Şimdi Ara

lütfen yardım edin windows phone bana yeterli mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar. akıllı telefonla androidle tanıştım ama sambiandan sonra berbat geldi. kasmalar donmalar beni bıktırdı. şu an n8 kullanıyorum ama telefon benm değil bu yüzden yeni bir telefon almak istiyorum. üniversite sınavları kpss ve ingilizce gibi derslerime çalışırken telefonumu oldukca faal kullanırım .sözlük internet kamera ve whats up gibi programlar derslerimde bana yardımcı oluyor. oyun o kadar önemli değil ama ekranı büyük ve canlı bir telefon almak istiyorum. ve kesinlikle android gibi kasma donma şikayetim olmamalı ve 3 yıl beni götürebilmeli . sizce windows phone bir öğrenci için ideal mi ve eğer idealse hangi modeli tavsiye edersiniz ?
    ikinci el düşünüyorum limitim 700.
    yardımınız için teşekkür ederim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamilburak35 -- 5 Şubat 2014; 17:27:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kamil_3545

merhaba arkadaşlar. akıllı telefonla androidle tanıştım ama sambiandan sonra berbat geldi. kasmalar donmalar beni bıktırdı. şu an n8 kullanıyorum ama telefon benm değil bu yüzden yeni bir telefon almak istiyorum. üniversite sınavları kpss ve ingilizce gibi derslerime çalışırken telefonumu oldukca faal kullanırım .sözlük internet kamera ve whats up gibi programlar derslerimde bana yardımcı oluyor. oyun o kadar önemli değil ama ekranı büyük ve canlı bir telefon almak istiyorum. ve kesinlikle android gibi kasma donma şikayetim olmamalı ve 3 yıl beni götürebilmeli . sizce windows phone bir öğrenci için ideal mi ve eğer idealse hangi modeli tavsiye edersiniz ?

kesinlikle lumia 720 ya da iyisi dersen 925 işini fazlasıyla görecektir....
    office uygulamaları bedavadır..
    powerpoint word excel acces kullanabılır ve mudahale edebılırsın telefonunla...
    bunun yanında win 8 pasif değil artık eskısı kadar.....
    saygılar...

• hocam bildigim kadari ile 720 512 olmasi lazim size en uygun 525 lumia seri hizli bir telefon oyun cok asiri yok ama hastasi degilseniz size yetecektir. hemde 1 gb ram var cogu oyunu ve uygulamayi rahatca oynarsiniz
  • 525-925 seç al birini
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

525-925 seç al birini

Daha geçen gün "525 alınacak cihaz değil, almayın" diyen sen değilmiydin
  • quote:

Orijinalden alıntı: fukox

quote:

525-925 seç al birini

Daha geçen gün "525 alınacak cihaz değil, almayın" diyen sen değilmiydin

O fiyatı hak etmiyor demiştim, 100TL daha verilip Zen alınırdı, ama şimdi 500TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: OyunaGelenAdam

quote:

merhaba arkadaşlar. akıllı telefonla androidle tanıştım ama sambiandan sonra berbat geldi. kasmalar donmalar beni bıktırdı. şu an n8 kullanıyorum ama telefon benm değil bu yüzden yeni bir telefon almak istiyorum. üniversite sınavları kpss ve ingilizce gibi derslerime çalışırken telefonumu oldukca faal kullanırım .sözlük internet kamera ve whats up gibi programlar derslerimde bana yardımcı oluyor. oyun o kadar önemli değil ama ekranı büyük ve canlı bir telefon almak istiyorum. ve kesinlikle android gibi kasma donma şikayetim olmamalı ve 3 yıl beni götürebilmeli . sizce windows phone bir öğrenci için ideal mi ve eğer idealse hangi modeli tavsiye edersiniz ?

kesinlikle lumia 720 ya da iyisi dersen 925 işini fazlasıyla görecektir....
    office uygulamaları bedavadır..
    powerpoint word excel acces kullanabılır ve mudahale edebılırsın telefonunla...
    bunun yanında win 8 pasif değil artık eskısı kadar.....
    saygılar...

hoam 720 güzel de 925 bulunabilir mi ki o fiyata :)

• quote:

Orijinalden alıntı: crueltiger

hocam bildigim kadari ile 720 512 olmasi lazim size en uygun 525 lumia seri hizli bir telefon oyun cok asiri yok ama hastasi degilseniz size yetecektir. hemde 1 gb ram var cogu oyunu ve uygulamayi rahatca oynarsiniz

525 4 inç değil mi hocam az daha büyük olsa daha iyi olur aslında :)
  • quote:

525-925 seç al birini

eğer 925 bulabilirsem süper olur görünümü de güzelmiş ama 920 den eksik yanı var mı sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamilburak35

quote:

525-925 seç al birini

eğer 925 bulabilirsem süper olur görünümü de güzelmiş ama 920 den eksik yanı var mı sizce ?

Alıntıları Göster
    925 in amoled ekranı 920 ninkinden kötü diyorlar doğru mu

• 920yi de duşun derim, 925e göre kalın ve ağırdır ama sapasağlam telefon
  • quote:

Orijinalden alıntı: mudeb

920yi de duşun derim, 925e göre kalın ve ağırdır ama sapasağlam telefon

7650 ve 6600 la büyüdüğüm için hafif telefon kullanamıyorum zaten oyuncak gibi geliyor :)
  • quote:

quote:

7650 ve 6600 la büyüdüğüm için hafif telefon kullanamıyorum zaten oyuncak gibi geliyor :)

Tabii ki 920nin ekranı daha iyi, ancak 925in kamerası, kasası yeter

Windows Phone dene hocam pişman olmazsın, iPhone'u boş ver tek yazılımı iyi sağlamlığı kamerası ekranı rezil.
  • O zaman al derim. İhtiyaçlarını büyük oranda karşılar şimdiki haliyle bile. İki üç ay içinde büyük güncelleme de alacak, tavsiye ederim ben şahsen.
  • Bu arada turbocore un boyle bilmiş bilmiş konuştuğuna bakma 13 yaşında bir çocuktur kendisi.
  • quote:

quote:

quote:

Tabii ki 920nin ekranı daha iyi, ancak 925in kamerası, kasası yeter

Windows Phone dene hocam pişman olmazsın, iPhone'u boş ver tek yazılımı iyi sağlamlığı kamerası ekranı rezil.

o zaman bu durumda bütçeme göre ikisi arasında seçim yapayım :) yardımınız için teşekkürler :)

• quote:

O zaman al derim. İhtiyaçlarını büyük oranda karşılar şimdiki haliyle bile. İki üç ay içinde büyük güncelleme de alacak, tavsiye ederim ben şahsen.

fiyat olarak da daha uyguna bulunabiliyor teşekkür ederim yardımınız için :)
  • quote:

Bu arada turbocore un boyle bilmiş bilmiş konuştuğuna bakma 13 yaşında bir çocuktur kendisi.

Yaşımdan utansam niye Facebook'u mu ekleyeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5AF373BF5 -- 5 Şubat 2014; 18:32:20 >
  • quote:

quote:

Bu arada turbocore un boyle bilmiş bilmiş konuştuğuna bakma 13 yaşında bir çocuktur kendisi.

Yaşımdan utansam niye Facebook'u mu ekleyeyim

Ulan 8 yaşında mı kayıt oldun foruma

@mudeb
    Senin böyle konuşmandan da yaşının pek te büyük olmadığı anlaşılıyor; ha büyüksen ama hala böyle konuşuyorsan yazık. 13 yaşında birine kardeşin gibi yaklaşman gerekirken "çocuk bu ahahaaa" diyerek anca kendini rezil edersin

• fukox kullanıcısına yanıt
    Valla bu çocuk ifşa edildiğinde böyle yapmayın diyen bendim. Ama kendisi insanları salak yerine koymaya devam etti. Microsoftta muhendismiş, doktormuş vs yalanları ifşa oldu, bilmiyorum bunlardan haberin var mı
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.