Şimdi Ara

mage ile ilgili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben bir mage açtım. bunu ice-flame mi yoksa flame-ice veya ice-light mı yapsam. bide int e verince mi kitler mp ye verince mi??.

bunlardan birisini seçince takılar ne olmalı paper mı pet mi olmalıyım. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

NOT: ardream olup kitleye kitleye kesmek istiyorum

• Maddi durumun iyiyse paper ve flame+ice ol.. Lycoan +7 ile sağlam takılar al inim inim inlet ardream'i..

Yok iyi değil diyorsan +7 elixir, +7 crimson set yap, takılar da +8 +9 hp bonus yapsan yeterli.. Bu durumda da tabiki light+ice ol..

Seçim senin..
  • paper +8 mp basılı set +9 wood +1 lycaon pendant alıp flame+ice olcam. diğer takıalr ne olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: ApacHe_15

paper +8 mp basılı set +9 wood +1 lycaon pendant alıp flame+ice olcam. diğer takıalr ne olsun

mp basılı alma sakın :S pvp'de mp bonus işlevsiz..

diğer takılar dual flame ring +1 olsun diyecem ama neyse

moralini bozmak istemem ama dd'siz paper adam ardreamde press ok'a mahkumdur, sırf bu yüzden priestimi inte döndürdüm..

Allah kolaylık versin
  • Bence en kek mage olursun mp basılı elbise giyersen.
    Tek atar asaslar
  • o zaman set hp basılı olcak yada int olcam. int olunca itemlerim ne olsun. ice + light olurum int olursam
  • quote:

Orjinalden alıntı: ApacHe_15

o zaman set hp basılı olcak yada int olcam. int olunca itemlerim ne olsun. ice + light olurum int olursam

yukarıdaki yazdıklarımı bi okusan
  • yaLnıs anLama sen yazmıssın kitLeyip kitLeyip kesecem eLixir iLe kitLeyemezsin koLay koLay lr'nin etkisi düsürüLmüs durumda ice - lr oL pet oLarak eLixi 7 crimson dd15 ve +7 set
  • int olcam o zman
  • Başka bir yerde magenin yapılandırılması ile ilgili görüşlerimi yazmıştım.
    Onları kopyalayıp aynen buraya ilave ediyorum.
    İnşallah biraz faydası olur.

+7 crimson set kullanacağıma +7 pet set kullanırım daha iyi, defans açısından.
    Crimson kullanacaksam +8 crimson olması şart. +7 kullanmak zorunda kalırsam ne yapıp edip pet set alırım.
    Ama ardream charı olacaksa completer kullanamayacağına göre mecburen crimson kullanmak gerekecek.
    Ben de mageyim ve charımın durumu ile geleceğe ait düşüncelerimi yazmak istiyorum izninizle;
    67 lvl paper mage.
    +8 paper set
    +9 wood staf
    Dual rom
    Dual agate earing
    Elemental pendant
    Kekuri ring
    Defans 476 (ac'siz), hp yaklaşık 2200 (bufsuz)
    Bulabilsem +9 paper set ve +9 wizard staf edinmek isterdim.
    70 lvl olunca skil sıfırlatıp hp'ye verdiğim statları int'e verince int 100 oluyor ve paper elbisenin bir üst modeli olan elbise giyme imkanına kavuşuyorum ki ataktan da taviz vermiyorum bu durumda. Ayrıca mp'yi biraz daha kısarak ve yerine int vererek daha da üst model elbise imkanı buluruz ama sefer atak düşer gibi olduğu için daha üst model staf kullanma imkanına kavuşacağımızdan atağı da az çok korumuş oluyoruz.
    Başka bir taraftan bakınca 70 lvl stafını +7 yaparsam veya lycan staf +7 kullanırsam iyi atak bir mage olurum. Zaten 70-72-75 levellerde mp ve int. konfigurasyonları arasında seçenekler çok daha fazla oluyor.
    Bu tip bir düşünce ile 70 lvl olana kadar mp'den arta kalanı hp vermek lazım. Ancak defans mage için çok daha önemli olduğu için, daha iyi bir elbise kullanma imkanı olduğumuzda int. vermek gerektiğini düşünüyorum. 70 lvl stafının int ve mp gereksinimleri de bu görüşlerimi doğruluyor diye düşünüyorum.
    Bence, oyunun yapısı bu şekilde davranmaya yönlendiriyor paper mage olmak isteyenleri. Tabi bu fire olanlar için geçerlidir.
    Glacier (ice) olanların asgari +7 pet set ve +7 elixir staf kullanmaları daha mantıklıca olabilir.
    Şu bir gerçek ki, magede int-hp-mp-hatta str konfigurasyonları çok fazla ve çok seçenek var. str mageler bile var Ama rogue ve warriorda öyle değil. 90 hp, kalanını yüklen str ve dex.
    Herkese iyi oyunlar.
    Bu arada aklıma gelmişken yazayım, borderlerde falan warriorlar ve asaslar beni paper mage olduğum için gördüklerinde direk bana dalıyorlar. Ancak benim de defansım çok iyi ve atağım da çok yüksek olduğundan iş umdukları gibi olmuyor. Yatıramayınca kaçmaya başlıyorlar ve bu sefer ben onları kovalamaya başlıyorum. 51-54-57 atışlarıyla da yakalayabildiğimi yatırıyorum doğrusu

Eğer completer olacaksam mutlaka ice olurum.
    Paper mage fire olmalı.
    Şu bir gerçek ki, gerek oyunun resmi sitesinde ve gerekse birçok forumlarda mageyi tanıtırken savaşlarda falan tercih edilen mage çeşidinin paper mage olduğu yazıyordu ve ben de buna inanıyorum.
    Lightining mageyi ise exp kasmayı bırakıp uzun süre np kasmaya niyetlendiğimde veya 75-80 lvl arası olduğumda düşünürüm sanıyorum.
    80 olduğumda ise kesin lightining-ice olurum. Fire de çok atak veriyor bu arada. Firenin atağı insanın kafasını karıştırıyor Light-fire de olabilir belki Ama ligh şart. İce magenin yavaşlatmasına hastayım doğrusu ve ice mage olduğumda kendimi çok daha güvendeymiş diye hissediyorum.
    70 lvl stafı +7 olduğunda getirileriyle eşsiz ve benzersiz bir staf olduğunu düşünüyorum. Hele o staf +8 olursa yeme de yanında yat durumu olur
    +8 bir 70 lvl stafı paha biçilemez bir staftır bence ve hiç bir staf onun yerinin tutamaz. Hem fire,hem ice ve hem lgiht olarak yüksek atak yapma imkanı veriyor. Çok fazla defans, hp ve resistans vererek koruyucu özelliği de mevcut.
    Mage ile ilgili aklıma gelenler bunlar.
    Yazdıklarımın bir faydası olduysa ne mutlu bana.
    Son sözüm şu ki, ne kadar iyi itemler, elbise,staf falan olursa olsun, playerlik olmadıkça hepsi hikaye

• quote:

Orjinalden alıntı: NothinGMatterS

Başka bir yerde magenin yapılandırılması ile ilgili görüşlerimi yazmıştım.
    Onları kopyalayıp aynen buraya ilave ediyorum.
    İnşallah biraz faydası olur.

+7 crimson set kullanacağıma +7 pet set kullanırım daha iyi, defans açısından.
    Crimson kullanacaksam +8 crimson olması şart. +7 kullanmak zorunda kalırsam ne yapıp edip pet set alırım.
    Ama ardream charı olacaksa completer kullanamayacağına göre mecburen crimson kullanmak gerekecek.
    Ben de mageyim ve charımın durumu ile geleceğe ait düşüncelerimi yazmak istiyorum izninizle;
    67 lvl paper mage.
    +8 paper set
    +9 wood staf
    Dual rom
    Dual agate earing
    Elemental pendant
    Kekuri ring
    Defans 476 (ac'siz), hp yaklaşık 2200 (bufsuz)
    Bulabilsem +9 paper set ve +9 wizard staf edinmek isterdim.
    70 lvl olunca skil sıfırlatıp hp'ye verdiğim statları int'e verince int 100 oluyor ve paper elbisenin bir üst modeli olan elbise giyme imkanına kavuşuyorum ki ataktan da taviz vermiyorum bu durumda. Ayrıca mp'yi biraz daha kısarak ve yerine int vererek daha da üst model elbise imkanı buluruz ama sefer atak düşer gibi olduğu için daha üst model staf kullanma imkanına kavuşacağımızdan atağı da az çok korumuş oluyoruz.
    Başka bir taraftan bakınca 70 lvl stafını +7 yaparsam veya lycan staf +7 kullanırsam iyi atak bir mage olurum. Zaten 70-72-75 levellerde mp ve int. konfigurasyonları arasında seçenekler çok daha fazla oluyor.
    Bu tip bir düşünce ile 70 lvl olana kadar mp'den arta kalanı hp vermek lazım. Ancak defans mage için çok daha önemli olduğu için, daha iyi bir elbise kullanma imkanı olduğumuzda int. vermek gerektiğini düşünüyorum. 70 lvl stafının int ve mp gereksinimleri de bu görüşlerimi doğruluyor diye düşünüyorum.
    Bence, oyunun yapısı bu şekilde davranmaya yönlendiriyor paper mage olmak isteyenleri. Tabi bu fire olanlar için geçerlidir.
    Glacier (ice) olanların asgari +7 pet set ve +7 elixir staf kullanmaları daha mantıklıca olabilir.
    Şu bir gerçek ki, magede int-hp-mp-hatta str konfigurasyonları çok fazla ve çok seçenek var. str mageler bile var Ama rogue ve warriorda öyle değil. 90 hp, kalanını yüklen str ve dex.
    Herkese iyi oyunlar.
    Bu arada aklıma gelmişken yazayım, borderlerde falan warriorlar ve asaslar beni paper mage olduğum için gördüklerinde direk bana dalıyorlar. Ancak benim de defansım çok iyi ve atağım da çok yüksek olduğundan iş umdukları gibi olmuyor. Yatıramayınca kaçmaya başlıyorlar ve bu sefer ben onları kovalamaya başlıyorum. 51-54-57 atışlarıyla da yakalayabildiğimi yatırıyorum doğrusu

Eğer completer olacaksam mutlaka ice olurum.
    Paper mage fire olmalı.
    Şu bir gerçek ki, gerek oyunun resmi sitesinde ve gerekse birçok forumlarda mageyi tanıtırken savaşlarda falan tercih edilen mage çeşidinin paper mage olduğu yazıyordu ve ben de buna inanıyorum.
    Lightining mageyi ise exp kasmayı bırakıp uzun süre np kasmaya niyetlendiğimde veya 75-80 lvl arası olduğumda düşünürüm sanıyorum.
    80 olduğumda ise kesin lightining-ice olurum. Fire de çok atak veriyor bu arada. Firenin atağı insanın kafasını karıştırıyor Light-fire de olabilir belki Ama ligh şart. İce magenin yavaşlatmasına hastayım doğrusu ve ice mage olduğumda kendimi çok daha güvendeymiş diye hissediyorum.
    70 lvl stafı +7 olduğunda getirileriyle eşsiz ve benzersiz bir staf olduğunu düşünüyorum. Hele o staf +8 olursa yeme de yanında yat durumu olur
    +8 bir 70 lvl stafı paha biçilemez bir staftır bence ve hiç bir staf onun yerinin tutamaz. Hem fire,hem ice ve hem lgiht olarak yüksek atak yapma imkanı veriyor. Çok fazla defans, hp ve resistans vererek koruyucu özelliği de mevcut.
    Mage ile ilgili aklıma gelenler bunlar.
    Yazdıklarımın bir faydası olduysa ne mutlu bana.
    Son sözüm şu ki, ne kadar iyi itemler, elbise,staf falan olursa olsun, playerlik olmadıkça hepsi hikaye

+

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.