Şimdi Ara

Lokal Boya ve Kaporta Tamiri işleriniz için tahmini fiyat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
4
Favori
115.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aracınızda büyük hasarlardan, küçük çizik ve sürtüklere kadar olan hasarlarınızı ve kaporta tamir işlerinizi 1-2 fotoğraf ile paylaşın, piyasada kusursuz işçilik ile yaptırabileceğiniz tahmini fiyatını size bildireyim.

• Vernik atan bölgelere ne yapıyorsunuz?
  • astari atilmis plastik 2 tampon on arka
    komple boya olacak parca basina 120 tl istiyorlar uygunmudur
  • quote:

Orijinalden alıntı: WARNİNG

astari atilmis plastik 2 tampon on arka
    komple boya olacak parca basina 120 tl istiyorlar uygunmudur
    Fiyat oldukca makul. Boyanın kalitesi ve rengin tutması konusunda titiz davranın.
  • cnspnky kullanıcısına yanıt
    Resimdeki gibi ön tamponumda direğe deyme sonucu oluşmuş bir çatlak var. Eksik parça yok. Hemen yanında da iki üç ufak boya dökülmesi var.

Sizce ne kadara mal olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi breux -- 15 Eylül 2014; 14:32:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: breux

Resimdeki gibi ön tamponumda direğe deyme sonucu oluşmuş bir çatlak var. Eksik parça yok. Hemen yanında da iki üç ufak boya dökülmesi var.

Sizce ne kadara mal olur?
    Selam.

Aracımın ön tamponunun altında yaklaşık 10cm uzunluk 2 cm eninde boya dökülmesi, sağ kapıda 3cm çizik, arka bagajda başarısız rötüş yapılmış yine 3cmlik bir cizik ve arka tamponunda 1-2 cmlik ufak bir alanda boya dökülmesi var.

böyle yazınca korkunç oldu biraz ama hiç göze gelmeyen detaylar ama ben biraz pimpirikli olduğum için bu bölgelere lokal yaptırmak istiyorum. tahmini ne kadar tutar max fiyatı söyleyebilir misin?

yarın fotoğraflarını çekip paylaşabilirim.

renk : şeker beyazı

• Selam, 12 yasında 307 aracım var, 10 yıldırda sol arka kapısında tam çizgi üstünde bir göçük var, muhtemelen biri kapı çarptı, 10 yıldır duran şey gözüme batmaya başladı, tahmini ne kadar tutar, teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antiseptiq

Selam, 12 yasında 307 aracım var, 10 yıldırda sol arka kapısında tam çizgi üstünde bir göçük var, muhtemelen biri kapı çarptı, 10 yıldır duran şey gözüme batmaya başladı, tahmini ne kadar tutar, teşekkürler.

Göçük için yönlendirebilirim. 100 150 lira arası tutar. Boyasız düzeltebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Chosen

quote:

Selam, 12 yasında 307 aracım var, 10 yıldırda sol arka kapısında tam çizgi üstünde bir göçük var, muhtemelen biri kapı çarptı, 10 yıldır duran şey gözüme batmaya başladı, tahmini ne kadar tutar, teşekkürler.

Göçük için yönlendirebilirim. 100 150 lira arası tutar. Boyasız düzeltebilirsiniz.

Alıntıları Göster
    @breux

300 lira.

@chosen

600 lira.

@Antiseptik

Boyasız olarak tamir edilebilir. Ben kendi kapımı dışarıda yaptırdım 500 lira verdim ancak bu daha kolay gözüküyor. 200 lira.

• quote:

quote:

Dostum Antalya da yasiyorum, onerecegin yer buradaysa memnuniyetle giderim.

• quote:

quote:

quote:

Benim ustam İstanbul'da hocam. Antalya'da tanıdığım yok malesef.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Benim ustam İstanbul'da hocam. Antalya'da tanıdığım yok malesef.

Alıntıları Göster
    Peugeout 206 aracım var tavan hariç komple bazı yerlerinde ufak 2-3 adet göcükte var düzeltip boyatsam ne kadar tutar

• 1750 lira civarı tutar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnspnky

1750 lira civarı tutar.
    Üç parçayada bulaşmış!

• quote:

Orijinalden alıntı: sdkshn

Üç parçayada bulaşmış!

800 Lira.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnspnky

800 Lira.
    Çok uzun oldu yazdıklarım ama ilgilenirseniz sevinirim .

-Bir kaç hafta önce kaza yaptım aracım şu an çalışır durumda değil ,evime yakın olan bir tamirhaneye bıraktım yani sanayiye (kartal) gidemiyorum fiyat araştırması yapmak için,açıkcası çok da anlamıyorum bu işlerden.Aracım 97 model tipo ,sağ ön tekerden çarpıldı.Motor kaputunun bir kısmı yamuldu,sağ ön çamurluk pert oldu hatta sağ kapının da 1 parmak kalınlığı kadar yamulmuşluğu var,tampon kırıldı ,ön teker aksamı komple yenilenecek.Ayrıca çarpmanın şiddetiyle aracım döndü ve çarpan araçla arka sağ köşe( stop-çamurluk-bagaj kapağı bölümü) tekrar çarpıştı.Kaskom yok ve haksız bulundum haliyle kendim yaptırmam gerekiyor ve cepten çıkacağı için uygun olması gerekiyor.Şimdi bu usta parça listesi yaptı ve istediği parçalar yaklaşık 1000 tl ve 8 parça da boyanacak(sağ çamurluk,ön tampon,kaput,sağ iki kapı,sağ arka çamurluk,sol ön çamurluk,''tamir edilirse'' bagaj kapağı da).Aracın boyası ve bütün işçiliği için 1500 tl istedi +parça boyanın normalde 120-140 tl olduğunu söyledi,bana 100 tl den yapacak.Bu hesaba göre mi hareket etmeliyim yani alternatif bir tamirhane olmadığı için etrafta,fiyat yüksek verilmiş olabilir mi yoksa normal mi?Sanayide belki daha kötü işçilikle daha uygun fiyata da yapabilirler ama bu paraya yanıbaşında ki adama kötü iş yapıp veremezsin sonuçta diye düşünüyorum yanlışmıyım?

-Fotoğraflarını da ekliyorum aracın,ön kaputla uğraşacağını söyledi yani yenilenme ihtimali var belki uğraşmak istemiyor da olabilir.Bagaj kapağı metal değil plastik gibi bir malzeme o yüzden ''tamir edilirse'' dedim olmazsa değişecek.Acaba ikisi de düzeltilebilir mi?

Yorumlarınızı bekliyorum,trafiğe kemerinizi bağlamadan çıkmayınız..Teşekkürler.
     Lokal Boya ve Kaporta Tamiri işleriniz için tahmini fiyat Lokal Boya ve Kaporta Tamiri işleriniz için tahmini fiyat Lokal Boya ve Kaporta Tamiri işleriniz için tahmini fiyat

• merhaba , benim aracin arka sol tamponunda birisi çıkarken surtmus ve 10-15 cm çapında alanda çizikler oluşmuş pata cila olmuyor cunki tamponun siyah rengi bile görünüyor, tahmini kaclira masrafi olur Teşekkürler.
  • Aracı bahçe kapısına sürttük arka kapı ucu marspiyelin uç kısmı ve arka camurluk resimdeki gibi boyasi çıktı tahmini ne kadar tutar
    Bu mesaja eklenen görseller:

Lokal Boya ve Kaporta Tamiri işleriniz için tahmini fiyat Lokal Boya ve Kaporta Tamiri işleriniz için tahmini fiyat

• 2001 model clio sağ kapı hasarı tamir fiyatı nedir?teşekkürler.

• Seat İbiza güneş yanığı var komple boya ne kadar tutar?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.