Şimdi Ara

Lys biyoliji!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Biyolojiye bakmıuorum hiç.Geçen senede bakmadan girdim.Müh seçeceğimden çalışmıyorum ama bi skintisi olur mu.ygs den cozerim coğu soruyu ama sistemleri hiç bilmiyorum.Su an sadece mat fizik kimya kasıyorum her birinden 1 2 konu kaldi.Geoyada yeni başlıcam.Ama bu biyo beni geriye atar mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• geçen sene hiç bilgisiz 15d 8y yapmıştım.bu sene çalışıyorum daha çok yaparım.O yüzden ben çok korkmuyorum biyolojiden.Sen kaç yaptın geçen sene ?
  • RabbeGidenYolcu kullanıcısına yanıt
    12 y 18 d
  • Ben de 1 tane biyoloji denemesi çözmeden, sorusu çözmeden 19 doğru 6-7 yanlış mı ne yapmıştım.Geçen sene YGS biyoloji 6 doğru 7 yanlıştı.Bilmediğimden değil sınavı yetiştiremediğimden, bu sene 12-1 yaptım ama keşke yine 19'a 6-7 yapabilsem.Sadece YGS adına olan kısımları biliyorum, ama zamanında bitki biyolojisinden kalıtımına kadar adam akıllı çalışmıştım.Bi sistemler eksik, 10 soru gelse atıyorum.Ben 2 hafta zaman ayırıp über bi performans gösterip çalışsam max 8 tanesini yaparım.Hiç çalışmadan bi göz gezdirerek de solunum-sindirim-dolaşımdan 2 tane yaparım herhalde.Aradaki 4 soruluk fark mf4 isteyen insan için hiç bir şey.Bence çalışmamak, 1 hafta 10 gün ayırıp çalışmaktan daha karlı bir iş.

Onun yerine güzel bi geometri tekrarı ve mat2 tekrarını yeğlerim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.