Şimdi Ara

Lost planet 2 (ÇIKTI RF!CO-OP SEVERLER GÖZÜNÜZ AYDIN :P) (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
0
Favori
8.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah iyiliğinizi vermesin yahu oyuna giremeyen var...
  • Sorma ya :) bu akşam denicem bakalım arkadaşın dediğini inşallah sorun bendedir.
  • oyunu niye sevmediler anladım ama, zevk meselesidir belkide.. ben oyunu robotları, silahları, bossları yönünden zevkli buluyorum ayrıca 1. versiona göre iyi yol almış gibi görünüyor.. oynamakta tereddüt edenler yorumlara bakmasın derim. en azından demosunu deneyin öyle karar verin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozai -- 12 Mayıs 2010; 17:56:57 >
  • Oyun sitelerinin dediği gibi iniş çıkışlı olmuş oyunun gidişatı,başlarında beni öldüren save sistemi ve dandik menüsüne rağmen ilerledikçe çoşmaya başladı oyun.KESİNLİKLE BİR KAÇ CHAPTER İLERLEYİN,OYUN OYNADIKÇA AÇILIYOR.HELE BİR TRENLİ BÖLÜM VAR BAYILDIMMM.O NE HAYVANİ BOSS TUR YAWWW.BENİM GİBİ CO-OP SEVERLERİN TEREDDÜTSÜZ ARŞİVİNE KATMASI GEREKEN BİR OYUN LOST PLANET 2!ASLA ERKEN YORUM YAZMAYACAĞIM BUNDAN SONRA(KENDİME UFAK BİR ELEŞTİRİ)
  • Akşam KAKA,sailsofcharon ve ben Co-Op oynayacaz bir adam daha lazım var mı oynayacak olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Akşam KAKA,sailsofcharon ve ben Co-Op oynayacaz bir adam daha lazım var mı oynayacak olan?

Bansız olsam uçardım uçarrr pinky .Trenli bölüme gelmediyseniz(chapter 3 olması lazım) baştan söyleyeyim kopacaksınız orda.
  • Yok gelmedik oraya Episdoe 1 Chapter 2 den devam edecez. Bu arada chapter 2 deki o dev yaratığı nsl öldürdün tek başına?
  • quote:

Yok gelmedik oraya Episdoe 1 Chapter 2 den devam edecez. Bu arada chapter 2 deki o dev yaratığı nsl öldürdün tek başına?

Biraz kastıı ta bi bi başıma .Walla turuncu gördüğüm her yerine sıktım,ilk önce kafasının altındaki 3 sağda 3 solda olan ufak bacaklarına sıktım,3 üde koptumu kocaman bacak daha kolay hasar alıyor,kocaman bacağı koparınca da bi sersemleyip yere yığılıyor o zaman da kafasına kafasına allah ne verdiyse boşaltın.Böyle böyle gidiyor enerjisi.Ben 15. denememde geçmeyi başardım

• quote:

Akşam KAKA,sailsofcharon ve ben Co-Op oynayacaz bir adam daha lazım var mı oynayacak olan?

akşam bende olabilirim yer varsa tekrardan bir şans vericem chapter kaçtan başliycaksınız ama ? ben daha 2 yi bitirmedim.
  • Episode 1 chapter 2 den başlanacak.
  • 21.30 da online olursan iyi olur.
  • Ha şöyle yaw iyi yorumlar gelsin...Bende bu akşam dalıcam oyuna...
  • split creen varmıydı bu oyunda şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

split creen varmıydı bu oyunda şimdi

Var dostum,ama res 5 gibi ufacık bölüyor ekranı.
  • küçücük derken aynı re 5 deki gibi ise o normaldi bende , halen severek oynuyoz zaten :)
  • quote:

küçücük derken aynı re 5 deki gibi ise o normaldi bende , halen severek oynuyoz zaten :)

O zaman aynı şekil böldüğünü söyleyebilirim.Bende neden ufacık böldü acep???Görüntü ayarlarıylamı alakalı konsolun?22'' lcd monitörle oynuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stormoffdarkness

quote:

küçücük derken aynı re 5 deki gibi ise o normaldi bende , halen severek oynuyoz zaten :)

O zaman aynı şekil böldüğünü söyleyebilirim.Bende neden ufacık böldü acep???Görüntü ayarlarıylamı alakalı konsolun?22'' lcd monitörle oynuyorum.

wide ekranlarda dediğin gibi oluyor sanırım yatay bölünce görüntyü fazla yayamıyor , co-op tüplü tv de oynadığım için tam olarak oturuyordu ekrana , yoksa benim monitordede öyle ... asılda artık dikey bölünmesi lazım oyunların
  • arkadaşlar ss koyabilir misiniz biraz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildiz802

arkadaşlar ss koyabilir misiniz biraz...

Bir önceki sayfada var.
  • oyunun nesini bu kadar kötülediniz anlamadım. tamam ben birz olumlu bakıyorum genel anlamda oyunlara ama bu yeermenizi cidden anlamadım

1. sinin üzerine çok şey koymuş..belli ki coop kasmış . aksiyon artmış. hikaye falan da fena değil. aynı oyunun üzerine çeşit koymuşlar. yani 1. oyunu sevenler bunu nasıl sevmedi çözemedim. benim mi anlamadığım bişey var. gerçekten varsa söyleyin
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.