Şimdi Ara

MacBook'a Xp Kurma Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Macbook Pro'ma xp kurmayı denedim bootcamp ile.
    kurulum başarılı geçti fakat driverda sorun çıktı. Windows 7 yüklememi istedi. xp driver konusunda nasl bir çözüm önerebilirsiniz?

• xp kurabilmen icin osx sistemine uygun servis pack xp kurmalisin. sana boot camp i kurmadan once hangi xp yi kurman gerektigini belirtiyor cihaz. dikkatli takip et. tahminim sp2.
  • uyumluluk modunda çalıştırsan driver setup'ını ?
  • Bootcamp3.0 sürücülerini bulmanız lazım. Bootcamp 4 xp destegi yok. Diğer sürücüleri kursanız bile Apple servisleri doğru çalışmaz.
  • Macbook Air'a windows kurulumunu gerçekleştirdiyseniz, 2. aşamanız flash diske yada dvd'ye boot camp programını yüklemeniz gerekmekte. Driverleri tek tek yada program installar ile yapmıyorsunuz. Standart XP driver yüklemenin aksine, oluşturduğunuz başlangıç flashını yada dvd sini yüklemeye verin, arkanıza yaslanın. Detaylı anlatımı resimli olarak linkini verdiğim sitede paylaşılmış.
    http://www.notebookmerkezi.com/notebook-tamiri/apple-notebook-tamiri/macbook-air-windows-7-kurulumu-ornekli-anlatim.html
    umarım yardımcı olur acıklamalr.

• macbooka xp
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoRn_a

Selamlar,

kurulum başarılı geçti fakat driverda sorun çıktı. Windows 7 yüklememi istedi. xp driver konusunda nasl bir çözüm önerebilirsiniz?

hani belki illaki xp isterim diyen bir programınız vardır ona birşey dememde, taş devrinden kalma işletim sistemiyle güzelim bilgisyara işkence yapmasanız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreampowder

quote:

Orijinalden alıntı: KoRn_a

Selamlar,

hani belki illaki xp isterim diyen bir programınız vardır ona birşey dememde, taş devrinden kalma işletim sistemiyle güzelim bilgisyara işkence yapmasanız?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.