Şimdi Ara

LPG Interface Kablosu / LPG Ayar Kablosu / LPG Bağlantı Kablosu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
6
Favori
18.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: esginmurat

merhaba tekraren eyvallah abicim yardımların için evet evet aynı yeri diyorumda işte o yandaki kısım onla alakalı yani bende o tik seçili ama yüksek devirde lpg takviyesi extra seçili yani. benzin değil ona rağmen kaldırayımmı tiki?

evet doğru 1600 değeri standartta bıraktım, ama buralar sıcak yer. o değeri 600 felan yaptığımda kaldırırken stop ediyor araç veya aşırı hassas kalkarsam da silekiyor bir süre sonra düzeliyor ama bu standart değerleri bırakınca niyeyse sorun yok. :S

kaldır hocam. o tikin manası lpg de motor çalışırken gazın (lpg) yetersiz kalması durumunda/belli bir rpmden sonra, benzin takviyesi/benzine geçiş. onu kaldır dene olmassa tekrar konuşuruz.

1600 rpm olmasının bir hikmeti var demekki

• selamlar tamam usta. onu kaldıracağım. valla anlamadım inan düşürünce silkeleme yapıyor 1600ü anlamadım. teşekkürler tekraren
  • selamlar. arkadaşlar lovato smart regülatör üstündeki siyah renkli üstünde prv yazan çıkış/giriş nedir acaba? bir arkadaşdakinde oradakinde de bir hortum var alttaki iki resimde de belli? benimkisi boş yani hortum takılı değil?
     LPG Interface Kablosu / LPG Ayar Kablosu / LPG Bağlantı Kablosu LPG Interface Kablosu / LPG Ayar Kablosu / LPG Bağlantı Kablosu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esginmurat -- 4 Ocak 2014; 18:05:48 >

• Aracımda OMVL 2006 yılı montajı sistem var ve her yerde ayar yaptıramıyorum, elinizde bu markaya ait arayüz kablosu ve programı var mı? Teşekkürler.
  • PM
    @truvaelektronik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pıncır

PM
    @truvaelektronik

pm gönderildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-rose

Aracımda OMVL 2006 yılı montajı sistem var ve her yerde ayar yaptıramıyorum, elinizde bu markaya ait arayüz kablosu ve programı var mı? Teşekkürler.

pm
  • truvaelektronik T kullanıcısına yanıt
    İlgi için teşekkürler...
  • quote:

selamlar. arkadaşlar lovato smart regülatör üstündeki siyah renkli üstünde prv yazan çıkış/giriş nedir acaba? bir arkadaşdakinde oradakinde de bir hortum var alttaki iki resimde de belli? benimkisi boş yani hortum takılı değil?
     LPG Interface Kablosu / LPG Ayar Kablosu / LPG Bağlantı Kablosu LPG Interface Kablosu / LPG Ayar Kablosu / LPG Bağlantı Kablosu

arkadaşınızın aracı turbo mu acaba? map sensörü kullanılıyor mu??

• Merhaba evet palio 1.6 sport turbo 120hp.

map bilmiyorum ama lovato onunkide ve smart diye biliyorum. ?

Yanıt için teşekkür ederim.
  • Omvl sistemimin giriş ucu sanırım burada...

• quote:

Orijinalden alıntı: e-rose

Omvl sistemimin giriş ucu sanırım burada...

pm

• quote:

Merhaba evet palio 1.6 sport turbo 120hp.

map bilmiyorum ama lovato onunkide ve smart diye biliyorum. ?

Yanıt için teşekkür ederim.

bahsettiğiniz diğer araçta o uç hortumla nereye taşınmış?? fotoğraflama fırsatınız oldumu??

işin erbabı olmadığım için ahkam kesmek istemem ama fii tarihinde 1.8tye montaj için damlayı aramıştım. konuştuğum usta turbo araçlarda standart kite ilave olarak map taktıklarını söylemişti. belkide sizde olması gereken ama olmayan bir parça vardır.
  • web sayfamız yenilendi.

www.truvaelektronik.com

piyasadaki en iddia fiyatlara sahibiz.
  • Sitede brc kablosu göremedim .Varmı acaba map sensörüm var .Ayar kablosu ile programı gönderiyormusunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cem_day C kullanıcısına yanıt
    pm gönderildi.
  • Truva elektronik ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor.
    Kaliteli ürünü uygun fiyata kullanıcıyla buluşturuyor.

Ayrıntılı bilgi:www.truvaelektronik.com

BRC ayar kablosu

KitMTM ayar kablosu

Aldesa ayar kablosu

diğer ürünler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi truvaelektronik -- 16 Mart 2014; 3:16:37 >

• arkadaşlar bir adet autronic ve bir adet de lovato için aldım.
    az biraz becerisi olan herkese lazım. tavsiye ediyorum. ayda bir kendi ayarınızı kendiniz yapın... büyük kolaylık büyük rahatlık...
  • Wentgas icinde varmi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütün markalara uygun lpg ayar kablo üretimimiz mevcut. Voltran hariç.
    En geniş ürün yelpazesi, en uygun fiyat, 1. sınıf malzeme. Hepsi bir arada Msc Elektronik kalitesiyle...
    Direk üreticiden. Aracılarla uğraşmayın. Üreticiden almanın rahatlığını yaşayın.
    Online satış
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.