Şimdi Ara

Marincap 500 mg nasil icilir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
6.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu balik yagi hapi nasil kullaniliyor ? Direk cigniyim dedim olmadi. Yutuluyor mu yoksa cigneyerek mu kullaniyiruz. Gunde kac defa kullaniyiruz ? Icindemk kagitta yemekle birlikte felan diyor. Yemek yerken mi iciyoruz ? Cok yetersiz bilgiler verilmis bu kagitta. Yardimlariniz icin simdiden tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yapay Zekanın Yanıtı

Marincap 500 mg Nasıl Kullanılır?

Marincap 500 mg balık yağı takviyesidir. Genellikle kalp sağlığını desteklemek, iltihabı azaltmak ve beyin fonksiyonlarını geliştirmek için kullanılır.

Marincap 500 mg Nasıl Kullanılır?

Marincap 500 mg, doktorunuzun önerdiği şekilde kullanılmalıdır. Genellikle günde 1-2 kapsül alınması önerilir. Kapsülleri yemeklerle birlikte bir bardak suyla yutmalısın.

Marincap 500 mg Günde Kaç Kere Kullanılır?

Marincap 500 mg genellikle günde 1-2 kapsül kullanılır. Doktorunuzun önerdiği dozu aşmamalısın.

Marincap 500 mg Kullanıcı Yorumları

Marincap 500 mg kullanıcı yorumları genellikle olumludur. Kullanıcılar genellikle kalp sağlığı üzerindeki faydalarını ve iltihabı azaltıcı etkilerini bildirirler.

Marincap Nasıl İçilir?

Marincap kapsülleri bir bardak suyla yemeklerle birlikte yutulmalıdır. Kapsülleri çiğnememelisin.

Marincap 500 mg Balık Yağı Nasıl Kullanılır?

Marincap 500 mg, balık yağı takviyesidir. Günde 1-2 kapsül yemeklerle birlikte bir bardak suyla alınmalıdır.

Marincap

Marincap, balık yağı takviyeleri üreten bir markadır. Ürünleri kalp sağlığı, beyin fonksiyonları ve genel sağlık için faydalı olabilir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • suyla birlikte yut çiğneme falan yok midede eriyor o
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sekai

suyla birlikte yut çiğneme falan yok midede eriyor o

Peki hocam yemekten sonra mi onece mi icecem ? Ve gunde 3 tane mi icmem gerek 1 tane mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: LecAss

quote:

Orijinalden alıntı: Sekai

suyla birlikte yut çiğneme falan yok midede eriyor o

Peki hocam yemekten sonra mi onece mi icecem ? Ve gunde 3 tane mi icmem gerek 1 tane mi ?

ben önceden kullandığımda tok iken günde bir kere içiyordum.
  • bunu kullanıyorum kaliteli bir ürün, kutusu içindeki bilgilendirme kağıtları vs. güzel hazırlanmış.

http://www.vitaminler.com/urun/ocean-plus-omega-3-1200-mg-50-kapsul-5112

tavsiye ederim.
  • Babam almis balik hapini. Maksat tum omega 3 u karsilamak degil. Gayet duzenli besleniyorum. Ufak bi takviyr amac :). Cok tesekkur ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.