Şimdi Ara

LG PH300 vs PW600G

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar uzun süredir projeksiyon cihazı almak istiyordum şimdi karar verme aşamasındayım bütçem tam 1200 lira fakat aklımda ilk başta ph300 vardı ama 300 ansilümen düşük geldiği için kararsız kaldım 200 lira fark vererek pw600g yi almalı mıyım? 200 liralık farka değer mi? pek fazla anlamıyorum bu işten konulardan gördüğüm kadarıyla led projeksiyonlar için 720 p üstü ve 500 ansilümen üstü tavsiye ediliyor ama ph300de kötü değil gibi? neredeyse tamamen karanlık bi oda da film izlemek için alıcam bi kaç güne almayı planlıyorum ama ikisi arasında kaldım yardım lütfen

• Deger kardesim 300 ansilumenli lg kullandim kötü degil ama biraz karanlik kaliyordu izlerken hep keşke ansilümeni daha yuksek cihaz alsaymisim derdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adorer -- 8 Mayıs 2016; 18:43:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adorer kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum 300 lümen cihaz çöp gelir bir süre sonra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben lg ph 300 almayi düsünüyorum arkadaslar ve evimde 2+1 logitech ses sistemi var , yani bu ses sistemini projeksiyona baglayip ses alma sansim varmi , bilgisi olan bana yazarsa çok sevinirim
  • teşekkürler arkadaşlar dediğiniz gibi pw600 g yi sipariş ettim.

@sportivoenzo hocam evet bağlayabilirsiniz üzerinde jack girişi mevcut :)
  • @kettoplazmikretikulum çok teşekkürler
  • Ben de yaklaşık 1 yıldır pw600g kullanıyorum. Genel anlamda memnunum. Tabi bazı eksik yönleri var. Mesela cihazı çok iyi konumlandırmanız gerekiyor. İlk açtığınızda netlik sorunu ile karşılaşıyorsunuz ve bir kaç defa fokus ayarı yapmanız gerekiyor. En büyük eksiği zoom özelliği yok. Ekran boyutunu mesafeye göre ayarlıyorsunuz ki bu bence en önemli eksiklik. Optik çıkışı yo,k ben normal kulaklık girişine hoparlör bağladım sesi o şekilde alıyorum. Görüntü kalitesi, canlılık ve renk kalitesi bence yeterli hatta bu görüntü bu el kadar cihazdan nasıl çıkıyor diye insan şaşırmıyor değil. 1000-1500 tl bandında bence alınabilecek en iyi cihaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagatay_26

Ben de yaklaşık 1 yıldır pw600g kullanıyorum. Genel anlamda memnunum. Tabi bazı eksik yönleri var. Mesela cihazı çok iyi konumlandırmanız gerekiyor. İlk açtığınızda netlik sorunu ile karşılaşıyorsunuz ve bir kaç defa fokus ayarı yapmanız gerekiyor. En büyük eksiği zoom özelliği yok. Ekran boyutunu mesafeye göre ayarlıyorsunuz ki bu bence en önemli eksiklik. Optik çıkışı yo,k ben normal kulaklık girişine hoparlör bağladım sesi o şekilde alıyorum. Görüntü kalitesi, canlılık ve renk kalitesi bence yeterli hatta bu görüntü bu el kadar cihazdan nasıl çıkıyor diye insan şaşırmıyor değil. 1000-1500 tl bandında bence alınabilecek en iyi cihaz.

benimki de yarın geliyor umarım. yalnız zoom özelliğinin olmaması cidden çok kötü

• Çok tereddütte kaldım PW800 ile PH300 arasında. Sonuçta ışıksız ortamda 300 lümenin yeterli olacağına karar verdim. 1 haftadır kullanmaktayım, aydınlıkken, ortamda ışık varken 800 lümen olsaydı diyorum gerçekten. Ama karanlıkta gerçekten ihtiyacım olmuyor. Sonuçta 600 TL fark var cihazlar arasında. Ve pilli olması benim için önemli bir faktördü. LG mini beam teknolojisi gerçekten harikaymış. Eski lambalı Epson kullanıcısıyım, LG'den çok memnun kaldım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.