Şimdi Ara

LG YENi DOKUNMATiK TELEFONUNU DUYURDU LG KF 510 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
976
Cevap
0
Favori
123.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonun hangı renklerı var istedıgımız renklerı alabılıomus kırmızı ve füme'nin dısında?
  • Birde mavi renk olan var ama TR de yok simdilik.
  • Maviside parlakmı nasıl yanı kırmızı gibimi ?
  • güzel telefon bencede
  • Ben pek tutmadım nedense bu cihazı,dokunmatik dedinmi hiç tuş olmayacak abi,böyle sanki bişeyler eksikmiş gibi geliyor bana..Ama beğenen ve alan arkadaşlarada hayırlı olsun şimdiden...
  • quote:

Orjinalden alıntı: cluberrr

Ben pek tutmadım nedense bu cihazı,dokunmatik dedinmi hiç tuş olmayacak abi,böyle sanki bişeyler eksikmiş gibi geliyor bana..Ama beğenen ve alan arkadaşlarada hayırlı olsun şimdiden...

Rakamların oldugu alan ön yuzedekı gibi deil ama ön yuzey dokunmatık tuş yok ztn snrm dırek kullanmadm bence kullandıgın zaman fark edıceksın rakamlrn oldugu panelse dıger telefonlardkı gibi dısarı doru cıkık bı tuş takımı yok nerdeyse yuzeyle sıfır gıbı dıkktlı ıncelersn gorursun..
  • Tusları denıldıgı gıbı deıl,gayet normal dokunmatık daha ne kdr olsn cıkıntısı bıle yok msj yazrken kullandıgın alanda nerdyse dokunmatık kdr aynı sevıyede
  • quote:

Orjinalden alıntı: cluberrr

Ben pek tutmadım nedense bu cihazı,dokunmatik dedinmi hiç tuş olmayacak abi,böyle sanki bişeyler eksikmiş gibi geliyor bana..Ama beğenen ve alan arkadaşlarada hayırlı olsun şimdiden...

Neresnde tus var:D barız bı tus cıkıntısı yokkı dıs yuzey dokunmatk ztn :D yanlıs telefona bakmıs olmayasn :D
  • sanrm bencede öle :)
    Telefon gayet hos özellıklernde oldugu gıbı dokunmatık :) yanı bı sorun gormuyorum baska teldekı dokunmatık tusları nasıl ki gormedıgımz bısemı :D
  • BEYLER ARKADAŞ TAMAMEN DOKUNMATİK DEMİŞ, YANİ EKRANI DA DOKUNMATİK OLMALI DEMEK İSTEMİŞ.
    VİEWTY VEYA IPHONE GİBİ. KÖR DEĞİLDİR HERALDE O DA SİZİN GÖRDÜĞÜNÜZÜ GÖRÜYOR.

quote:

Orjinalden alıntı: mustafazeyn

sanrm bencede öle :)
    Telefon gayet hos özellıklernde oldugu gıbı dokunmatık :) yanı bı sorun gormuyorum baska teldekı dokunmatık tusları nasıl ki gormedıgımz bısemı :D
  • Kapagın ustundekı tuslar dokunmatık,dier tuslarda on yuzdekı gıbı olmasada cok ınce yanı yuzeyle sıfır gıbı,tamamen dokunmatık die bi acıklama gectgıını sanmıorum özellklernde
  • arkadaşlar bende almayı düşünüyorum bu telefonun fiyatı hakkında bilgi verebilecek bi arkadaş varmı acaba?
  • Arkadaşlar bi aksilik çıkmazsa telefonu bugün alıyorum .. inceledikten sonra burda tüm artı ve eksilerini sizinle paylaşacağım. . . inşallah sağlam bi cihaz denk gelirde servisle falan uğraşmayız
  • quote:

Orjinalden alıntı: selcukanacoglu

arkadaşlar bende almayı düşünüyorum bu telefonun fiyatı hakkında bilgi verebilecek bi arkadaş varmı acaba?

3megaixel cam var dokunmatık tuslar led ısıklar :) karizmasi var :D mp3 calar radyo kırmızı rengi mesela cok gusel bende var pili bi kere norml kullanmda rht 3 gun gıdıyor fiyat olakda ben 510 a aldm ama smdı 520 530 yanı o aralar
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaan2121

Arkadaşlar bi aksilik çıkmazsa telefonu bugün alıyorum .. inceledikten sonra burda tüm artı ve eksilerini sizinle paylaşacağım. . . inşallah sağlam bi cihaz denk gelirde servisle falan uğraşmayız

Hayırlı olsn sımdıden :)
    memnun kalcaan bence yanı bende yenı sayılırım dıcem ama bayadr kullanıyorm memnunm abicim hoş telefon gören bu ne dıe ıncelıyo :) sora iimiş kaç para fln özellık olrak dolu ztn alda gel bakalım :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: selcukanacoglu

arkadaşlar bende almayı düşünüyorum bu telefonun fiyatı hakkında bilgi verebilecek bi arkadaş varmı acaba?

Fiyat olark 500 ytl ile 530 arasnda bişee
  • Fiyatlar deişiyi 10 20 ytl aşşa yukarı ben 510 a almıstım...
  • ewet telefonu sonunda aldım. gayet güzel ve sağlam duruyo.. şimdi şarja koydum. bakalım kaç gün gidecek.. (530 tl ye 10 taksitle aldım.. fiyatı soran arkadaşlara bilgi.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KNTLG -- 29 Temmuz 2008; 15:32:51 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaan2121

ewet telefonu sonunda aldım. gayet güzel ve sağlam duruyo.. şimdi şarja koydum. bakalım kaç gün gidecek.. (530 tl ye 10 taksitle aldım.. fiyatı soran arkadaşlara bilgi.)

Hayırlı olsn walla lg fan mı acsak napsak
    şarjda kalsın 14 saat mı ne öle bişe tam şarj etsn bıtınce 1 kere daha yap öle derler:P
    memnun kalırsın bence tekrardn hayırlı olsn
  • 2 gb lık hafıza kartları ne kadar bilen warmı fiyatını.. bi de ne bu mini sd mi, yoksa micro mu...??? (şarj doldu bende çıkardım.. o kadar çok takmasak olmaz mı????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KNTLG -- 29 Temmuz 2008; 20:04:57 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.