Şimdi Ara

logitech z-530 kullanıcıları!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • logitech z-5300 kullanan ardaşlar bu sistemi almak istiyorum ama hala karar veremedim iyimidir iyi değilse hangisini önerirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OrAlLlL -- 12 Şubat 2006 12:42:06 >

• Ben almaya karar verip gitmişken orda kurulu olan 530u dinledim ve sevmedim..Ancaaakk adam çok acemiydi ve onboard ses kartı üzerinde bağlantıları bile iyi yapamamıştı...O yüzden Bu kadar övülen bir sistemi bu kadar kolay harcamamaya kara verdim...Ama ben de senin durumundayım...Bu setten daha güçlü bir şeyler arıyorum...Mesela 250-300ytl civarı olacak bir şey...jazzın 9940 modelini övmüşler o da piyasada yok....Beklemedeyim..
  • Katılıyorum.
  • iyi bir ses kart1yla güzel bi sonuç alabilirsiniz eer ses kart1n1z yoksa güzel bi tabe bo_una heveslenmeyin fiyat1na göre güzel bir ev kullan1c1s1na yetecek düzeyde
  • bende ilk başta sizin gibi düşündüm
    önce rda3+ onboard ses kartı ile denedik fena değildi
    live 5.1 ile denedik daha güzeldi ama siyah kabloyu bağlayamamıştık çıkışlar yetersizdi
    daha sonra zs platinium pro aldım 3 çıkışı da taktım ses bayaa duru çıkıyo baslarda tok hani
  • Vallahi ben de tereddütteydim gittim aldım geçen c.tesi sesi güzel bence fena değil. baslar çok belirgin geldi bana. Bi de bu ses konusunda beğeniler birbirini tutmuyo. Birinin beğendiği sesi öteki beğenmiyo. En iyisi aynı sitemde hepsini tek tek deneyip alcaksın ama öyle bi olanak da yok maalesef.
  • HAKLISIN SUBWOOFER TİPLERİNİN YANINDA BİLGİSAYARDA YAPILAN OPTİMİZASYONLARIN DA ÇOK BÜYÜK ETKİLERİ EN BASİTİNDEN PLAYERLARIN BİLE ETKİSİ YOĞUN OLUYOR
    bundan dolayı renk ve zevkleride eklediğimizde , beğeniler birbirlerini tutmuyo
  • Arkadaşım, başlığı ve ilk yazdığın bu yorumu lütfen düzelt. Çünkü öyle yazmışsın ki z530 diye bir set yok. Ama x530 ve z5300 var. Yani arada kalmış yazdığın set, sanırım x530 demek istedin ama lütfen düzelt.
    quote:

Orjinalden alıntı: OrAlLlL

logitech z-530 kullanan ardaşlar bu sistemi almak istiyorum ama hala karar veremedim iyimidir iyi değilse hangisini önerirsiniz
  • Evet bende z-530 diye bir set hiç duymadım
  • millet de nasıl yorum yapabiliyor anlamıyorum.. bir kişi bile dsormamış x-530 mu veya z5300 mü diye
  • valla 530 sayısını görünce başına hiç bakmamışım çok ilginç. doğru z değil x-530 olacak.
  • eğer z-5300 den bahsediyorsan tabiki sonuna kadar yardımcı olabiliriz.

ama x-530 u kastettiysen benim yorumum şu olur;

forumu kirletme adına inanki elinizdden gelen herşeyi yapıyorsunuz.
    beni yanlış anlamayın lütfen ama logitech x.530 un dünyası bu forumda hergün tartışılıyor zaten. yeni bir konu açmanın mantığını anlamıyorum. arama bölünüme x-530 yazsanız sayfalarca sonuç çıkar karşınıza. lütfen daha duyarlı davranalım.

saygılar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: AnotheR

eğer z-5300 den bahsediyorsan tabiki sonuna kadar yardımcı olabiliriz.

ama x-530 u kastettiysen benim yorumum şu olur;

forumu kirletme adına inanki elinizdden gelen herşeyi yapıyorsunuz.
    beni yanlış anlamayın lütfen ama logitech x.530 un dünyası bu forumda hergün tartışılıyor zaten. yeni bir konu açmanın mantığını anlamıyorum. arama bölünüme x-530 yazsanız sayfalarca sonuç çıkar karşınıza. lütfen daha duyarlı davranalım.

saygılar...

Yok kardeşim estağfurullah. Tabii ki z-5300.

Yanlış yazmışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OrAlLlL -- 12 Şubat 2006 12:41:43 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.