Şimdi Ara

Lys tutanak yardim edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
1.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhabalar lys 2 deki bir endisemi anlatcam size tam kimya kitapcigi dagitilirken kendi optigime bakiyordum ben sonra kafami kaldirdim ve caprazimdaki arkadasin optigine takidi gozum sonra gozumu kacirdim zaten bu bakis kopya olarak anlasilir mi gozetmenlerle hicbir sekilde sohbetim olmadi hakkimda tutanak tutulmus mudur sinifta kamera da yoktu bir de tutanak tutulursa haberim olur mu benim bundan yani osym bana bildirir mi yardim edin lutfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tutanakla kalsa yine iyi ..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sanmıyorum.Tutanak tutulsa gizli gizli tutmazlar heralda sana söylerler sınavını o an iptal ederler

• Tutanaktan haberin olmaz.

Kitaplarını atma seneye lazım olabilir. Geçmiş olsun.
  • geçmiş olsun benim arkadaşta böyle bakmıştı göz ucuyla direk algılıyor gözetmenler sensör eklemişler ösym çalışıyor aga nerden bilcez açık uçlunun cevabını görmediğini
  • tutanak sizden habersiz tutuluyor, lakin anlık bir şey olduysa pek düşünmüyorum sıkıntı olacağını nedense.. geçmiş olsun tekrardan.
  • Ayni olay bende de oldu da kafama takmamistim. Harbiden sorun olur mu ya ?

• Eğer 3 sn'den fazla bakmışsan geçmiş olsun gözetmen ve salon başkanına verilen talimata göre 3 sn'den uzun başkasının kağıdına bakan öğrencinin sınav çıkışı tutanağı tutulur.Gitti bir sene 3 saniyeyi geçtiysen :((
  • crsxy613 C kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de biraz pimpirikli insasinim ama arkadasinda dedigi gibi acik uclu soru vardi optik o yuzden sıkıntı olabilir gozetmen gorduyse

• Troll mu bu cevap ciddi mi hocam 3 sn den fazla baktigimi dusunmuyorum cunku

• mert861 M kullanıcısına yanıt
    Hocam bişey olmaz merak etmeyin bende sizin gibiyim aslında şuan için için düşünüyorsunuz biliyorum :)) bence hiçbir şey olmaz rahat olun 3 sn falan da espri sadece :))
  • mert861 M kullanıcısına yanıt
    Hocam bende de soruyu nasil yaparim diye dusunuyordum mat sinavinda o sirada onumdeki siraya bakarak dalmisim arkadasin biri 3 saniye felan yazmis da o troll degilse benim sinav gitti ya

• konu sahibi trollüyolar seni farkına var artık lütfen 😂😂😂 bişey olmazzzz

• Biri gelip osym baskaniyim dese inanirim su an rahatlayamiyorum ki hocam

• bişey olmaz anasını satayım seni trolluyorlar, binlerce insan var senin gibi hangi birini iptal etsinler.
    Ayrıca (lafım sana değil) sınavı kopya sayılan biri 2 yıl osym sınavlarına giremez bir sene gitti değil 3 yil gitmiş olur.
  • bişi olmaz bende yaptım

• Bir şey olmamıştır canını sıkma, öyle 2-3 saniyeyle olacak iş değil. Hayırlı olsun inşallah istediğin sıralama gelir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.