Şimdi Ara

Mass effect, takıldım arkadaşlar.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar oyuna yeni başladımda, bu ilk bölümlerde hani cidatel den gemiye geçiyoruz ya, sonra 3 tane yer soruluyor gitmek için, ben gemiye bindim fakat nasıl komut vericez bu gemiye 3 yerden birine gitmek için ? ne yaptıysam hareket ettiremedim gemiyi. herkezlede konuştum gemide.

• Galaxy map var ortada, onu aktive edip sistemden gezegene ineceksin..
  • sağol kardeşim,meğerse oyunda sorun varmış, galaxy map a gelince hiç bir şey göstermyior, widow yazıoy, nebula filan yazıoyr. bunları 1 saniye görüyorum sonra ekran kararıyor, seçemiyorum birşey, herhalde bir daha kurcaz oyunu. yardımın için tekrar teşekkürler
  • Bir daha kurmana gerek yok ilaçtan kaynaklı o sorun.En son yamayı yapıp düzgün ilaç indirirsen sorun olmaz.
  • ooo sağol kardeşim sanada vallahi yeniden kurum birşey olmadı, dediğin gibi yapayım
  • arkadaşlar konuyu hortlatmış oldum ama abuzer120 nickli arkadaşın takıldığı yerde ben de takıldım.mass effect için düzgün bir ilaç nerden bulacağım?,en son yamayı indirip denedim ama bu sefer register key istedi,elimdeki key'ler bir işe yaramadı,yeni key de bulamadım.Yardımcı olurmusunuz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.