Şimdi Ara

Makine önerebilirmisiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Abilerim ablalarım fotoğraflar ve makinalar hakkında pek hatta hiç bir bilgim yok sayılır üniversite öğrencisiyim ve devamlı olarak doğa yürüşleri ve kamp yapıyorum bu anlarda güzel hatıralar biriktirmek istiyorum maksimum verebileceğim fiyat 400 tl öneride bulunursanız çok makbule geçer ...

Pentax K10D yi önerir misiniz bide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freestayla -- 20 Şubat 2016; 7:26:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ayırdığınız bütçe 600 lira civarında olsa önerilecek çok seçenek var aslında. 400 lira olunca DSLR tarzında ancak Canon 350D, 400D, Nikon D40 vb gibi makineler alabilirsiniz. Tabi 2. el.
  • Nikon D60 öneririm .
  • 2.el nx1000
  • hocam öğrenciyim malesef daha fazla bütçe ayirma şansım yok çok profesyonel ce kullanamam zaten sadece fotolarimda derinlik olsun istiyorum hemde ögrenmek makinayi kullanmayi ileriki aylarda pahali makinalara geçiş yapabilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AhmetSelçuk kullanıcısına yanıt
    hocam pentax hakkında ne düşünüyorsunuz su gecirmeme özelligi de benim için büyük bir artı

• freestayla F kullanıcısına yanıt
    Şahsen Pentax'dan uzak duruyorum. Bir türlü ısınamadım. Türkiye'deki pazar payı da çok düşük, 2. el piyasası da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freestayla

Abilerim ablalarım fotoğraflar ve makinalar hakkında pek hatta hiç bir bilgim yok sayılır üniversite öğrencisiyim ve devamlı olarak doğa yürüşleri ve kamp yapıyorum bu anlarda güzel hatıralar biriktirmek istiyorum maksimum verebileceğim fiyat 400 tl öneride bulunursanız çok makbule geçer ...

Pentax K10D yi önerir misiniz bide

Kişisel kanaatim dış mekan çekimlerinde halen alınabilir bir cihaz.
    O fiyata alternatifler de var tabi.
    Dslr olarak 350d,450d,nikon d50, 40x yada yeni model bazı aynasız cihazlar.

K10d ile ilgili daha detaylı bilgi için aşağıdaki linke bakabilirsiniz.

http://www.pentaxturk.com/forum/index.php?topic=6080.0

• quote:

Orijinalden alıntı: freestayla

hocam öğrenciyim malesef daha fazla bütçe ayirma şansım yok çok profesyonel ce kullanamam zaten sadece fotolarimda derinlik olsun istiyorum hemde ögrenmek makinayi kullanmayi ileriki aylarda pahali makinalara geçiş yapabilirim

hocam makineye çok takılmayın. ucuz temiz bir dslr bulun. canon veya nikon olsun. eş dost arkadaşlardan lens bulmanız daha kolay olur.

5d mark 3 de alsan d40 da alsan emin ol başlangıç için pek fark etmeyecektir senin için.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-fotograf-kamera-dijital-fotograf-makinesi-nikon-d40-cok-temiz-277028962/detay

350 tl bak al bunu nefis öğrenirsin fotoğrafı. sonra paran oldukça ilerlersin.

• Olympus Ep1 bulabilirsin. Aynasız kuçuk bir makina. Yanınızda taşıması kolay olur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.