Şimdi Ara

Lütfen Yardım Edinnn !! German Truck Simulatör Hataa !

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • German Truck Simulatör oynuyorum baya bi ilerlerdim fakat en son bi yük aldım tam şehirden çıkcam ne yoldan gidersem gidiyim bi yerde takılıyor atıyor oyundan sebebi nedir bilen var mı acaba yardım edebilirseniz çok sevinirim.kernelbase.dll dosyası c/windows/system32 dosyasında mevcut ama çözemedim.şimdi den teşekkürler

• yok mu bilen kimse ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_McH

German Truck Simulatör oynuyorum baya bi ilerlerdim fakat en son bi yük aldım tam şehirden çıkcam ne yoldan gidersem gidiyim bi yerde takılıyor atıyor oyundan sebebi nedir bilen var mı acaba yardım edebilirseniz çok sevinirim.kernelbase.dll dosyası c/windows/system32 dosyasında mevcut ama çözemedim.şimdi den teşekkürler

oyunu yuklu olduğu yerden aç ben ordan açıyorum hep.

• BEX VE APPCRAHS YADA HERNEYSE BİLSAYAR SİMGESİNE SAĞ TIKLA ÖZELLİKLER GELİŞMİŞ SİSTEM AYARLARI PERFORMANS VAR ORDA ONA TIKLA VERİ YÜRÜTME NEGELLEMESİNE GEL VE EKLE DE ORDAN GTS Yİ SEÇ VE PC Yİ YENİDEN BAŞLATIP AÇ YAPAMAZSAN SS ATARIM SAYGILRA
  • quote:

Orijinalden alıntı: cgrdnzgbze

BEX VE APPCRAHS YADA HERNEYSE BİLSAYAR SİMGESİNE SAĞ TIKLA ÖZELLİKLER GELİŞMİŞ SİSTEM AYARLARI PERFORMANS VAR ORDA ONA TIKLA VERİ YÜRÜTME NEGELLEMESİNE GEL VE EKLE DE ORDAN GTS Yİ SEÇ VE PC Yİ YENİDEN BAŞLATIP AÇ YAPAMAZSAN SS ATARIM SAYGILRA

Bunu yapınca işe yaramıyor ! lütfen başka bir çözüm bul
  • İçinde mod var mı ?
  • arkadaslar konuyu yalnış yere açtıysam üzgünüm..
    ben netten london 2012 olimpiyat oyunlarını indirdim ama oyunu kurdum içindeyim fakat oyunu bir türlü başlayamadım bu oyuna nasıl gircez resimli olarak anlatma şansınız warmı birde joyistik ile ayarı nerden yapılıyor yardımcı olursanız sevinirim.

birde nba 2k12 oyununuda indirdim kurmadım bunun Joyistik ayarı nerden yapılıyor.bide benim sistemimde oynanırmı kasarmı hafiften düşükde olsa oynamak isterim..
    sistemim aşagıda yardımcı olursanız sevinirim birine özel pmde atmak isterim kafayı yemek üzereyim Çünkü:)

2.5 ghz 4 çekirdek intel core i5 245om işlemci.

amd readon hd 7450M 1 GB DDR 3 EKRAN KARTI MODELİ.

750 GB HARD DİSK

6 gb rAM (not bu sistemde oynayabilecegimiz kasmadan en yüksek grafikte birde maceracı araba yarışı tavsiye ederemisiniz çok soru sordum tesekkürler:=)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.