Şimdi Ara

MacBook Pro mu yoksa Laptop mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba yakın zamanda abim İngiltere'ye gidecek core 2 duolu emektar masaüstü bilgisayarımı bir yenisiyle değiştirmek istiyorum ama bir yere takıldı aklım Mac mi pc mi alacağım oyun oynayacağım birkaç basit oyun minecraft cs zombies bide arkadaşlarla zula atarım Max ama Adobe illustrator - dream viewer - photo shop kullanıcam MacBook pro veya air düşünüyorum uzun süre kullanabileceğim can yoldaşı bir makine istiyorum, şuanki bilgisayarım gibi virüslerden bozulmasını istemiyorum Antivirus kullanan biride değilim bu arada o hantal yazılımları sevmiyorum

Lütfen biraz hızlı olun bilgisayarım bozuldu bozulacak ama ben kırıcam yakında kendisini camdan atarak veya beşinci katın merdivenlerinden atarak

• ben olsam hazır yurt dışından almışken MacBook Pro al , oyun konusunda tatmin etmez seni ama diğer her konuda işini bir hayli görür
  • ingilterede macbookpro türkiyeden pek ucuz değil.hatta pahalı gibi.amerika desen neyse..

oyun oynayacaksanız mac ten uzak durun
  • Oyun çok önemli değil zaten şu anki core 2 duo ile oyun oynamadığımdan pek oyun oynamıyorum o zaman dans!
  • çak bi pro bak işine
  • Pc ler öaclere göre pahalı olduğundan ve şu TYPE-C saçmalığından nefret ettiğim için ve adaptör kullanmak istemeyince pc aldım kargoda kendisi
    Şu anki Core 2 Duo'lu makineme gelince kendisini bir süre yedek pc si olarak kullanacağım tabi interneti kesip kaspersky kullanarak ..

Mac Os içindi mac isteğim ama virtualboxa kurucam yada yedek pc si olarak kullanacağım bilgisayara hackintoshda kurabilirim
  • Hocam oncelikle hayirli olsun. Antivirus olarak Kaspersky yerine daha soft bilgisayari daha az yoran AVAST tavsiye ederim. Aldiginiz bilgisayarin ozelliklerini merak ettim paylasirsaniz mutluluk duyarim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Riverside_

Hocam oncelikle hayirli olsun. Antivirus olarak Kaspersky yerine daha soft bilgisayari daha az yoran AVAST tavsiye ederim. Aldiginiz bilgisayarin ozelliklerini merak ettim paylasirsaniz mutluluk duyarim

Asus X556U Aldım . Oldukça mutluyum dün geldi kargodan Hepsiburada'dan 3.299 tl ye aldım. Batarya ömrüve ısınmaması beni oldukça tatmin etti ve SonicMaster 'da beni oldukça tatmin etti
    içinde McAffe 1 aylık deneme sürümü ile geldi denemesi bitince Kaspersky Kurucam Lisansı Almıştım 4 saati gördüm web kullanımında :D deirtti bana ve çok sessiz ve ısınmıyor bilgisayar. içinde gelen ASUS'un bazı programlarına kıl oldum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.