Şimdi Ara

Mage ve Boss

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler ben mage açamayı düşünüyorum.Fakat mageler nasıl boss keser veya saglam boss ları kesebılırmı bılmiyorum veya tek tek vs de neler yapabılır bılmıoyorum bia nalatırmısınız boss kesebilirmi mage filan?

• kesemez çünkü yaratık yanına gelip vurunca çoğu atack failed verecek.Öyle bir mage olmalıkı +9 hell blodlu falan staffla slide yapıp kesebilir
  • boss dan drop düşüyormu diye sor bi önce..
  • eski ice mage'm ile kesmediğim boss yoktur ardreamda :)

itemlerim +7 glacier erenion , dual shio ters , ep , dual agete ,ske , +8 crystal setti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hey Jude. -- 4 Haziran 2008; 19:25:30 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: PLATINIUM

kesemez çünkü yaratık yanına gelip vurunca çoğu atack failed verecek.Öyle bir mage olmalıkı +9 hell blodlu falan staffla slide yapıp kesebilir

hayatında hiç oynadınmı mage

bugun ati kestim canının daha %10-13lük bi kesimi gitmişken 24online clanından bir pri kse geldi ama sonuçta kutu bendeydi fakat drop yok ama olsun yinede heycan oluyo insana

66lwl pet mage in ronark

• CARNACTA 70 LVL MAGEYLE SQ KESTİK İN 24 GB SATTIM MAGE PARTY İLE GİRERSEN BOSS KİMSE ALAMAZ ELİNİZDE BENDEN SOLEMESİ EN GUZEL İTEM MAGEYLE KASILIR...
  • ts ile birlikte 56 skillini bir deneyin. :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: aimar

ts ile birlikte 56 skillini bir deneyin. :)

brak bro herkesi zombide gördükleri paper mage gibi sanıo bunlar
    en kolay bos mageyle kesilir 70magenin kesemiyecegi boss yoktur!!! çünkü sadece kaçarak damega verebilen character magedir +18 57 56 skilleri çok işne yaarar
  • quote:

Orjinalden alıntı: sound_of_silence!

quote:

Orjinalden alıntı: aimar

ts ile birlikte 56 skillini bir deneyin. :)

brak bro herkesi zombide gördükleri paper mage gibi sanıo bunlar
    en kolay bos mageyle kesilir 70magenin kesemiyecegi boss yoktur!!! çünkü sadece kaçarak damega verebilen character magedir +18 57 56 skilleri çok işne yaarar

bence de.
    ben 45 lvl fr/ice mage ile giant golem kesiyoken 60 level master asasın goleme yatması çok muhtemel.
    yada 60 levelda slot harpy keserken, 60 level başka bi char 1 harpy anca keser o sürede tabi yatması da çok muhtemel.
    ben de yazın oyuna tekrar başlayıp mage kasim diyorum hem kasması çok zevkli hem pksı zevkli,itemi ucuz ,solo kasabiliyosun vsvs. tabi 1 yıl önce böyleydi şimdi dengeler değişti mi bilmiyorum ama mage iyidir,oynamayanlar kötü sanar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.