Şimdi Ara

lütfen ilgilenin oyuna yeni başlıcam sorun war

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • oyunu kurdum 1.8.0 1.9.0 1.9.1 1.9.2 1.9.3 1.9.4 1.11.0 1.11.1 updatelerini yaptım ama serverin ip sini realmlist e yazıp versiyona uygun servere girince versiyon hatası werio üşenmedim wowstatus te açık olan bütün serverleri denedim ama hepsi de version hatas dio yardım ederseniz çok sevinirim saolun şimdiden

• dostum sen şakamısın.şimdi oyun orj olduuna göre gidicen wow-europe.com a acc alcam dicen sonra accni alcan kredi kartı no nu vercen aylık 20 tl ye oynamaya başlıcan bu arada merak ettiin konular hakında biraz araştırma yap
  • korsan serverda baslamanı hiç tavsiye etmem kendi tecrübelerimden söylüyordum sabah aksam 2 ay kastık arklarla server gitti tabi insan sonraa pisman oluyo
  • hadi ya iyi dayanmışın sen ben warlock açmıştım korsan serverlarin birinde ama imp beni 250km arkadan takip ediodu ve her 2dakikada bir durup beklemem gerekiodu ben 2 hafta dayanabildim
  • private serverlar orj e göre rezillik,sadece bunu söylüyorum.oyunun asıl zevki orj de 20 kişi ile magmadar kesebilen bi g bulunca çıkıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.