Şimdi Ara

Mac Book Pro için ram önerisi acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2gb lık macbook promun ramini yükseltmek istiyorum. 4 gb a kadar çıkarılabildiğini öğrendim ve hepsiburada da bir model gördüm (kingston 2gb x2 667 mhz ddr2 notebook ram kvr667d2s5/2g) 15 inch late 2008 2,4 core 2 duo işlemciye sahip bilgisayarım. ddr2 veya ddr3 uyum problemi gibi birşey var mı? veya bulabileceğim mac e uyumlu başka bir model öneriniz var mı? yardımınızı bekliyorum arkadaşlar

• Hepsi buradaki bulduğun modeli al. Bende senin bulduğun rami dün aynı özellikteki hp bilgisayara taktım sorunsuz çalıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuyluUcanAtlet -- 4 Haziran 2012; 16:44:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah hocam siparisi veriyorum o zaman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • crossairin mac için geliştirdiği bir seri var
  • Mac sitesinden alıntı.
    http://support.apple.com/kb/HT1270#link5

MacBook Pro (15-inch, late 2008)
    Number of memory slots 2
    Base memory 2 GB
    Maximum memory 4 GB
    Memory card specifications - Double Data Rate Small Outline Dual Inline Memory Module (DDR3) format
    - 30mm (1.18 inch)
    - 1 GB or 2 GB
    - 204-pin
    - PC3-8500 DDR3 1066 MHz type RAM
    Additional notes For best performance, fill both memory slots and install an identical memory module in each slot.
  • cevaplarınız için çok teşekkürler. apple sitesinden de bakıp 4 gb lik kingston aldım sorun çıkartmadan çalıştı. kafasında ram almalı mıyım diye soran herkes kesinlikle ram taktırsın. makine resmen nefes aldı diyebilirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.