Şimdi Ara

makyajlı punto incelemesi 2012 (resimli) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
6.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önü pek de çirkin maşallah. Krom bıyığı çıkarmışlar, yerine siyah bir boşluk koymuşlar. Evlerden ırak.
  • Bana göre bıyıklıdan iyi olmuş ama fiyatlar coşmuş
  • Fiat Tempra ve Tipo'dan sonra çoğu araçta batırdı işleri tasarım ve kalite anlamında yerlerde sürünüyor. aynı araçları 70 kez makyajlayıp piyasaya sürüyor makyajda Fiat sevdalısı değilsen anlaşılmıyor tabii. Fiyatlar uygun olduğu için satışlar çok iyi yalnız. Her Fiat konusunda babamın bir sözünü hatırlıyorum Önünde Fiat yazan arabaya binmem...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaRiS

Önü pek de çirkin maşallah. Krom bıyığı çıkarmışlar, yerine siyah bir boşluk koymuşlar. Evlerden ırak.

• Çok farketmiş
  • Ben beğendim açıkçası zaten Evo'yu da beğeniyordum ama birkaç opsiyonla birlikte tabi..Bu sınıfta ve hatta genel olarak piyasada fiyatlar uçuk bu nedenle FIAT'a giydirmek pek doğru değil..Ha bu paralara FIAT alınmaz diyenlere de saygı duymak lazım,tercih meselesi..

Bu arada resimdeki aracın jantları Doblo'lar içinde alınabiliyordu sanırım (yanılıyor olabilirim) sanki aksesuar listesinde ve hatta birkaç Doblo'nun üzerinde gördüm gibi geliyor bana..
  • Punto -> Grande Punto -> Grande Punto Evo -> Punto -> ?

2 yıl sonra, bu döngüye bakarsak Grande Punto ismini kullancaklar.
  • Tasarım facialarına devam ediyor Fiat
  • Bi araç bu kadar mı tipsiz olur. Göz var nizam var. İnsan bi araç alınca onu kullanırken, görünce falan mutlu olur. Bu benim arabam olsa biri görse -benim değil diyesi gelir insanın
  • fiata verilen para..neyse.
  • daha bi gp ye benzenmiş
  • Bildigim kadariyla hem Grande Punto, hem de Punto Evo satiliyordu. İki otomobili bir potada eritip yeni Punto adinda tek bir otomobil olarak satacaklar. Bence daha iyi oldu.

En azindan model kargasasi kalmaz artik. Ayrica Punto Evo'dan daha guzel olmus.
  • Bu kadar acımasız olmayalım bence, evet eksikleri ve hataları vardı, ama her makyajda bu eksiklik ve hatalar giderilmeye çalışıldı, özellikle G.punto'da ki olumsuz eleştirileri dikkate alıp Evo üretildi, yine Evo'da, çoğu kullanıcı tarafından beğenilmeyen ön tampon ve ızgara değiştirilip punto adıyla üretildi. Ayrıca Türkiye'deki satışları 50 binleri buldu.
  • Yeni Fiat Punto fiyatını en çok hak eden arabalardan biridir.
    Ben şahsen bu arabayı çok ama çok beğendim.
    Durumumuz düzeldiği anda da almayı düşünüyoruz.....
  • ben bu arabayı almam beğenmedim bilmem ne diyenlere sesleniyorum.
    1. Bu forumda ne işiniz var.
    2. Gidin Mercedes AMG alın o zaman.
    Bu ne yaw
  • ben makyajlıda bir fark göremedim...bu arada 45000 tl yanlışlık filan olması lazım.. eger fiyat dogruysa
  • quote:

Orijinalden alıntı: marea1326

Yeni Fiat Punto fiyatını en çok hak eden arabalardan biridir.
    Ben şahsen bu arabayı çok ama çok beğendim.
    Durumumuz düzeldiği anda da almayı düşünüyoruz.....

Valla arkadaşım eşimin 2004 getz otomatik aracını satıp yeni punto 'nun 1.3 duolojic 95 hp easy modelini aldık. Tamam start/stop hoş motor dehşet. Ancakkkk çok eksiği var bence.
    1- sadece 2 hava yastığı var.
    2- Arka camlar manuel. (2004 getzde otomatikti be yuh sana FIAT)
    3- sürücü kol dayama sanki hepsiburada.com dan 25TL ye alınıp takılmış gibi.
    4- Araçta neredeyse hiç saklama gözü yok. (2004 getzde sürücü kafasının üstündeki tutunma kısmında bile göz vardı. Yuh sana FIAT)
    5- Plastik kalitesi fena değil gibi ama ben nedense 40bin TL verince daha bi güzel şeyler bekliyordum.
    6- Koltuklar biraz küçük
    7- Kapılar kapanırken tokluk hissi vermiyor hiç.

Valla insan biraz garip oluyor. Rakiplerine bakıyorsun nerdeyse hepsi daha bi dolu araçlar. fiesta olsun, i20 olsun jazz olsun, clio olsun vd.

diyeceksinizki ne demeye aldın bu aracı???? Çünki sorunsuz acayip az yakan otomatik tek araç FIAT PUNTO da o yüzden. Yani çaresizdim anlayacağınız.

FORD Powershift şanzumanı fiestaya koysa kesin ilk tercihim FİESTA oluordu.

Renault EDC şanzumanı Clio-III'e koysa 2. tercihim olurdu

FIAT duolojic şanzumanı PUNTO ya koymuş bide 95 hp dizel motor o yüzden 3. tercihimi aldım napim.

Vosvos un POLO sunu yada çakması ibizadır fabia dır hiç düşünmedim zira boşline modellerine bile 6-7 bin TL fazla istiyor doğuş oto.

Neyse diyeceğim o ki FIAT mekanik aksam yapsın ama gerisini yapmasın artık ya valla beceemiyor. En iyi FIAT markalı araç buysa ben artık FIAT'dan soğudum gitii.

• Cok guzel olmus..bence super bir araba punto grande punto evo veya punto 2012.Her marka araba her modelini iki yilda bir makyajlatiyor.Paran varsa ve bu sinifta araba En iyilerinden biri Fiat punto 2012 ben Makedonyadan burada PUNTO 2012 adini verdiler.. (0)km kotu araba olur mu?yok ya ama herkesin kendine gore zevkleri ve beklentileri var. orengin POLUNUN ayri fiestanin ayri clionun vs.vs hepsinin kendi guzelligi var.Araba almayi niyetlenince ha 40.000 tl olmus ha 45.000 ne farkeder.onemli olan istedigini alman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Forzajuvegss -- 24 Mart 2012; 20:48:21 >
  • mükemmel tasarım mermi gibi duruyo araç
  • evo ile yeni punto arasında hiç bir fark yok test surusu yaptım içi vs. hersey aynı tampon farkları var sadece
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.