Şimdi Ara

Maç Tahminleri (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
635
Cevap
15
Favori
26.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çıkar bugüne sistemli tutması muhtemel bir kupon inceleyelip oynayalım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fakdet1

çıkar bugüne sistemli tutması muhtemel bir kupon inceleyelip oynayalım?

hafta içi ispanya ligi maçları var size banko kupon hazırlayacağım. Nasıl hazırladığımı da anlatacağım sizin yorumunuz olabilir.
  • Bugün istatistik olarak en mantıklı seçenek Getafe maç sonucuna 1 demek. Zaten pazar sabahı yaptığım kuponda var. 2.3 oran veriyor aldığın riske değer. Getafenin kazanma şansı %60
  • Arkadaşlar gerçi oranlar getafe maçı sonrası biraz değişecen ancak şu anki hali ile haftaiçi oynanacak ispanya ligi maçları için yorumunuz nedir? İlk yarı ve maç sonu yüzdelerini verdim. Mantıksız dediğiniz oranlar varsa inceleyeceğim.
    Maç Tahminleri
  • corollaforum C kullanıcısına yanıt
    bilbao maçı 1den 2 olur demiş sistem.bu pek mümkün değil hocam...hatta normal 2 bile olmaz...diğerleri mantıklı...
  • hepsi süper olmuş. komisyonda ödememiş oluruz varsın kuponlar tutmasın bişey olmas :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: aneksi

hepsi süper olmuş. komisyonda ödememiş oluruz varsın kuponlar tutmasın bişey olmas :)

zırdeli saçması bunlar..komisyon vermeyip kaybetmek isteyenler oynasın.. hadeeee ya bunun yaptığı programın tahmininden ne çıkar anaokulu seviyesinde excell bilgisi sonuçta....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi richbettoravcısı -- 28 Ekim 2013; 14:59:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oasisinet

bilbao maçı 1den 2 olur demiş sistem.bu pek mümkün değil hocam...hatta normal 2 bile olmaz...diğerleri mantıklı...

bilbaonun 1 den 2 olma ihtimali %5 ek resimde kırmızı ile işaretledim. 20 de 1 ihtimal yani olma olasılığı çok düşük. % ler neden böyle diye inceledim. Elche den kaynaklanan bir durum var Elche ilk yarıları çok başarısız. Yani ilk yarı gücü 50 ise maç sonu 100 ondan dolayı %5 lik bir 1/2 ihtimali mevcut.

Getafe maçı sonrası zaten oranlar değişecek. iddaa oranları ile yoğrulmuş komisyonsuz seçenekleri sizlere ücretsiz sunacağım. Gerisi size kalmış
    Maç Tahminleri

• corollaforum C kullanıcısına yanıt
    takip hocam sen bakma makara yapanlara...
  • quote:

oasisinet ne olur şunun verdiği kupona oyna ve bir de maçlar bitince konuşalım... bakalım aynı şekilde konuşabilecek misin...

iddia oranlarını iyi yoğur komisyonlar iyi kabarmaz sonra...
  • quote:

Ben bu duruma gelene kadar böyle tipler oldu hayatımda ve hepsi bana daha çok gaz oldu Zaten block ettim ne yazdıklarını görmüyorum. Sende şikayet edip blockla konunun içine iyice etmesinler.

Dostum sen % leri incele dediğim gibi mantıksız gelen durumları söyle veritabanını inceleyeyim. Malaga - Celta Vigo maçı tüm istatistikleri alt üst etti Malaga ispanya liginin en formsuz takımı. En güçsüzü de almeria.

O maça skor olarak direkt +5 oynasak tutabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: corollaforum

quote:

bilbaonun 1 den 2 olma ihtimali %5 ek resimde kırmızı ile işaretledim. 20 de 1 ihtimal yani olma olasılığı çok düşük. % ler neden böyle diye inceledim. Elche den kaynaklanan bir durum var Elche ilk yarıları çok başarısız. Yani ilk yarı gücü 50 ise maç sonu 100 ondan dolayı %5 lik bir 1/2 ihtimali mevcut.

Getafe maçı sonrası zaten oranlar değişecek. iddaa oranları ile yoğrulmuş komisyonsuz seçenekleri sizlere ücretsiz sunacağım. Gerisi size kalmış
    Maç Tahminleri

yav ücretsiz olur mu ? birde para iste. komisyonu iddaaya değil sana ödesinler :)

• quote:

quote:

quote:

Maç Tahminleri

yav ücretsiz olur mu ? birde para iste. komisyonu iddaaya değil sana ödesinler :)

Aneksi bu tarz seçenekleri ücretli veren birçok site var veya program var. Kardeş, ilgilenmiyorsan saygı duyarım, bak ilgilenen mantığına yatan insanlar var konuyu takip etmek istiyorlar. Böyle yaparak en çok onlara saygısızlık yaparsınız.

Tamam ilk kupon olarak böyle 25 oranlı maçları vermem hata oldu kabul ediyorum. Getafe maçı sonrası da kuponları ve durumu yayınlayacağım. Hiçbirşeyi gizlemeye saklamaya ihtiyacım yok. Benim felsefemde başarısızlık başarıya bir adım daha yaklaşmaktır.

O yüzden ya sende merak ettiklerini düzgün sor yada eleştirin varsa bir mantığa oturtarak eleştir. Yada konuya girme bak insanlar takip etmekte zorlanıyor.

• quote:

quote:

quote:

Maç Tahminleri

• bende yazmasam konu kaybolup gidecek. gün nasıl geçti. komisyonu kurtarmışsındır heralde :)
  • Takibe devam sen istatistiklerle %100 konuşamazsın tabi ki sadece bunlar elimize materyal vermiş oluyor. Bence gayet başarılı.
  • quote:

Takibe devam sen istatistiklerle %100 konuşamazsın tabi ki sadece bunlar elimize materyal vermiş oluyor. Bence gayet başarılı.

Teşekkürler,

Bazen %3 lük 5 lik durumlar gerçekleşebiliyor. Getafe ilk yarı penaltı kaçırdı karşı karşıya kaçırdı yani %60 lık ihtimal yerine %40 lık ihtimal oluşacak gibi duruyor bakalım 2. yarı ne olacak. Getafeyi hiç bukadar malca oynarken görmemiştim son haftalarda. Kalecileri sarhoş gibi

Maç sonrası yeni analizleri yayınlayacağım.
  • quote:

Takibe devam sen istatistiklerle %100 konuşamazsın tabi ki sadece bunlar elimize materyal vermiş oluyor. Bence gayet başarılı.

fakdet gaz verme adama biliyoruz dalga geçtiğini...hikaye bunun yaptıkları...
  • oncelikle emeginize saglık.birseyler yapmaya calısıyorsunuz saygı duyuyorum ama basarı gelecegine inanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the jackal

oncelikle emeginize saglık.birseyler yapmaya calısıyorsunuz saygı duyuyorum ama basarı gelecegine inanmıyorum.

Teşekkürler, bende düşüncenize saygı duyuyorum. Biraz zaman tanırsanız birlikte görürüz
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.