Şimdi Ara

Mac OS X Wind/Datron/Medion Akoya/Casper Kurulum Rehberi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
16.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bişey sorucam bende sony vaio var özellikleri gayet iyi 2.26 işlemci 4gb ram ati 3470 ekran kartı buradaki bilgilerle mac os kurabilir miyim?yardımcı olursanız sevinirm
  • arkadaşlar,

Forumu basından sonuna kadar tekrar okudum ama 10.5.5 e geçişi detaylı olara analatılmamıs. Yada ben anlayamadım .
    bahsedenler olmuş ama terminal hayatımda ilk defa görüyorum :) dos gibi birşeymidir.
    kısaca 10.5.5 e geçmem gerekiyor ordanda 10.5.6 ya :) bildiğiniz gibi yeni ilife ve iwork 10.5.6 destekliyor.
    geçiş yapmış arkadaşlardan biri detaylı bir şekilde anlatabilirse cok sevinirim.

ilife ın yenisine bakmadıysanız videosunu izlemenizi tavsiye ederim cok başarılı...

Şimdiden teşekkürler...
  • bu mac osx'lerde oyun oynama şekli nasıl oluyo bilgi verebilir msiniz?
  • Arkadaşlar dual boot olarak yükledim xp ile macosx 10.5.4 ü. sormak istediğim max os için güncellemelere bakınca 10.5.6 görünüyor 650 mb var bu doğrumu güncellemeyi yapsam problem olurmu. birde neden bu kadar büyük görünüyor.
  • sanırım burayı takip eden yok artık :(
  • AMD 5000+ 2,6Ghz
    GIGABYTE-GA-MA770-DS3 (Rev 1.0) F7 BIOS
    2X2 GB DDR2 Kingston HyperX Black Edition 1066Mhz Ram
    2X 320GB 1X 80GB WD 7200 Rmp HDD
    MSI NX8600GT 512/128 GDDR3 O.C Edition

Kalyway 10.5.2 Kullanıyorum süper çalışıyor yarın iPC 10.5.6 Kuracağım.. :=)

Mac OS X Wind/Datron/Medion Akoya/Casper Kurulum Rehberi

Mac OS X Wind/Datron/Medion Akoya/Casper Kurulum Rehberi

resimler biraz büyük kusura bakmayım :(

• Kalyway 10.5.2 kullanıyorum sizce güncellememe gerek var mı ?
    10.5.2 ile devam mı edeyim ?

Ekleme ;
    10.5.4 TR yaptım suan daha devam etsem mi ?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Tüm OSX86 deneyimi olan ve bu yolda çaba gösteren arkadaşlarıma selamlar.

yaklaşık 2.5 aydır eski mevcut bilgisayarımı değiştirip, yeni bir sistem toplamayı düşünüyordum.. Sabahtah akşama kadar işyerinde Macintosh kullanıp eve gelince Windowsu görmek ve Mac OS X yükleyebileceğimi bilipte elimdeki sistemin buna uygun olmaması canımı sıkıyor arkadaşlarım..Toplayacağım sisteme karar verdim ve o sırada dolar fırladı gitti. Hala beklemedeyim..
    Tam almaya karar verdim bu sefer de bizim mac kullanan ve OSX86 ile uğraşan arkadaş pcye OSX kuracakmısın diye sorunca tekrar araştırma gereği duydum..

İŞLEMCİ: E8400 İNTEL 3.0 GHZ
    ANAKART: EP45-DS3R / DDR2-DDR3
    EKRAN KARTI: HIS HD 4850 ICE Q 4 TURBO 512 MB 256 BIT
    SEAGATE 500 GB 32 MB NCQ

Ben bu donanımı alıp ta OSX yükleyemediğimi görmek bile istemiyorum. O yüzden sizden bu konuda yardım bekliyorum.. almak istediğim donanım üzerine veya alternatif önerebileceğiniz donanım için yorumlarınızı yazarsanız sevinirim.. şimdiden yorum yazan yazmayan herkese teşekkürler..

• arkadaşlar ideneb 10.5.6 sürümünü direk olarak kurabilirsiniz. Herhangi bir driver problemi
    bulunmamaktadır ve updatelerde sorunsuz çalışıyor :) eğer bu sürümü kurmak isteyenler olursa
    ayrıntılı olarak işlemleri yazabilirim.
  • AMD sempron+ işlemcili HP DV6103 laptopa MAC kurulabilirmi?
  • offf ya bi ben katılamadm macos ailesine :)) benim sorunum indirdigim 46 partlık iso dosyasını nero ile acıp dvdye yazdırdgım halde cdyi takdıgımda bos gosteriyo ne yapmam gerekio yardımcı olabilirmisnz
  • arkadaşlar yardım edebilirmisiniz herşey tamam sapasağlam
    yanlız rapid linkinde sorun yaşıyorum gereklilerin
    wi-fi yi halledemedim driverler lazım yardımcı olabiliecek ?
  • ya helal olsun bu kadar adam faydalanmışsınız bi link istedik yani cok ilgi gördük onuda gectim pm lere bile cevap vermediniz
  • Arkadaşlar kaç kişi kurmuş kullanıyo lütfen birisi şu rapid linkini yenilesinde bizde faydalanalım.
  • arkadaşalr torrentlerden neden armıyosunuz binlercesi var ve binlerce seed eden var rapdlen niye uraşıyonuz
  • bana sadece gereklilerin içinde varsa eğer
    intel pro wireless 3945 ab ile ilgilini bir dosya lazım da ondan rapidle uğrasıyorum..
  • Şu gerekli olan dosyaları bi arkadaşımız tekrar upload edebilir mi?
  • sayın Navigate ye bu değerli çalışmasından dolayı teşekkürler
    bu konula ilgili bütün mesajları okudum biraz kafam karıştı ve bu sıralar söz konusu mini booklardan bir tane alacağım.en son gelişmler ve değerlendirmeler ışığında macosx i kurup fonkisyonları ile kullanabileceğim hangi ürün tavsiye edersiniz ve merak ettim resimlerinizdeki mini laptopun markası nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi htekbas -- 1 Mayıs 2009; 16:42:54 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.