Şimdi Ara

Lost planet 2 (ÇIKTI RF!CO-OP SEVERLER GÖZÜNÜZ AYDIN :P) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
0
Favori
8.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sailsofcharon

quote:

Orijinalden alıntı: stormoffdarkness

Oyunun resmi çıkış 11 mayıs.Az önce denedim,ne diyebilirim ki,yorumlara katılmamak elde değil oyun nasıl desem co-op splitscreen oynanmasa yüzüne bile bakmam o derece,mission ların 5 er 10 dk dan oluşmasımıdır nedir acaip itici geldi,gerçi başlarındayım ama olmamış yaaa doğruya doğru.LİVE den oynanırsa biraz olsun haz alınabilir.Capcom dan çok daha derin bir aksiyon oyunu beklerdim açıkçası

Senin gibi co-op aşığı bir adam bile oyunun bu derece kötü olduğu yorumunu yapıyorsa bir iş vardır bunda. Shoptodan siparişi iptal edip red dead siparişi vermenin zamanı gelmiş demektir.

Edit: Demem ve shoptoya girmemle beraber gördümki oyunu çok tan yollamışlar, neyse artık ilk oyunu çok sevmiştim co-op oynayacak arkadaşlarda var idare edicez artık.

Sparişi iptal edemediğine gerçekten üzüldüm,benim gibi co-op delisi adamı bile baymayı başardı bu lost planet.Zaten 1. oyunu NEDEN co-op yapmazlar diyordum hep,demez olaydım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkdogan -- 6 Mayıs 2010; 17:26:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Drizzt_tr

İlk oyunuda kötüydü demek bu ondanda kötü..Zaten nedense ısınamadım gitti bu LP ye...Oyun çok bayık ilerliyordu.
    Bu ay Alan Wake, Reach, Red Dead Redemption, Prince yeter artar
    Daha assassin le darksiders , silent hill bitireceğiz

darksiders demişken ne oyundur bu bitiremedim kaç gündür 15 saattir oynuyorum grafikleri güzel olsaydı çok iş yapardı walla
  • İlk oyun kötüydü, bu daha da kötü demek. Oynamak gereksiz.
  • Arkadaşlar single campaign'de bir yere kadar geldim daha sonra sıkıldığı için kaydedip oyundan çıktım. Akşam tekrar girdim oynamak için ama oyunu kaldığım yerden başlatamıyorum. Hep bana sıfırdan yeni single oyun başlatma ekranı geliyor. Kaldığım yerden devam etmek için ne yapmalıyım yardım....
  • eyvah eyvah... arkadaştan rica ettim bi de indirmesini...
  • Oyun IGN'den 6 alarak Hayal kırıklıkları sınıfına girdi ilk oyunun 8.5 aldığını düşünürsek..
  • arkadaşlar bunda save nasıl hiç bişe anlamadım ya episode 1 in 1.bölümünü geçiyorum video falan giriyo saveliyo diye çıkıyorum savelememiş tekrar açtım ordan daha ileriye gittim bi sonraki videolu yerde kapattım yine baştan ne bu ya biri bana açıklayabilir mi?
  • arkadaslar Single player'ie bir türlü giremedim çok salak bir menüsüü var nereden ve nasıl girecegiz sigle playere yardımcı olursanız memnun olurum.
  • Arkadaşlar aşağıdaki soruma çözüm yok mu? Deli olacam... yardım....
    quote:

Orijinalden alıntı: zerok

Arkadaşlar single campaign'de bir yere kadar geldim daha sonra sıkıldığı için kaydedip oyundan çıktım. Akşam tekrar girdim oynamak için ama oyunu kaldığım yerden başlatamıyorum. Hep bana sıfırdan yeni single oyun başlatma ekranı geliyor. Kaldığım yerden devam etmek için ne yapmalıyım yardım....
  • Gamespot'ta 5.5 vererek para vermeyeceğim oyunlar listesine soktu bu oyunu..
  • zerok arkadaşın sorusuna cevap verirseniz güzel olucak çok uyuz bi olay bunda save sistemi nasıl ben bıraktım oynamayı bu işi öğrenmeden başlamayı düşünmüyorum
  • Arkadaşlar sanırım siz Lost Planet 1i oynamadınız,Mission tamamlanmadan yani bölüm sonu canavarını öldürmeden oyundan çıkarsanız baştan başlarsınız,sizin sorununuz sanırım tam olarak bu,canavarı öldürmeden çıkıyorsunuz,eğer sorun bu değilse ne olduğunu ben de bilmiyorum

Bu arada düşük notlardan sonra biraz daha yüksek notlar geldi

Gametrailers 7.2,Xbox Magazine 8.0,Game Informer ise 8.5 vermiş.Sizin bahsettiğiniz Save sisteminden şikayet edilmişki söylediğim gibi 1. oyunda da vardı,oyunu oynayanlar 1.oyundan daha iyi grafiklerle 1. oyunla aynı şekilde ilerlediğini yazmışlar,düşük notların sebebini ben anlayamıyorum eğer Lost Planet 1e iyi not verdiysen bunada vermek zorundasındır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JOELLAMBERT -- 8 Mayıs 2010; 19:21:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mg3

arkadaslar Single player'ie bir türlü giremedim çok salak bir menüsüü var nereden ve nasıl girecegiz sigle playere yardımcı olursanız memnun olurum.

Bende bulamadım campaing'e giriyorum single seçeneği yok oyunun menusu çok dandik acaba ben çakmasını falan mı indirdim... netten ?
  • Bakalım akşam girerim bende oyuna şimdi geldi, inş sonu hayal kırıklığı olmaz
  • çöpcom bende yazıp yazmama arasında kaldım, gerekse sizin yorumlar, gerekse gavur sitelerin verdigi puanlar iyice soguttu beni oyundan
  • Valla ben oynuyorum senaryo modunu ilk oyundan pek farkı yok bereber Co-Op oynamak isteyen olursa haber versin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: counterdoctor

çöpcom bende yazıp yazmama arasında kaldım, gerekse sizin yorumlar, gerekse gavur sitelerin verdigi puanlar iyice soguttu beni oyundan

çöpcommuş sen daha portakalda vitaminken capcom ne oyunlar çıkarıyordu...

@Pinky

Oynayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 11 Mayıs 2010; 18:56:14 >

• @KAKÁ

Episode 1 chaper 3'e kadar gel bana o zaman haber ver aynı bölümleri tekrar oynamayayım şimdi.
  • Ben beğendim oyunu... Keşke banlı olmasaydım bu oyun live' dan muhteşem olurdu... Artık yeni xbox' ı alınca kısmetse...

Koskoca capcom bu sitede çöpcom da oldu ya...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.