Şimdi Ara

LG YENi DOKUNMATiK TELEFONUNU DUYURDU LG KF 510 (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
976
Cevap
0
Favori
123.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: killnOd

Bu telde otomatik foto cekme ozelligi varmi peki?Yani sabit bir yere koyup 1 dakika sonra kendi foto cekmesini saglayabiliyormuyuz?

Var öle bi özelliği 10sn olması gerekıyor.
  • 10saniye yeter , birde alarmlar dogum gunu vs hatirlatma olayi tel kapaliykende gecerlimi yani tel kapaliyken tel kendiliginden acilip dogum gunlerini vs hatirlatiyormu ayni sekilde kapaliyken saat alarmi devreye giriyormu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: killnOd

10saniye yeter , birde alarmlar dogum gunu vs hatirlatma olayi tel kapaliykende gecerlimi yani tel kapaliyken tel kendiliginden acilip dogum gunlerini vs hatirlatiyormu ayni sekilde kapaliyken saat alarmi devreye giriyormu?

Telefon kapalı iken,bu alarm olur dogum gunu hatırlatması olur yada hatırlatılması gerekn bı not'un olur dedıgın gıbı bu konumdayken telefon gereklı uyarıları verıyo yanı böle bi özelligi vr
  • Bu detayı bılmıodum burda okuduktan sonra denedm 2 dakka soraya saatin alarmını kurdum kapadm.bekledm sora ve kapalıykende caldıgını gordum heergun farklı özellık ögrenıyorum paylasım ıcın tesekkur ederm
  • Mumkunse teli kullanan birileri gunduz gece flasli ve flassiz bir kac resim ekleyebilirmi foto kalitesinide gormus oluruz.
  • Ben cektm kalıtesı yanı gayet iyi foto makınaları kdr tabkde kalıtelı deıl ama 3.0 ii aksm evden koymaya calısım
  • dokunmatik telefonlara nedense güvenemiyorum, yani gereksiz gibi geliyor.Normali daha kullanışlı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuRaN.z

LG YENi DOKUNMATiK TELEFONUNU DUYURDU LG KF 510

fotolar smape.com.dan alıntıdır.

kf 510 İncelemesi
    http://smape.com/en/reviews/lg/LG_KF510-rev.html

valla telefon nokia 8800 kadar şık olmuş yani

• Bence ondan daha özellıklı hafıf ve karizma duruyo :) emin olabilirsin her yonuyle kf510 daha ii :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: mustafazeyn

Bence ondan daha özellıklı hafıf ve karizma duruyo :) emin olabilirsin her yonuyle kf510 daha ii :)

ya özellik olarak 8800dan kesinlikle daha iyi zaten ama 8800 ın şeklide ayrı bi güzel zaten bi o özelliği var bide malzemesi acayip kaliteli
  • güncel fiyatı ne kadar. En ucuz nerden alabiliriz?
  • selam dün carrefour (teknosa dan degil) aldım sıkı bi pazarlık ve peşin olarak 475 ytl aldım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lejyon80 -- 3 Ağustos 2008; 1:36:36 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: lejyon80

selam dün carrefour (teknosa dan degil) aldım sıkı bi pazarlık ve peşin olarak 475 ytl aldım...

HAYIRLI OLSUN
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaan2121

(ALC) otomatik ışık sensörü.. bu özelliği açtığın zaman , telefonun ortam ışığını belirler.. ve ortam aydınlıksa telefonun ışığını kısar. eğer ortam karanlıksa telefonu ışığını açar.. yani kısaca gündüzleri ışığı kısarak bataryadan tasarruf etmeni sağlar.

bu yazdıgının tam tersi olması gerek gün ışıgında lcd ekranların görünmesi zorlaşır dolayısıyla ışıgın artması gerekir gece ise cihazın ışıgı kısması ve enerjiden tasarruf yapması gerekir...............
  • fiyattan biraz daha feragat edilip kf600 alınabilir diye düşünüyorum hatta kf700 çok ideal bir cihaz viewty'nin 3.2mp başka bir farkı yok 650ye alınabiliyormuş sanırsam.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mcebi001

quote:

(ALC) otomatik ışık sensörü.. bu özelliği açtığın zaman , telefonun ortam ışığını belirler.. ve ortam aydınlıksa telefonun ışığını kısar. eğer ortam karanlıksa telefonu ışığını açar.. yani kısaca gündüzleri ışığı kısarak bataryadan tasarruf etmeni sağlar.

bu yazdıgının tam tersi olması gerek gün ışıgında lcd ekranların görünmesi zorlaşır dolayısıyla ışıgın artması gerekir gece ise cihazın ışıgı kısması ve enerjiden tasarruf yapması gerekir...............

Işığı kapatıyor derken , tuş takımından bahsediyorum.. yani güzdüzleri tuş takımının ışığını kapatıyor enerji tasarrufu için.
    Ama ekran ışığı için dediğin doğru olabilir

• kullanan arkadaşlara sorum olacak, malumunuz telefonu deneme şansımız yok herhangi bir yerde; telefon görüşmelerinde karşı tarafın konuşma netliği ve karşı tarafın bizi duyma netliği nasıldır acaba? bilenler bilir, lg chocolate böyle bir sorun had safada, aynı şekilde shine modelinde de ses netliği probleminden bahsetmek mümkün.
    yabancı kaynaklı bir sitede ki kf510 testindeki veriler pek iyi olmadığını söylüyor
    örneğin bir çok samsung modelini kullandım fakat konuşma sırasındaki ses netliğiginin kalitesizliği yüzünden, zararına 1-2 hafta (bi tanesini ertesi gün) sonra sattım.
    telefonu telefon gibi kullananlardanımdır, çok görüşme, sıfır mesaj; dolayısıyla ses kalitesi önemli bir kriter.

• quote:

Orjinalden alıntı: onur151k

kullanan arkadaşlara sorum olacak, malumunuz telefonu deneme şansımız yok herhangi bir yerde; telefon görüşmelerinde karşı tarafın konuşma netliği ve karşı tarafın bizi duyma netliği nasıldır acaba? bilenler bilir, lg chocolate böyle bir sorun had safada, aynı şekilde shine modelinde de ses netliği probleminden bahsetmek mümkün.
    yabancı kaynaklı bir sitede ki kf510 testindeki veriler pek iyi olmadığını söylüyor
    örneğin bir çok samsung modelini kullandım fakat konuşma sırasındaki ses netliğiginin kalitesizliği yüzünden, zararına 1-2 hafta (bi tanesini ertesi gün) sonra sattım.
    telefonu telefon gibi kullananlardanımdır, çok görüşme, sıfır mesaj; dolayısıyla ses kalitesi önemli bir kriter.

telefonu 1 haftadır kullanıyorum. ewet chocolate daki o sorun kf510 da YOK. ben konuşuyorum, sesler gayet iyi. ama telefonu çok konuşurum demişsin. telefonun max. konuşma süresi 2.5 saat yani biraz az. bilgin olsun. ama diğer özellikleri , özellikle dizayn ve kamerası oldukça başarılı bence

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: mcebi001

quote:

Işığı kapatıyor derken , tuş takımından bahsediyorum.. yani güzdüzleri tuş takımının ışığını kapatıyor enerji tasarrufu için.
    Ama ekran ışığı için dediğin doğru olabilir

lcd ekran için arkadadşın yazdıkları doğru, enerji tasarrufu modunda ortam ışığı arttıkça lcd parlaklığı artıyor azaldıkça lcd parlaklığı azalıyor.

• telefonu 2 gundur kullanıyorum ses kalitesi gayet ii arkadaslar.aklınızda soru kalmasın.
    ama ben bı turlu telefon numarası yazarken cıkan nota defterı şeklinde olan temayı değiştiremedim.nerden yapılıo veya yapılabliomu?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.