Şimdi Ara

Linksys Router arızası (DD-WRT)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Düne kadar Linksys WRT320N routerı sorunsuz şekilde kullanıyordum. DD-WRT yüklüydü ve gayet memnundum.
    Fakat bir hata yaptım. Yine DD-WRT yüklü E4200 Routerın yedekleme dosyasını yanlışlıkla WRT320N (DD-WRT yüklü) routerın üzerine yükledim. Sonra 320N iptal oldu. Sadece güç ışığı yanıyor, resetlemeye tepki vermiyor.

İlk olarak kendim yapabileceğim bir şey var mı? Yoksa tamir ettirebileceğim bir yer var mıdır?
    (Ürünü BestBuy'dan almıştım, garantisi bitti mi tam olarak bilmiyorum ama bitmese bile garanti kapsamına girmez diye düşünüyorum.)

Konu hakkında deneyimi, bilgisi, düşüncesi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim. Teşekkürler.

• eternetten bağlanıp TCP/IPv4 ile 192.168.1.1 fixleyip bağlanmayı dene %1 de olsa belki tutar.
    Jtag kablo ile yeni firmware yükleyebilirsin . Google da Jtag wrt325n araması yap .yada salağa yat garantiye gönder kolay anlamıyorlar yada anlasalar bile serviste düzeltirler.
  • Teşekkürler Sayın babel, Jtag ile bahsettiğiniz işlemi yapamayacağımdan servise yolladım. Garantisi 2 ay önce bitmiş, cihazdan memnun olduğum için ücretli onarım yapmalarını istedim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.