Şimdi Ara

mat2 de çok zayıfım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar mat2 de çok zayıfım temelim yok yani. 10-15-20 civarı net yapsam benim için yeter. bu neti hangi konulardan çıkartırım teknofemden izlicem ve mezunum fazla boş vaktim var yani. lütfen yardım.

• cevap yok mu?
  • trigonometri limit turev integral calisin hocam bence cok daha iyi yaparsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pixelboy

trigonometri limit turev integral calisin hocam bence cok daha iyi yaparsiniz

Bende aymnı durumdayım da bu konuların önceki konularla bir bağlantısı var mı yoksa başlı başına konular mı?Diğer konular eksik olduğundan bir konuya başladığımda bir süre sonra anlayamamaya başlıyorum.Bunlarda durum nasıl acaba?
  • okuma
  • temel çok zayıfsa problemlere çalış bide eşitsizlikler ikinci dereceden denklemler parabol falan türevi trigonometriyi öğrenmen temelin kötü olduğu için zor hem onlar zaten ilk konularla bağlantılı
  • Çarpanlara ayırma ile başla onu düzgün öğrenirsen eşitsizlik ve 2. dereceden denklemleri de rahat öğrenirsin. Bunlardan sonra parabolü öğrenmek de kolaylaşıyor. 11in konuları logaritma flan çerez gibi onlara yüklen. Bilmiyorsan üslü, köklü, bölme bölünebilme, taban aritmetiği de çıkabiliyor onlara da bak şansına çıkarsa götürürsün. Vaktin kalırsa (muhtemelen çok fazla kalır mezunsun) trigonometri değil limit türev integralden devam edersin.
  • polinomlar denklem eşitsizlik parabol logaritma matrisler bunları öğren kolay konulardır

tabi bunları yapabılmen ıcınde çarpanlara ayırma bılgının olması gerekıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.