Şimdi Ara

LYS BARAJI HAKKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar birşey soracagım bilgisi olan cevap versin lütfen şimdi lys de 180 barajı varmış ve lys de 180 i geçemeyen 4 yıllık tercih edemiyormuş şimdi ben fen matematik edebiyat gidim benim puanım lys de ham puan olarak tm de 180 i geçerse mf ile alan bölüme başvurabilirmiyim ?

• asadasa00 A kullanıcısına yanıt
    başvuramazsın mfden 180 i geçmen gerek

edit: hatta mf1den geçip mf3ten geçemezsen mf3le alan bölüme de başvuramazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kafalarkarışık -- 14 Temmuz 2016; 23:15:11 >
  • kafalarkarışık K kullanıcısına yanıt
    kardeşim bir sorumdaha olacak mesela mf de 230 ile alan bölüme 225 puan ile başvursam nolur
    bir şey olmaz her sene puanlar ve tercih edilme oranı değişiyor, gelme ihtimali var yani. ama daha yüksek ihtimalli yerleri de altına yaz yine açıkta kalmamak için, mezuna kalma gibi bir planın yoksa tabi
    mezuna kalma nedir
    ben de ciddi ciddi soruyorsun sanıyorum dalga geçiyormuşsun
    mezuna kalma ne demek bilmiyorum blader sen ne diyosun ya mezuna kalmak ne açıklarmısın bilgim yok
    hala dalga geçtiğini düşünüyorum ama her ihtimale karşı açıklayayım

hiçbir yere yerleşmeyip sınava lise mezunu öğrenci olarak 1 sene daha hazırlanmak
    peki tercih yapıp yerleemessek diger sene girdigimiz sınavda puan düşüyormuş dogrumudur
    yerleşemezsen hayır, yerleşirsen evet
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.