Şimdi Ara

Logitech Gamepad F310 Analog Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    7-8 ay önce Bimeks'ten Logitech F310 Gamepad almıştım. Aldığım gün kullandım ve sıkıntı yoktu. Fakat sonraki dönemlerde ağır derslerden dolayı dokunmaya fırsatım olmadı. Geçen satın aldığım Darksiders'ı oynamak için taktım kolu oyunda sıkıntı yoktu gene aradan bir ay geçti bugün tekrardan oyuna gireyim dedim bu bir aydır dokunmamıştım ne oyuna ne kola fakat karakterim hep sola yürüyordu kola dokunmasam bile. Normal yön tuşlarında problem yok oraya aldım mı sistemi fakat analogun sol stick'inde merkezin sola kayması var ve sağ üst ile sağ altı algılamıyor. Kalibre etmeyi de denedim durum değişmiyor hala sola kaymış durumda ve sağ alt ve sağ üstü algılamıyor. O stick ile + işaretini ekranda dolaştırdığımızda çember tam olmuyor sağ üst çeyreği kesilmiş bir çember gibi oluyor ve sağ alttan da dikdörtgen gitmiş gibi. Yazılım ayarlarıyla ileri seviyede oynansa belki düzeltilebilir ancak ben bulamadım. Büyük ihtimalle oralarda sıkıntı var alette fakat ben üniversitedeyken taşınmış ailem ve fiş ile garantiyi bulamadık. Son Steam Sale'den sonra yeni bir kol alacak param yok. Sizce nasıl çözebilirim bu sorunu? Çünkü Dark Souls vb. gibi elimdeki oyunlardan bazıları yalnızca xbox uyumluluğu olan bu kol ile oynanabiliyor :(.

• bendede aynı sorun vart hort olacak ama yapcak bişey yok. sizde düzeldi mi hocam?
    oyunum dark souls. sürekli sağa gidiyor karakter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whocares. -- 8 Şubat 2014; 15:45:45 >
  • Sorun yazılımsal. Gamepad'in driver'nı kaldır tekrardan yükle.
  • sürücüyü değil cihaz kaldırılıyor yardımcı olur musun nerden kaldıracağım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.