek.En baştada söylediğim gibi hem film izlemek hem xbox 360 bağlamak hemde arada tv izlemek için ne önerirsiniz? Lamba ömrü çok sorun değil. Sürekli kullandığım hs201 bile daha anca 6000saat olmuş.4-5 sene sonra yenisini alırım diye lamba ömrünü çok takmıyorum.Birde ışık gücü ve kontrast oranlarının eski cihazıma oranla bu kadar yükselmesi izlediğim mkv x264 720p dizi ve filmleri çamura çevirir mi? Bütçem 1500-2000 tl arası.Yardımlarınızı bekliyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.