Şimdi Ara

max 40 ytl ye kulaklık tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar benim sony nw-z b133 mp3 playerım var benim bir kulaklığa ihtiyacım var. acaba hangi kombinasyondan daha iyi verim alırım. benim için kulaklığın izolasyonu ve bassları kuvvetli olmalı fakat tizleri de fazla geride kalmamalı .. ses çıkışı ve izolasyon çok önemli benim için tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkür ederim.

• creative ep 630 50 kusur lıraydı en son

• max 40 ytl demiştim ama ? creative ep 630 herkes tavsiye ediyor. başka tavsiyeniz yokmu? piyasada bu fiyatta daha farklı güzel kulaklık yokmu?
  • ex-82
  • 50 lira mı

Neden bu kadar pahalı ? ? ?
  • 70 liraya kulaklık var.. Neden bu kadar pahalı bu cihazlar arkadaşlar ?
  • @Sayeh-eh Khodah, sennheiserlara da bak bi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sayeh-eh Khodah

70 liraya kulaklık var.. Neden bu kadar pahalı bu cihazlar arkadaşlar ?

Binlerce liraya da kulaklıklar var. Sonuçta her türlü şeyin kalitelisi-kalitesizi, özelliklisi-özelliksizi vardır. Tabi kulaklıklarında oluyor. 5 tl ye de kulaklıklar var mesela.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 23 Haziran 2009; 18:09:39 >
  • Arkadaslar ürün benim deil. Ürününün durumunu bilmiyorum ama senin için ufak bir araştırma da yaptım. Asla sennheiser'dan şaşma derim. Ürünü deneyip öyle onay verme seçeneğin de var baktım ona da. Şu linkte Sennheiser Cx300 var. Kullanılmamıs kutusunda 31 YTL. Kaçırma derim. Dinlediğin müzik tarzına göre kulaklık bakmanı tavsiye ederim sana. Eğer R&B, Raggea, Pop, Funk tarzı ritimli ve basslı şarkılar dinliyorsan Sennheiser bass tonlarında seni doyurur. Tiz için Shure öneririm ama fiyatları çok yüksek bu kulaklıkların. Sennheiser'ım olmasa ve kulaklık ihtiyacım olsaydı, bu kulaklığı kapatmıştım

http://www.sahibinden.com/sennheiser_cx300_kullanilmamis_kutusunda-69WQQaXQQ14896427WQQpXQQdisplayitem&keyword=sennheiser

Umarım aradığını en kısa sürede bulursun, kolay gelsin.. :)

• Şimdi site içinde dolaşırken bir topic gördüm orjinal olmayan Sennheiser satanlar varmış GG'da. Gene de içim rahat etmedi. Şu linki de paylaşayım gene de son karar senin hocam.

http://forum.donanimhaber.com/m_20235425/tm.htm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.