Şimdi Ara

LÜTFEN YARDIM 2004 VECTRA

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR 2004 VECTRA COMFORT ALMAK ÜZEREYİM.ARAÇ 31.000 DE ORJİNAL.27000 İSTİYOR.ŞEHİR İÇİ SAKİN KULLANIMDA NE KADAR YAKAR.YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.BİRDE EN ÇOK NE KADAR VERİYİM.ŞİMDİDEN SAĞOLUN.

• quote:

Orjinalden alıntı: ayan7

ARKADAŞLAR 2004 VECTRA COMFORT ALMAK ÜZEREYİM.ARAÇ 31.000 DE ORJİNAL.27000 İSTİYOR.ŞEHİR İÇİ SAKİN KULLANIMDA NE KADAR YAKAR.YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.BİRDE EN ÇOK NE KADAR VERİYİM.ŞİMDİDEN SAĞOLUN.

eğer araç gerçekten temizse, aldıktan sonra hiç masraf yapmadan kullanabilceksen fiyat iyi, ufak bi pazarlık yapıp alabilirsin, ama, aynı fiyata 2003 yada 2004 elegance da bulabilirsin.
    tabi iyi durumda mı olur kötü mü onu bilemem ama elegance'ların fiyatları 26-27bin'e kadar düştü bu aralar...

yakıtı o büyüklükte o sınıfta bi araç için normal seviyede, şehiriçinde yaklaşık 9litre civarı yakıyo 100km'de..
    uzun yolda 6lt'ye düşebiliyor...
  • ARABA GERÇEKTEN TEMİZ.30.000 BAKIMI YAPILMIŞ.HERHANGİ BİR KAZASI YOK.SADECE UFAK BİR PARÇA BOY VAR.AMA İÇ DIŞ TEMİZLİK İSTİYOR.CEVAP İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.
  • İki ay önce beyaz 1,6 vectra comfortu ankara mizaç otoya verip yerine 2005 model c-max almıştık, fark 9000 ytl verilmişti.

27.000 ytl bence üzerinde pazarlık yapmak için uygun bir fiyat.
  • banada pahalı geldi.En son 25.000 veririm dedim.Bide alım satımı kaskosu falan var...O yüzden fiyat fazla..
  • Km'de 0,25 ytl civarı yakıyor. Benim akraba temmuzda 2004 comfort aldı. Aşağı yukarı aynı kmlerdeydi. 28.000 ytl ödedi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.