Şimdi Ara

MASA ÜSTÜMÜ LAPTOPMU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BENCE MASAÜSTÜ LAPTOPTAN KATKAT DAHA İYİ .

LAPTOPUN TAŞINMASINDAN BAŞKA AVANTAJINI BİLEN VARSA LÜTFEN SÖYLESİN.
    BEN MASAÜSTÜ BİLGİSAYARIMDAN GAYET MEMNUNUM.

SİZİN GÖRÜŞLERİNİZ NELERDİR
    CEVAPLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR

• Sormana bile gerek yok.Kullanacağın yere bağlı.
    Şahsen desktop pc'mi ayda 2-3 gün kullanıyorum.nie? çünkü öğrenciyim.böylelikle laptop'um daha önplanda oluyor.
    yazın evdeyim desktop'umu kullanıyorum.öle olunca da laptop arkaplanda kalıyor.

parça ekleme, fiyat vs bence biraz bahanesi işin.kullanacağın yere göre önemi değişiyor..
  • Sorunda amacını da belirtseymişsin iyi olurdu ama kabaca:

1)Laptop u desktop tan daha hızlı ve verimli bir şekilde kullanırsın
    2)Laptop ta istediğin konfigürasyona ulaşman için oldukça yüksek miktarlar harcarsın
    3)Oyun oynamak, ağır programlar çalıştırmak (video vs programlar) laptop ta rahatça yapamayacağın şeyler
    4)İnterntte gezinmek ve word vs dökümanlar hazırlamak laptop ta herzaman daha hızlı ve kolaydır
    (Bu liste daha çok uzayacağından burada kesiyorum umarım az buçuk anlatabilmişimdir)
  • elektrikler kesilince laptobunla kaldigin yerden devam edersin
    yazliga giderken veya uzun bi yolculuga giderken yanina alirsin yolda p.elevation soccer oynarsin
  • masaustundede ayaklarini uzatir klavyeyi kucagina alirsin chat met yaparsin oyun oynarsin laptopta ise hep dik durmak zorundasin
    tv izlerken veya film izlerken laptopta sabit ekrana bakmak zorundasindir cunku ekran hafif kararir masaustunde ise istedigin yerden izlersin tvni filmlerini

aklima gelenler bunlar
  • Valla sendede ne akıl warmış bea helal olsun ama @SAVIAR ın dedikleride yabana atılır gibi diil
  • quote:

Orjinalden alıntı: X_LORD_X

BENCE MASAÜSTÜ LAPTOPTAN KATKAT DAHA İYİ .

LAPTOPUN TAŞINMASINDAN BAŞKA AVANTAJINI BİLEN VARSA LÜTFEN SÖYLESİN.
    BEN MASAÜSTÜ BİLGİSAYARIMDAN GAYET MEMNUNUM.

SİZİN GÖRÜŞLERİNİZ NELERDİR
    CEVAPLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR

bu bana biraz kedi-ciğer hikayesini anımsattı.

madem desktop iyi nediye notebook bölümünde dolaşırsın güzel kardeşim. Git oc cilerle yarış ya da ne bileyim, yeni bi ekran kartı, harddisk falan al kendine dimi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.