Şimdi Ara

Maç Tahminleri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
635
Cevap
15
Favori
26.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kardeşim boşa konuşuyorsun..senin programın 5 para etmez bugünkü kupona bak bir tane tutan var mı..paran ile rezil oluyorsun..hayal alemini bırak..senin program çöp.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: richbettoravcısı

kardeşim boşa konuşuyorsun..senin programın 5 para etmez bugünkü kupona bak bir tane tutan var mı..paran ile rezil oluyorsun..hayal alemini bırak..senin program çöp.....

katılıyorum +1
  • takibe devam dostum ama mantıklı kuponlarla da devam etmeni isterim :)
  • kupon yok ki ortada. 20 maç söylemiş tutan yok. sonrada çıkıp diyor ki söylemediğim 10 tane kuponum tuttu. güler misin ağlar mısın ? çocuk heralde bu
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corollaforum -- 12 Şubat 2020; 15:26:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: corollaforum

Nekadar çok ezilmişsin sen böyle Daha benim programın çalışma mantığını ve amacını idrak edememişsin. Başlığı iyi okuyun! Komisyon ödemeden oynayın diyor. Yayınladığım kuponlar tutacak diye birşey yok. Gidip ezikler gibi ilk mesajı editleyip tahmini değiştirmiyorum.

Program bir kere istatistik programı. Maç sonucu istatistik dışı olursa program bunu bilemiyor. Anlayışı kıt troll ergenlere son mesajım ve anlatışım:

Program takımların geçmişteki istatistiklere göre iddaanın vermiş olduğu oranları yorumluyor İstatistiki olarak hangi oranlara komisyon ödemiyoruz onu söylüyor. Programın temel mantığı budur.

Zaten her hafta programı geliştirmeye devam ediyorum buradan paylaşım amacımda buydu. Ben her türlü eleştiriye açığım ancak böyle seviyesiz eziklik belirtilerine pabuç bırakmam hele hele bunu yazan tüm forum tarafından dalga geçilen bir insanımsı varlıksa

Evet arkadaşlar sonuçlarda oldukça fazla sürpriz var. Özellikle ispanya liginde olmazlar oluyor

kazandırmayan programı ne yapalım..kazandırmayı boş ver 13 maç vermişssin 1 tanesi tutsun bari... mantığıymış..boş laflar bunlar o program dediğin zırvanın kuponunu gördük 1 maç bile tutturamıyor..ben kafadan sallasam 1-2 maç tuttururum...adam sanki buluş yapmış gibi gelmiş burada ders vermeye çalışıp insanları kandırıyor..boş hayaller bunlar.....sen o excel zırvasını sil ve çöpe at daha faydalı olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi richbettoravcısı -- 27 Ekim 2013; 7:48:22 >

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corollaforum -- 12 Şubat 2020; 15:27:10 >
  • 1) ben richbettor denen yalan dolan kıralı değilim..nickime iyi bak....bir....

2) Senin programdan hiçbir halt olmaz.... iki...

3) Her hafta iddaaya para kazandırırsın..... üç....

4) Kupon tutmayacaksa niye program yapıyorsun e zavallı ..kafayı mı yedin..bu da sonuncusu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi richbettoravcısı -- 27 Ekim 2013; 11:10:24 >
  • quote:

1) ben richbettor denen yalan dolan kıralı değilim..nickime iyi bak....bir....

4) Kupon tutmayacaksa niye program yapıyorsun e zavallı ..kafayı mı yedin..bu da sonuncusu...
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corollaforum -- 12 Şubat 2020; 15:28:15 >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corollaforum -- 12 Şubat 2020; 15:28:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: corollaforum

quote:

1) ben richbettor denen yalan dolan kıralı değilim..nickime iyi bak....bir....

Sen ve aneksi daha programı ne için yaptığımı algılayacak kapasitede değilsiniz. O yüzden kendi seviyendeki konularda takıl Ben kupon kaybetmek ve iddaa ya para kazandırmak için program yaptım

sen kendini çok akıllı sanıyorsun galiba..genelde böyle düşünenler aptalın önde gidenidirler...saçma konunla insanları kandırmaman için yazıyoruz....senin bu yaptıklarınla kupon tutturulmaz ...şans eseri ancak tutar.... kendini napolyon veya süperman sanan tiplerdensin anlaşıldı..yerinde belli...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi richbettoravcısı -- 27 Ekim 2013; 11:52:43 >

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corollaforum -- 12 Şubat 2020; 15:28:45 >
  • yav amaç komisyon ödememek mi , kupon tutturup para kazanmak mı. amaç komisyon ödememekse kupon yapmam böylece komisyon ödememiş olurum. kupon yapmamış olmak içinde senin o excel kırması programına kimsenin ihtiyacı olmaz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: aneksi

yav amaç komisyon ödememek mi , kupon tutturup para kazanmak mı. amaç komisyon ödememekse kupon yapmam böylece komisyon ödememiş olurum. kupon yapmamış olmak içinde senin o excel kırması programına kimsenin ihtiyacı olmaz :)
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corollaforum -- 12 Şubat 2020; 15:29:8 >
  • hımm anladım. sen diyorsun ki benim kuponlarım tutmaz zaten :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: aneksi

hımm anladım. sen diyorsun ki benim kuponlarım tutmaz zaten :)

Aynen tutmaz
  • bu kardeş donkişot olmuş. boşvermek lazım. hem adam haklı kuponlarım tutmaz diyor. bunu ispatlıyorda. kupon tutturmayı bırak verdiği maçlardan tutan yok. helal olsun kardeşe. hem sonuçta komisyonda ödemiyor. varsın kupon tutmayıversin ne olacak yani...
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corollaforum -- 12 Şubat 2020; 15:29:19 >
  • bu kuponları maç bittikten sonra koyunca pek inandırıcı olmuyor excel kırması programcı :) maçlar başlamadan önce koyacaksın. koyduklarına baktım. helal olsun hepsi sıfır çekiyor. ama olsun ne de olsa komisyon ödemedin sen :))
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.