Şimdi Ara

lg sirrus deluxe 18.000 btu 12.000 btu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • lg sirrus deluxe alcam salona oda cift cam 23-24m2 2010 senesinde almistim evi duvarlarda strafor var 2-3 saat gunes goruyor sogutma amacli kullancam 12000 btu 25000tl 18000 btu 3500 tl 12.000 lik alsam isimi gorurmu arada 1000 tl oynuyor dis unite boyutu baktim ayni ic unite 12.000 ligin sadece 16 cm kisa....12.000 lik isimi gorurmu?

• 18000 lık 25m2 için en ideali. Ben 35m2 ye 18000 lık taktirdim ama hakkı 24000 lık ti. Şimdiki aklım olsa 24000 alirdim. Sen de 18000 al kafan rahat olsun. 12000 lık devamlı tam kapasite çalışacak, isitirken veya soğuturken zaman alacak.
  • quote:

Orijinalden alynty: emre_bayam

lg sirrus deluxe alcam salona oda cift cam 23-24m2 2010 senesinde almistim evi duvarlarda strafor var 2-3 saat gunes goruyor sogutma amacli kullancam 12000 btu 25000tl 18000 btu 3500 tl 12.000 lik alsam isimi gorurmu arada 1000 tl oynuyor dis unite boyutu baktim ayni ic unite 12.000 ligin sadece 16 cm kisa....12.000 lik isimi gorurmu?

12 lik yeterli gelir arkadaşım 18 liğe gerek yoktur boşu boşuna almayın tabi sadece amaç soğutma ise

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trhuseyn -- 16 Şubat 2016; 18:08:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trhuseyn

quote:

Orijinalden alynty: emre_bayam

lg sirrus deluxe alcam salona oda cift cam 23-24m2 2010 senesinde almistim evi duvarlarda strafor var 2-3 saat gunes goruyor sogutma amacli kullancam 12000 btu 25000tl 18000 btu 3500 tl 12.000 lik alsam isimi gorurmu arada 1000 tl oynuyor dis unite boyutu baktim ayni ic unite 12.000 ligin sadece 16 cm kisa....12.000 lik isimi gorurmu?

12 lik yeterli gelir arkadaşım 18 liğe gerek yoktur boşu boşuna almayın tabi sadece amaç soğutma ise
    daikin shira ftxs42k de karar kildim internette 4500-5000 arasi biyerde pesin para 4100 tl ye buldum hafta sonu onu almayi dusunuyorum
  • Daikin shira 16.000btu pesin para 4000tl aldım yarin takılcak...izmir bucadan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre_bayam -- 17 Şubat 2016; 19:12:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre_bayam

Daikin shira 16.000btu pesin para 4000tl aldım yarin takılcak...izmir bucadan...
    LG nin bu sirius modeli mega modelinden daha üstün.ben özellik olarak baktığımda siriusun performansının daha iyi olduüunu gördüm linkte İnceleyebilirsiniz.

https://www.istanbulbilisim.com.tr/?act=StoreFront&type=search&keyword=sirius

• quote:

Daikin shira 16.000btu pesin para 4000tl aldım yarin takılcak...izmir bucadan...

Hayırlı olsun arkadaşım umarım vakum yaptırmayı unutmazsınız

16000 btu derken sanırım bunu kasdettiniz FTXS25K Inverter Klima

Bu ise 16000 btu değil 9000 btu diye geçer 9 luk yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: worldofthelord30

LG nin bu sirius modeli mega modelinden daha üstün.ben özellik olarak baktığımda siriusun performansının daha iyi olduüunu gördüm linkte İnceleyebilirsiniz.

https://www.istanbulbilisim.com.tr/?act=StoreFront&type=search&keyword=sirius

Lg almak istiyorum illa derseniz prestige almaya çalışın arkadaşlar ilerisi için sizin yararınıza olur

• Lg Sirius nakit 12000 lik 2300 tl ye buldum nasıl fiyat sizce iyimi izmirde
  • Sirüs aliminyum klima önerilmiyor.
    Midea bakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.caner

Lg Sirius nakit 12000 lik 2300 tl ye buldum nasıl fiyat sizce iyimi izmirde

Klima değil müsfette klima dır
  • trhuseyn T kullanıcısına yanıt
    SİRİUS yeni serii diye geçiyor.ne sorunları var detay yazın arkadaşlar.kullanan bi çok kişi memnun....
  • quote:

SİRİUS yeni serii diye geçiyor.ne sorunları var detay yazın arkadaşlar.kullanan bi çok kişi memnun....

sirüs değerler itibari ile kağıt üstünde güzel evt kullanıcılarıda genelde memnun gibi gözüküyor.sorun ne derseniz en başında servis sorunlu.klimaya gelirsek aliminyum setten ibaret bir klimadır fiyatınında uygun olmasının sebebi budur.
    aliminyum bakıra göre çok dayanıksızdır tamiri yok denecek kadar imkansızdır.tamir etsenizde dip tudmaz.zaten klima işinde bir lg ve samsung akıllı oldu çıktı sürdüler piyasaya naylon klimalari yiyorlar insanları ama görcez bakalım ileride ağlayanları burada.
    siz dersenizki klima iki sene çalışsın yeter bana o zaman tabikide alın.ama dersenizki 10-15 yıl kullanayım onu unutun imkansız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ghostkiller1

quote:

sirüs değerler itibari ile kağıt üstünde güzel evt kullanıcılarıda genelde memnun gibi gözüküyor.sorun ne derseniz en başında servis sorunlu.klimaya gelirsek aliminyum setten ibaret bir klimadır fiyatınında uygun olmasının sebebi budur.
    aliminyum bakıra göre çok dayanıksızdır tamiri yok denecek kadar imkansızdır.tamir etsenizde dip tudmaz.zaten klima işinde bir lg ve samsung akıllı oldu çıktı sürdüler piyasaya naylon klimalari yiyorlar insanları ama görcez bakalım ileride ağlayanları burada.
    siz dersenizki klima iki sene çalışsın yeter bana o zaman tabikide alın.ama dersenizki 10-15 yıl kullanayım onu unutun imkansız.

Annemlerde Arçelik 24000 Btu var belki 9 .10 seneden beri var hayla tıkır tıkır çalışıyor ben anlamıyorum lg ve Samsung modelleri dayanmaz deniliyor sonuçta öteki firmalarda bakır diyor fiyati doğan Şahin araba fiyati zaten 8 sene dayansa yeter 8 sene sonra ne modeller çıkar alırsın bir tanedaha millet cep telefonu alıyor 2 sene sonra değiştiriyor çünkü teknoloji çok hızlı ilerliyor fazla para kaptirmak klima vs pek mantıklı degıl

• quote:

Orijinalden alıntı: dj.caner

quote:

Orijinalden alıntı: Ghostkiller1

quote:

Annemlerde Arçelik 24000 Btu var belki 9 .10 seneden beri var hayla tıkır tıkır çalışıyor ben anlamıyorum lg ve Samsung modelleri dayanmaz deniliyor sonuçta öteki firmalarda bakır diyor fiyati doğan Şahin araba fiyati zaten 8 sene dayansa yeter 8 sene sonra ne modeller çıkar alırsın bir tanedaha millet cep telefonu alıyor 2 sene sonra değiştiriyor çünkü teknoloji çok hızlı ilerliyor fazla para kaptirmak klima vs pek mantıklı degıl

arkadaş biz derdimizi mi anlatamıyoruz yoksa bilerek tartışmamı çıkarmak niyetindesiniz.burda tavsiye sorulur bir bildiğimizi yazarız geriside sizleri bağlar.banane samsung almış arçelik almış kimse klimasını bana almıyor.yok illa tartışma çıkaracaksınız birde kendinizi haklı çıkaracaksınız yok böyle bir dünya kusura kalmayın.

8 yıl önceki arçeliğe bak serpantinlere birde şimdikilere bak aradaki farkı görürsün.onlar bakırdı şimdikiler aliminyum.kimse zaten burda tuutpta bütçenizin dışında öneri vermiyor.o kadar bilende gider istediğini alır.burda sizleri illa bu markayı alacaksınız diye silahmı dayıyorlar anlamış değilim.amacınız nedir bilmiyorum yada varmak istediğiniz nokta nedir.

şu konuda sizinle hemfikirim param çok 3-5 yılda bir klima değiştirim dersen eywallah.ama yazılıyor iyi bir klima olsun bütçem şu.ee biz şimdik size ne diyelim verin ,cevabını?

cebimizden paramkı katalımda sizlere klima alalım.bakım burda birkaç arkadaş aynısını yapıyor.ha beni bağlarmı bağlamaz banane isteyen istediğini alsın banamı alıyor sannki klimayı.alanda kendine almayan da kendine bizene.nedir bu tür yaklaşımlar anlamış değilim inanın.

bu kadar akıllı herkes ne demeye tavsiye istiyor.hadi tavsiye istiyor öneriliyiort bu seferde neden tartışma konusau oluyor herşey.burdaki amaç tavsiye felan değil.sanılıyorki burda yazanlar satıcı illa bizler sizlere klima kakalıyoruz.yok böyle birşey kardeşim şahsım adına ne satıcıyım nede herhangi bir firmanın uşağıyım.bildiğimi yazarım doğruyu savunurum gerisinden banane.

ha burda bir tepki gösterilecekse bu forumdan alınıp malum kişinin forumuna çağıran kişilere tepki gösterin.çünki onlar satıcıdır.ha buraya satıcısıda gelir diğer kişilerde.burda siz kendinize göre doğru olanı alır kararı sizler verirsiniz sizleri kimse zorlamaz zorlayamaz.

ama yok illa tartışma olacaklar muhalefet olacak yaw arkadaş o kadar biliyorsun tavsiye isteme istedin ne demeye muhalefet yapıyorsun.

sizde kusura kalmayın arkadaş sizin yazınıza yazdım herşeyi size denk geldi herşeyi üstünüze alınmayın lütfen.

• Yok kardeşim önemli değil güzel yazmışsın 👍
  • trhuseyn T kullanıcısına yanıt
    kendileri söylemeden 20 dakika yaptılar vakumu...Daikin Shira FTXS42K Klima 16.000 btu... isitmada 20.000 btu üzerine cikiyor...pesin 4.000 taksitli 4.700 dediler... 3yil cihaz 5 yil motor garantili..
  • quote:

kendileri söylemeden 20 dakika yaptılar vakumu...Daikin Shira FTXS42K Klima 16.000 btu... isitmada 20.000 btu üzerine cikiyor...pesin 4.000 taksitli 4.700 dediler... 3yil cihaz 5 yil motor garantili..

hayırlı olsun arkadaşım çok güzel bir fiyata almışsınız.inşallah uzun yıllar sağlıkla kullanırsınız
  • emre_bayam E kullanıcısına yanıt
    yorumlarını alabilirmiyiz ısınma amaçlı kullandın mı ?
  • skycell92 S kullanıcısına yanıt
    24 derecede 30 a kadar cikliyor 15 dakikada isitti odayi 23-24 m2 sonra 22 ye dusurdum...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.