Şimdi Ara

Limit 1.200 ytl 32 lik hangi lcd ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Limit 1.200 ytl 32 lik hangi lcd ? oturma odası için düşünüyorum teşekkürler....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemocem -- 26 Mayıs 2008; 16:09:41 >

• O fiyata ancak Toshiba alabilirsiniz. Zorlayip 100 YTL daha ayarlarsaniz guzel bir Samsung bulabilirsiniz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: bilgeolun

O fiyata ancak Toshiba alabilirsiniz. Zorlayip 100 YTL daha ayarlarsaniz guzel bir Samsung bulabilirsiniz..

bencede hocam . 100 -200 daha ver al bi samsung pişman olmazsın . ama dersinki 1200 den 1 lira fazla veremem, bekle derim ben sana bir kaç ay daha , düşecek sanırım fiyatlar ( falım sakızının arkasındaki yazılar gibi oldu )
  • quote:

Orjinalden alıntı: oguzhan78

quote:

O fiyata ancak Toshiba alabilirsiniz. Zorlayip 100 YTL daha ayarlarsaniz guzel bir Samsung bulabilirsiniz..

bencede hocam . 100 -200 daha ver al bi samsung pişman olmazsın . ama dersinki 1200 den 1 lira fazla veremem, bekle derim ben sana bir kaç ay daha , düşecek sanırım fiyatlar ( falım sakızının arkasındaki yazılar gibi oldu )

birkaç ay derken?
  • o fiyat aralığında en uygun ürünler toshibada yada lg de var
  • teşekkürler arkadaşlar
    samsung un hangi modelini tavsiye edersiniz ?
  • arkadaşım aşağıdaki linke bi bak istersen istediğin fyatlarda lcdler var
    http://www.hemenalucuzal.com/index.php?do=catalog/show2&p=20
  • quote:

Orjinalden alıntı: _asparagas_

quote:

Orjinalden alıntı: oguzhan78

quote:

birkaç ay derken?

bencede maçlar bitsin

• lg 32 lc 42 1.150 ytl lerde satılıyor .. samsung ile farklı olduğunu düşünmüyorum ... bu rakama alınacak en uygun 32 lcd tv o olur ... daha sonra toshiba düşünülebilir... 32c 3500 modeli saygılar ....
  • bencede maçlar bitsin derim alcaksan fiyatlar aşağıya gelecekler.Ben ağustos sonu eylül başı gibi düşünüyom.1000ytl gelir ozaman fiyatlar.Tabi doalrda bir çalkantı olmazsa
  • valla fiyatlar düştü bu ara düşeceği kadar zaten bence alacak olanlar bu ara kaçırmasınlar geçen sene kendime 2400 ytl ye aldığım samsung 32r81b yi geçen hafta biradere electroworld ün yüzde 18 kampayasından peşin 1270 e aldım aradaki fark inanılmaz
  • fiyatlar hakikaten dibe vuracağı kadar vurdu... esnaf kan ağlıyor rekabet aldı başını gidiyor.... bakalım hayırlısı ama rakamlar söylediğim gibi zaten yerlerde ....
  • LG 32LC52 Bimekste 1197 ytl, cok degil 2007 ninin sonunda bile 2bin ytl civarıydı bu cihaz.
  • neyse hadi maçları da bekliyelm bekleye bekleye alamadık bir türlü..
  • piyasada dal oynamıyor deerler ya öyle bi durum var.Kriz yakındadır.kupadan sonra bence daha güzel fiyatlar gelir.Suanda talep fazla olduğu için ederinden fazla isteyebilirler
  • inşallah söylediğiniz gibi olur ama zannetmem piyasa sırf bu avrupa kupasından nekadar daha ekmek yerim hesabı yapan esnaflarla zincir mağazalarla dolup taşmışken talepde öyle düşündüğümüz kadar çok değil hatta beklenenin çok altında malu kimsenin cebinde kuruş yok nasıl alsın bu millet bu ekonomik güçle ...
  • PHILIPS 32PFL7962D modeli estore da world carda 5 taksit 1394 ytl ben sipariş verdim herkez memnun
    forumu araştırısan bu tv den...
  • arkadaşlar sizce Pixellence 42760 42´´ HD-Ready LCD TV vestel nasıl vestel lcd kullanan varmı
  • UP
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.