Şimdi Ara

Matematik başta olmak üzere kaynak tavsiyesi arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Arkadaşlar selamlar. ben sözelciyim. daha önce ygsde matematikten 4 net yapmıştım ts2 de 18k daydım. şimdi okulumu bırakıp tekrar sınava giricem. 2.oturumda matematik çözmicem. sadece tyt için video çözümlü matematik soru bankası ve konu anlatım için youtube kanalı önerisine ihtiyacım var. anladığınız gibi matematiğim neredeyse 0 ama daha çok uzun bir süre var bu sürede tyt matematiği 20nin üstüne hatta yapabildiğimin en üstüne çekmek istiyorum. önce birey gelişim a sonra birey gelişim b çöz diye bir tavsiye aldım. kartezyen yayınları, kademe yayınları ve yayın denizi 0 dan matematik hakkında da tavsiye aldım ama sanırım onların video çözümleri yok. bu düşük seviyemle çözüp temel atabileceğim ve kendimi geliştirip netlerimi yükseltebileceğim kitaplara ihtiyacım var. bu yayınlardan her hangi birisini veya başka bir yayını tavsiye eder misiniz? aynı şekilde geometri içinde tavsiye istiyorum.

-- edebiyat, türkçe ve diğer sözeller
    edebiyat için akılda kalıcı karışık olmayan bir konu anlatım kitabı önerir misiniz? türkçe ve edebiyat için altın anahtar yayınlarını duydum ne dersiniz? coğrafya felsefe grubu ve tarih içinde önerilere açığım. herkese çok teşekkür ederim şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kserhank -- 8 Kasım 2017; 7:21:15 >

• Çözümlü diye birey a almanı tavsiye etmem.En düşük seviye olabilir ama sana zor gelir.Kartezyen yeşil olan veya antremanlarla matematik alabilirsin.Kartezyen rengine dikkat et mavi alma sakın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim başka tavsiyesi olan varmı arkadaşlar

• Up

• Kullanmadım ama okyanusun ygs matematiği güzel gibi gelmişti.Sitesinde var incele istersen.
    Kanal olarak hocalara geldik veya şenol hoca(daha temelden anlatıyor) olabilir.

Türkçe konu anlatım videosu(edebiyat yok) olarak en iyisi önderhoca (7/24 dersteyiz kanalı-youtube)
    Ben sayısalım ama geçen sene forum canlıyken edebiyat için limit el kitabı aşırı öneriliyordu.Aynı şekilde soru bankası da(sb si biraz zormuş)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler :) Türkçe için soru bankası önerin olurmu? 

Başka önerisi olan varmı? 

• kserhank K kullanıcısına yanıt
    Ceyhun yavuz mat için ideal bir hoca.Kaynak için sırasıyla birey a birey b 345 ve karekök sb öneririm.Türkçe için youtube da önder hocaya bakabilirsin.

• Gür gibi bir fasikül al video izledikten sonra ilk onu çözersin sonra soru bankasına geç derim çok iyi kavrarsın hocalara geldik ideal

• Bilgi sarmal ve limit en iyisi Türkçede

• Hepinize çok teşekkürler. başka tavsiyesi olan var mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.