Şimdi Ara

Mart 8-31 World ile yapılan ilk 100 TL'lik alışverişinizden sonra her 100 TL'lik alışverişe 10 TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
284
Cevap
7
Favori
14.317
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet kuyumcularda daha uygun.Ama onlarda KK ile ödemede komisyon koyuyorlar .
    Yine de internet satış sitelerine göre daha uygun.
    Tüm kuyumculardan puan kazanamazsın, üye işyeri olmalıdır.
  • Ben dün bir kuyumcuya gittim. Yarım altın alacam dedim (eski tarihli). Fiyat olarak 316TL dedi. Ben bu fiyatı 3gün boyunca 100+100+116 olarak ödesem olur mu dedim. Olur dedi. Sizce nasıl, uygun mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uygun bence. Zira ben dün (cumartesi) 2 eski tarihli çeyrek aldım. 310 TL tek çekim ödedim.
    3 çekim ile bence uyfun.Zira 3 gün boyunca altın fiyatı ne olur bilmem.
  • üye işyeri olup olmadığını aldığınız slipten anlayabilirsiniz.. slibi elinize aldıgınızda puan bilgisi yazıyor kesin ykb posudur. ama yazmıyorsa geçmiş olsun diyebiliriz..:)
    bir sliplerinizi saklayın..kampanya sonunda bazen sorun olabiliyor.. müşteri hizmetleri ile konuşurken daha kolay olur derdinizi anlatmak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eguler28

quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

facebook uzerınden dun katıldım
    formunuz kabul edıldı gıbı b ışey geldı
    şimdi okuyorum yazdıklarınızı sakata gelmemek için tekrar açtım facebokk sayfasını play kartın hesabı çıktı
    wold çıkmadı demek katıldım kanpanyaa
    bugunde 2 alışverı yaptım

facebook üzerinden katılım yapmayın arkadaşlar başınız çok ağrır şubatta beş kart ile facebook üzerinden katılım sağladım hala 2 sine yatmadı bekliyorum diğer 3 kartıma da puan kazanımını sağlayana kadar defalarca aradım kapmanyadan kazandığım parayı telefon faturasına ödedim dikkat edin mesaj atın öyle katılım sağlayın işi garanatiye alın

Aynen katiliyorum. Faceden kayit oldum.
    yazdiklarini okuyunca musteri temsilcisini arayayim dedim. bir kontrol etsin kampanyaya kayit olmusmuyum diye.
    iki temsilciyle konustum ikiside dunyadan bir haber.
    illa sms cekeceksin diyorlar. sayfayi actiriyorum orda yaziyor diyorum yine bisey degismiyor. sms cekin bunlarla ugrasilmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: gumus299

quote:

Orijinalden alıntı: beyaztebeşir

Arkadaşlar, world un "mart kapıdan" kampanyası ile bu kampanya birleşir mi?Önce 100 l alışverişten sonraki alışverişimiz parça parça olmak zorunda mı?Tek bi yerden 1000 lira olsa 100 lira puan oluyor mu?

zaten şuanda sadece mart kapıdan kampanyası var.
    11 adet 100 tl nin üstünde alışveriş olması gerekiyor.üye işyeri olması gerekiyor ve yukarıda belirtilen işyerlerinden olması gerekiyor.aynı gün 11 kez aynı üye işyerinden yaparsanız o da olmaz.farklı üye işyerlerinden aynı gün yaparsanız olur.
    altın alarak puan kazanmak istiyorsanız aynı en farklı üye işyerlerinden en fazla 3 adedine izin verir. 4. süne provizyon vermiyor.

bilen arkadaş varsa şu konuya bir açıklık getirebilir mi , ben aynı gün 4 farklı kuyumcudan işlem yapsam , 4 . süne izin vermiyor mu ben mi yanlış anladım , ya da 3 bir gün ,3 de ertesi gün mü yapıcaz bu yukarıda bahsi geçen konu çok kafamı karıştırdı yaw benim .

• quote:

Orijinalden alıntı: Sabrina_

quote:

quote:

Arkadaşlar, world un "mart kapıdan" kampanyası ile bu kampanya birleşir mi?Önce 100 l alışverişten sonraki alışverişimiz parça parça olmak zorunda mı?Tek bi yerden 1000 lira olsa 100 lira puan oluyor mu?

11 adet 100 tl nin üstünde alışveriş olması gerekiyor.üye işyeri olması gerekiyor ve yukarıda belirtilen işyerlerinden olması gerekiyor.aynı gün 11 kez aynı üye işyerinden yaparsanız o da olmaz.farklı üye işyerlerinden aynı gün yaparsanız olur.
    altın alarak puan kazanmak istiyorsanız aynı en farklı üye işyerlerinden en fazla 3 adedine izin verir. 4. süne provizyon vermiyor.

bilen arkadaş varsa şu konuya bir açıklık getirebilir mi , ben aynı gün 4 farklı kuyumcudan işlem yapsam , 4 . süne izin vermiyor mu ben mi yanlış anladım , ya da 3 bir gün ,3 de ertesi gün mü yapıcaz bu yukarıda bahsi geçen konu çok kafamı karıştırdı yaw benim .

4. süne sistem izin vermiyor.. pos cihazı sizin mh ile temasa gecmenizi isteyen bir cıktı veriyor..
    1 gunde en fazla 3 adet kuyumcu alısverisi yapabilirsiniz..
    2. gun yeniden 3 kez kuyumcu alısverisi yapabilirsiniz..
    3. gun yine 3 kez yapabilirsiniz..
    4. gun yine 3 kez yapabilirsiniz ama 3. su gereksiz olur:)

• Arkadaşlar kampanyaya katılmamdan önceki harcamam dahil edilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa1248

Arkadaşlar kampanyaya katılmamdan önceki harcamam dahil edilir mi?

isterseniz 11. alısveristen sonra mesaj atın..farketmez..o tarihler arasında olsun yeter.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sabrina_

quote:

quote:

4. süne sistem izin vermiyor.. pos cihazı sizin mh ile temasa gecmenizi isteyen bir cıktı veriyor..
    1 gunde en fazla 3 adet kuyumcu alısverisi yapabilirsiniz..
    2. gun yeniden 3 kez kuyumcu alısverisi yapabilirsiniz..
    3. gun yine 3 kez yapabilirsiniz..
    4. gun yine 3 kez yapabilirsiniz ama 3. su gereksiz olur:)

çok sağol hoca valla bu detayı hiç bilmiyordum , önemli bir konuydu benim için teşekkür ederim

• HB den yapılan alışverişler dahil mi diye soranlar olmuş,

şu şekilde gayet açık değil mi;

http://www.vakifkart.com.tr/vakifkart-kampanyalar.aspx?Id=645

Belirtilen internet sitelerinde yapılan internet alışverişleri kampanyaya dahildir: "VATAN BİLGİSAYAR, BİMEKS, PC GOLD BILGISAYAR, ELECTRO WORLD, TEKNOLOJİX, HIZLIAL.COM, HEPSİBURADA, 212.COM, GİTTİ GİDİYOR, ZİZİGO,WWW.EREYON.COM.TR, ANNELUTFEN.COM, E-BEBEK, VATAN BİLGİSAYAR SANAL, MADALION.COM, İNDİRDİK.COM, SANALREYONUM.COM, SANALPAZAR.COM, TEKNOKOLİK, AVMMALL.COM, MARKAPON.COM, MORHİPO, TRENDYOL, BUTİKBEBE.COM, VİPDÜKKAN.COM, LİMANGO, YENİÇARŞIM.COM, ARABULVAR, ENMODA, KLİKSA, MARKAFONİ, BON PRIX , 1V1Y.COM, MODAELİNİZDE.COM , PABBUC.COM, BEE GODDES, EVMANYA, PERABULVARI, BELLA MOLLA, GİMORA.COM, LİDYANA.COM, ELSESİLVER.COM, BUTİGO"

Kampanyaya kuyum dahil olduğuna göre hepsiburada.com dan 11 gün boyunca hergün 1 adet gram altın aldığımda ( şu anki fiyatı kargoyla birlikte 105,16 TL) 100 tl puan hakkını elde etmiş oluyorum.

Bir yanlışlık var mı?

• kazan boşluk kart son 6 noyu yazıp teb için 3160a başvuru yaptım ve 3 alışverişim olmuştu

ama son alışverişte ''kazan yazıp 4616 ya gönderin her 100 tl ye 10 tl kazanın'' sms i geldi

bu durumda
    hem teb hemde worldcarda özel ayrı ayrı katılım mı alınıyor
    veya ilk 3 alışveriş boşamı gitti
    yoksa 2 ayrı kampanyaya çifte katılımmı sağlanmış olur yoksa her iki başvuruda aynı kapıya mı çıkıyor...
  • Ankara'da World puanla uygun fiyata altın alınabilecek kuyumcu arıyorum. Tecrübeli arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: storm

Ankara'da World puanla uygun fiyata altın alınabilecek kuyumcu arıyorum. Tecrübeli arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum.

Mamak ikea'ya yakınsan var.

• mete_bey ora bana biraz ters kızılay, ulus yada merkeze yakın bir başka bir noktada bulamazsak oraya gideriz. Birçok kuyumcu yüzde 10 dan ağzını açıyor, tek çekim alıyorsun, karını koyuyorsun üstede bu kadar komisyon fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenersel

HB den yapılan alışverişler dahil mi diye soranlar olmuş,

şu şekilde gayet açık değil mi;

http://www.vakifkart.com.tr/vakifkart-kampanyalar.aspx?Id=645

Belirtilen internet sitelerinde yapılan internet alışverişleri kampanyaya dahildir: "VATAN BİLGİSAYAR, BİMEKS, PC GOLD BILGISAYAR, ELECTRO WORLD, TEKNOLOJİX, HIZLIAL.COM, HEPSİBURADA, 212.COM, GİTTİ GİDİYOR, ZİZİGO,WWW.EREYON.COM.TR, ANNELUTFEN.COM, E-BEBEK, VATAN BİLGİSAYAR SANAL, MADALION.COM, İNDİRDİK.COM, SANALREYONUM.COM, SANALPAZAR.COM, TEKNOKOLİK, AVMMALL.COM, MARKAPON.COM, MORHİPO, TRENDYOL, BUTİKBEBE.COM, VİPDÜKKAN.COM, LİMANGO, YENİÇARŞIM.COM, ARABULVAR, ENMODA, KLİKSA, MARKAFONİ, BON PRIX , 1V1Y.COM, MODAELİNİZDE.COM , PABBUC.COM, BEE GODDES, EVMANYA, PERABULVARI, BELLA MOLLA, GİMORA.COM, LİDYANA.COM, ELSESİLVER.COM, BUTİGO"

Kampanyaya kuyum dahil olduğuna göre hepsiburada.com dan 11 gün boyunca hergün 1 adet gram altın aldığımda ( şu anki fiyatı kargoyla birlikte 105,16 TL) 100 tl puan hakkını elde etmiş oluyorum.

Bir yanlışlık var mı?

105.16 1 gram altın için çok fazla bir rakam.

90 liraya satsanız 15 lira zarar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enginturaman -- 11 Mart 2013; 13:51:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: storm

mete_bey ora bana biraz ters kızılay, ulus yada merkeze yakın bir başka bir noktada bulamazsak oraya gideriz. Birçok kuyumcu yüzde 10 dan ağzını açıyor, tek çekim alıyorsun, karını koyuyorsun üstede bu kadar komisyon fazla.

Hocam world üye işyerlerinden kuyum sektörünü seçerek size yakın olan yerleri arayıp sorun. %5 civarında ( tek çekim için) komisyon alan bir yer kesin bulursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi v4science -- 11 Mart 2013; 13:52:15 >
  • Vakıfta son durum ne arkadaşlar? Şubat tan 100 alanlar bundan kazanamayacak diyorlardı. Aslı astarı var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

Vakıfta son durum ne arkadaşlar? Şubat tan 100 alanlar bundan kazanamayacak diyorlardı. Aslı astarı var mıdır?

Şubattaki 100'ü bile tam yatırmadı, vakıf bu ne yapacağı belli olmaz. Bende ötelemeli taksitleri saymamışlar. Biraz uğraştıracaklar, inat ederlerse bu sefer kesin iptal ederim.
  • bugün semtteki kuyumcudan gram aldım.95 TL ve %2 puan veriyor.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.