Şimdi Ara

Limera1n pili içiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
3.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamam JB iyi de ben pili bu kadar hızlı tüketen bir Jailbreak görmedim... Herkeste aynı mı durum?

• Arkadaşlar neden peki pili cabuk tüketiyor ? jb sadece programları ücretsiz kullanmanıza yaramıyormu ? bu konuya birisi açıklık getirirse cok iyi olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Arkadaşlar neden peki pili cabuk tüketiyor ? jb sadece programları ücretsiz kullanmanıza yaramıyormu ? bu konuya birisi açıklık getirirse cok iyi olacak
    hiç alakası yok zaten i4 ün pili normal kullanımda 2 gün gidiyor cok fazla wifi de falan taklırsan 1 gün bile zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: cturna

hiç alakası yok zaten i4 ün pili normal kullanımda 2 gün gidiyor cok fazla wifi de falan taklırsan 1 gün bile zor

Alıntıları Göster
    şımdılık böyle bır problemle karşılaşmadım. herşey normal. cydıa'dan yükledığın çok program varsa bu belkı pıle etkı edebılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Error 404

şımdılık böyle bır problemle karşılaşmadım. herşey normal. cydıa'dan yükledığın çok program varsa bu belkı pıle etkı edebılır.

Alıntıları Göster
    jb ve sonrası sürede wifi de cok kaldıysan ve jb den sonra yukledigin programlar arka planda calısıyorsa olabilir. onun haricinde pili extra kullanacak ne işlem yapıyorki limera1n? haa belki shsettings yükledi isen o pili çok kullanıyor deniliyor.
  • Bi acaiplik yok bende normal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih_h

Bi acaiplik yok bende normal.
    Arka planda uygulamalar açık kalmıştır limera1n pil yemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeebani

Arka planda uygulamalar açık kalmıştır limera1n pil yemez.

Alıntıları Göster
    Geçiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayfonsever

Tamam JB iyi de ben pili bu kadar hızlı tüketen bir Jailbreak görmedim... Herkeste aynı mı durum?

Paralı uygulamaları denemek için indir-kur-oyna 3 lemi arasında haliyle çok vakit geçirdiğimizden, 45 günlük özlemin ardından (ben 45 gündür bekliyenlerdenim) içimizdeki patlamayla birlikte önümüze gelen herşeyi kurduğumuz için doğal olarak pilde çabuk bitiyor. 2-3 güne eski performansına döner
  • quote:

Orijinalden alıntı: barahirr

quote:

Tamam JB iyi de ben pili bu kadar hızlı tüketen bir Jailbreak görmedim... Herkeste aynı mı durum?

Paralı uygulamaları denemek için indir-kur-oyna 3 lemi arasında haliyle çok vakit geçirdiğimizden, 45 günlük özlemin ardından (ben 45 gündür bekliyenlerdenim) içimizdeki patlamayla birlikte önümüze gelen herşeyi kurduğumuz için doğal olarak pilde çabuk bitiyor. 2-3 güne eski performansına döner
    açıkçası bendede hızlı bir pil azalması oluyor. SBSettings kurdum belki ondandır uninstall etmeyi deneyim.

Sabah 7:30'da şarj cihazından çıkardım şu anda saat 10:17 ve şarjım %90. arka planda açık birşey yok, gündüz bir ara facebooka birde hava durumuna baktım..

Yinede birkaç gün beklemek gerekiyor belkide arkadaşların dediği gibi uzun süren bekleyişten sonra cihaza fazla yüklendik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreampowder -- 11 Ekim 2010; 10:20:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dreampowder

açıkçası bendede hızlı bir pil azalması oluyor. SBSettings kurdum belki ondandır uninstall etmeyi deneyim.

Sabah 7:30'da şarj cihazından çıkardım şu anda saat 10:17 ve şarjım %90. arka planda açık birşey yok, gündüz bir ara facebooka birde hava durumuna baktım..

Yinede birkaç gün beklemek gerekiyor belkide arkadaşların dediği gibi uzun süren bekleyişten sonra cihaza fazla yüklendik

Alıntıları Göster
    iphone larda pil göstergesi yüzde olarak göründüğü için çok çabuk bitiyormuş gibi algılanıyor, yüzde göstermese bu kadar tepki almaz:))

• quote:

Orijinalden alıntı: by_mercure

iphone larda pil göstergesi yüzde olarak göründüğü için çok çabuk bitiyormuş gibi algılanıyor, yüzde göstermese bu kadar tepki almaz:))

katılıyorum aslında bir nevi psikolojik %10 düşüyo ulan bu ne hemen düştü falan diyoz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deep Hypnosis

Alıntıları Göster
    içmez içiriyosundur
  • quote:

sbsettings ten olabilir.. bende sabah 8 de sarjdan aldım suan 10:43 pil %83 oldu.
    1 kere cydia ya girdim 20 dk muzik dinledim 4 dk da konusma var.
    genelde her sabah aynı seyleri yaparım %96- 97 lerde olurdu..

• quote:

Orijinalden alıntı: underwater

quote:

sbsettings ten olabilir.. bende sabah 8 de sarjdan aldım suan 10:43 pil %83 oldu.
    1 kere cydia ya girdim 20 dk muzik dinledim 4 dk da konusma var.
    genelde her sabah aynı seyleri yaparım %96- 97 lerde olurdu..

Alıntıları Göster
    sb settingste free memory var onu yapın arkadaki gereksizleri kapasın..

ben sb settings kadarda super program gormedım valla gunce %25 sarj bile yese hakkıdır..

wireless kapatmak bu kadar kolay olmadı hiç, sonra home power tusu kullanmıyorsun bide activatoru yukleıdnmı saate dokunuyorsun ekran kıtlenıyor sola cekıon acılıo sallıon hopluop flan:D

jb yi kullanmasını bileceksiniz hakkını verin sadece beleş oyunla olmaz :P daha neler vaaaaaaar neler zamanla çözersiniz yeni arkadaşlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: vasco1925

ben sb settings kadarda super program gormedım valla gunce %25 sarj bile yese hakkıdır..

wireless kapatmak bu kadar kolay olmadı hiç, sonra home power tusu kullanmıyorsun bide activatoru yukleıdnmı saate dokunuyorsun ekran kıtlenıyor sola cekıon acılıo sallıon hopluop flan:D

jb yi kullanmasını bileceksiniz hakkını verin sadece beleş oyunla olmaz :P daha neler vaaaaaaar neler zamanla çözersiniz yeni arkadaşlar :)

sbsettingsi neredeyse iphone 2g'yi aldığım günden beri kullanıyorum fakat daha yeni aldığım iphone4 te bu kadar hızlı pil tükenmesi hoş değil.. uninstall ettim bakalım düşmede problem varmı inşallah sbsettings ten değildir...
  • quote:

Bossprefs nedir bilirmisin?

@dreampowder
    test ettikten sonra sonucu bildirirseniz sevinirim.
    musait bir zamanda restore edip temiz kurulum yapmayı dusunuyorm...
  • quote:

7 -8 bekleme süresinde %5 pil yemiş bence gayet normal.
    JB nin pille bir ilgisi yok, sadece kilitli kapıyı açar...kapı açılınca sen rahat durmayacaksın muhtemelen o program bu oyun vs. derken haliyle pil yetmez, sende suçu mecbur jbye atacaksın olay bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_mercure

valla ben kapatıyorum, rakamların azalışını görmek moral bozuyor, sanki pil çabuk bitiyor gibime geliyor, kapıyorum düşüyor bir diş mesela diyorum kendimce "ooo baksana yarısından çoğu yeşil daha", işte bööle kandırıyorum kendimi bende napıym
  • quote:

Orijinalden alıntı: underwater

quote:

Bossprefs nedir bilirmisin?

@dreampowder
    test ettikten sonra sonucu bildirirseniz sevinirim.
    musait bir zamanda restore edip temiz kurulum yapmayı dusunuyorm...

+

bilirim sbsettingsten iyi olmadığı kesin

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.