Şimdi Ara

LUGANO VE ELANO BARIŞTI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
3.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fenerbahçe ve Galatasaray'ın iki kavgalı yıldızı, Kazım'ın doğum gününde buluştu !..

Lugano ve Elano'nun kavgaları biraz geçmişe dayanıyor. 2004'teki Santos-Sao Paulo maçında Elano ile Lugano rakipti. Santos'ta oynayan elano maç sonrasında Lugano için "Brezilya'nın en vahşisi" şeklinde sert bir açıklama yaptı. Lugano'nun cevabı ise "Yüzüme söyleyemeyeceği şeyleri basına söylemesin" şeklinde oldu. İkili arasındaki söz düellosu bir süre daha devam etti ve o günden sonra Lugano ile Elano yanyana gelmemeye özen göstermeye başladı.

İşte bu ikili geçen hafta Kazım'ın doğungününde barıştı !.. Genç oyuncunun partisine ilk olarak Fenerbahçe'nin Brezilyalıları ile birlikte Elano geldi. Elano, Kazım'ın evine geldikten sonra sarı lacivertli takımın sambacıları espirilere başladılar. Elano'ya "Birazdan Lugano gelecek sakın korkup kaçma" diye takılan Fenerbahçe'nin Brezilyalılarına Elano'nun cevabı "Onlar geçmişte kaldı" şeklinde oldu.

Bu konuşmalardan kısas süre sonra Lugano da Kazım'ın partisine geldi. Herkesin meraklı bakışlarının arasında iki futbolcu samimi biçimde el şıkışıp hal hatır sordu. Böylece Brezilya'da başlayan 5 yıllık küslük de İstanbul'da son bulmuş oldu. Lugano ve elano gece boyu koyu bir sohbete daldılar.

"AYNI PARAYI VERSE FENER'E DE GELİRDİM"
    Kazım'ın doğum gününde Elano ileFenerbahçeli futbolcular arasında başka ilginç diyaloglar da yaşandı. Bunlardan birinde Kazım Elano'ya "Bütün Brezilyalılar Fener'de. Senin G.Saray'da ne işin var?" diye takıldı. Yıldız futbolcu da "Beni Inter de istiyordu, hatta Mourinho ile görüştüm. Ama Galatasaray'ın teklifi çok cazipti. Rijkaard'ın burada olması da etkendi. Aynı parayı verselerdi Fenerbahçe'ye de gelirdim." diye cevap verdi.

Ligtv.com.tr

Lugano'da gs'de oynayan oynamayan kim varsa dövmüş yav

• 10.hafta Elano, lugano'nun canını sıkar yine
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

10.hafta Elano, lugano'nun canını sıkar yine
    Luganonunda husumetli olmadığı futbolcu yok gibi.

Ah ah o maçta Servet yoktu, olsaydı ortada Lugano kalmazdı. Hem şimdi Gökhanda geldi, Keitada geldi birde bodyguard Mustafa geldi. Francoyuda unutmayalım.

Gelecek seferki boks maçında biz çok üstün olacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vanquish

Aynı parayı verselerdi Fenerbahçe'ye de gelirdim." diye cevap verdi.

aaa olurmu cimboma gelen her oyuncu kara kaşı kara gözü için geliyor olmadı elano olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: postbit_legacy

quote:

aaa olurmu cimboma gelen her oyuncu kara kaşı kara gözü için geliyor olmadı elano olmadı.

• elano ne işin var senin oralarda yaa bozacaklar senide
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinyurdaer

Ah ah o maçta Servet yoktu, olsaydı ortada Lugano kalmazdı. Hem şimdi Gökhanda geldi, Keitada geldi birde bodyguard Mustafa geldi. Francoyuda unutmayalım.

Santos'la Baroni'i için Samandıraya kum torbaları koydurduk
    Lincoln'ün yokluğunu düşünerek Carlos'un yaslanabileceği bi adam ayarlayın, ama Nonda veya Keita olmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: AgUer07

elano ne işin var senin oralarda yaa bozacaklar senide
    elano yazıklar olsun sana . lincoln gibi olacak adım gibi eminim. bu da fos çıktı. özenmiştir orda olmak için. ortam güzel keşke fenere gitseydim diye ah çekiyodur içinden
  • quote:

Orijinalden alıntı: propesyonel

elano yazıklar olsun sana . lincoln gibi olacak adım gibi eminim. bu da fos çıktı. özenmiştir orda olmak için. ortam güzel keşke fenere gitseydim diye ah çekiyodur içinden

Alıntıları Göster
    nedir yani? ayni parayi verseydik guiza da galatasaraya gelirdi! (ama biz o parayi vermezdik o ayri )

• quote:

Orijinalden alıntı: PotenzaCC

nedir yani? ayni parayi verseydik guiza da galatasaraya gelirdi! (ama biz o parayi vermezdik o ayri )

Alıntıları Göster
    ProfesyoneL FutboLcu Tabiki Para İçin GeLcek,oynucak Falan Ancak Rijkaard'ın OLması Ve GS Markasının Daha Büyük OLması GS'yi Seçmesinde Çok Büyük RoL Oynamıştır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: KRHTH

ProfesyoneL FutboLcu Tabiki Para İçin GeLcek,oynucak Falan Ancak Rijkaard'ın OLması Ve GS Markasının Daha Büyük OLması GS'yi Seçmesinde Çok Büyük RoL Oynamıştır..

Alıntıları Göster
    bizde verseydik ! verdik kadromuz da diyebiliyormusunuz ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: propesyonel

ama artık çok geç çekicekk
  • quote:

quote:

bence lugano yine delirir diye dedi onu :D:D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: metinyurdaer

Santos'la Baroni'i için Samandıraya kum torbaları koydurduk
    Lincoln'ün yokluğunu düşünerek Carlos'un yaslanabileceği bi adam ayarlayın, ama Nonda veya Keita olmasın

sabriyi gönderelim

• quote:

quote:

İşinize geldiğinde medyaya inanırsınız olumsuz bir şey olduğunda Türk medyası işte der geçersiniz..
  • quote:

• quote:

• quote:

• quote:

Degil mi zaten Galatasaray'in markasi Inter'den Milan'dan falan daha buyuk..

Onune gelen yok Guiza yok Servet yorum yazmis..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9F586582C

quote:

Alıntıları Göster
    yok arkadas.biz elano filan dowmezik.bize emre aşık ı verin yeter.alırız yere atarız.sonra elini kaldırmayan emre kırmızı kart gorur:P

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.