Şimdi Ara

Linderoth sahaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Galatasaray’da en son ligin ilk yarısındaki 21 Ekim’de seyircisiz oynanan Ankaraspor maçında forma giyen ve sakatlığı nedeniyle devre arasında ameliyat olan Linderoth dün takımdan ayrı olarak çalışmalara başladı. Aylardır takımdan ayrı olan ve sezonu kapatan Linderoth kondisyoner eşliğinde çalıştı. Koşan Linderoth’a tek pas çalışması yapan takım arkadaşları "Oooo Linderoth kendini çok özlettin" diye espri yaptı.

• Güzel haber. Gelecek sezona kadar kendini tam anlamıyla bulduğu zaman çok sağlam ortasahamız olacak...
  • quote:

Orjinalden alıntı: YGK

"Oooo Linderoth kendini çok özlettin"

bence eskisi gibi verim alınamaz.bikere sakatlandı arada bir nükseder.bence sağlam bir stoper düşünmeli gs
  • quote:

Orjinalden alıntı: fuatturkrap

Güzel haber. Gelecek sezona kadar kendini tam anlamıyla bulduğu zaman çok sağlam ortasahamız olacak...

• Linderoth sahaya çıktı da, lig bitti
  • Bu sene sahada görmek istediğim tek oyuncu Linderoth'du ama olmadı, kısmet.
    Umarım seneye iyi oyunuyla bizleri coşturur.
    Öpüyorum Linderoth'u
  • quote:

Orjinalden alıntı: mercan2021

quote:

bence eskisi gibi verim alınamaz.bikere sakatlandı arada bir nükseder.bence sağlam bir stoper düşünmeli gs

Stoper mi?? Linderoth ön libero değil miydi???
  • linderoth doncek de sakatlık etkilemisse ve eskisi gbi olmassa o da var

bole uzun sureli sakatlıklardan iyi donen cok az oyunucu vardır ondan ben o kadar da yararlı olacagını sanmıyorum ama ins yanılırm
  • Sezon başında Linderoth'u aldığımızda , Lincoln'u aldığımız kadar sevinmiştim..

Ve bana göre Ankaraspor maçına kadarki dönemde mükkemmel bir performans çıkardı..

Ama şanssızlık işte..

Seneye inşallah ondan faydalanabiliriz
  • linderoth gelirken mehmet topalı kesmek ne derece doğru ki eğer oynuyacak olursa gs ye fb nin taktiği çift ön libero, tek forwet ii olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: charismAslan

quote:

Orjinalden alıntı: mercan2021

quote:

Stoper mi?? Linderoth ön libero değil miydi???

pardonya ön libero demeliydim

• Avrupa Şampiyonasında oynamak için kendini riske etmicekti hatırladığım kadarıyla..e şimdi antremanlara çıkması normal
  • Ön libero diye birşey yok birader. Libero italyanca serbest adam demek. Defansif orta saha. D O S yani.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cehennemmarşı

Ön libero diye birşey yok birader. Libero italyanca serbest adam demek. Defansif orta saha. D O S yani.

Libero defans hattı ile orta saha arasındaki kısımda , yeri geldiği zaman defansa yardım eden , yeri geldiği zaman orta saha hattını geçip hücuma yardım eden futbolcudur. En bilindin örnek Fenerbahçe'de Aurelio..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.