Şimdi Ara

Mafia 2 sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bende oyunu yükledim ama acıldıgında ekran 8 kareye bölünüyor lütfen yardım edin dünden beri uğraşıyorum denemediğim yol kalmadı

• GameFix'e gir indir kazma kürek değiştir sorun çözülecektir,bütün sorunları yaşadım bunları denedim oldu şahsen
    GameFix
  • bildigin torrent varmı peki saglam
  • Çok bişe değil zaten torrent olarak indirmene gerek yok..
  • ne indircem burdan crack mı pek bılmıyorum ki bu siteyi siteye girdim ama yolunu kaybeden gemi gibi dolaşıyorum
  • Evet onun gibi bişe crack deme şuna rahatsız hissediyorum kendimi Fix diye anlaşalım senle,oraya girdikten sonra GameFix'e tıkla bi site acılacak oradan indir fixleri dene hepsini tek tek
  • Sorunun Çözümü için Uğraşıyorum KArdeşim Desteğin İçin Tşkr Ederim Acil Servis (HasTaManYaK)
  • Düzelmezse irtibata geçersin
  • Düzelmiyor ekran 8 parca
  • birisi Yardım elini Uzatsın Kimse bılmıyormu bu konu hakkında bilgisi olan yok mu
  • aDMİN aBİLER yARDIMINIZI beKLIYORUM
  • Kimse Yok mu
  • Verdiğim adresten doğru yaptığına emin misin.? Benim oradan düzelmişti bütün Mafia2 sorunlarım,bu arada yaş kaç kardeş.?
  • ya bendede mafia 2 konusunda bi sorunum var hapise girdim çıktıkdan sonraki ikl görevi aldim.dışarı çıktım Joe ile arabaya bindim.oyun donuo pc donuyo Esc tuşuna basıyorum oyun kapanıyo ve 1 sn içerisinde masa ütfündeyim.HELP mafia 2 den mahrum kaldım ya bu sorun yüzünden.ne yapmam lazım yardım edin ya lütfen
  • ya biri cvp yazsın ya lütfen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.