Şimdi Ara

=》》Max 60 bine araç önerisi PLSSS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Km fazla yüksek olmayan
    Az yakan
    Genelde C Segmenti
    Modeli 2011 2012 üzeri olan.. otomatik manuel farketmez

2 daha 3 daha koy bunu alın dediklerinizde olur ama 5 daha koy bunu al dedikleriniz olmaz.. 😀 çok uç bi araç olmazsa yani..

Marka takıntım yok her markanın tutulan bi modeli vardır tutulan modeller olabilir 😀😀

Çok mu şey istiyrm bilmiyrm ama lütfen yardımcı olurmusunuz..

• Astra,Fluence
  • Fiat egea 1.4 benzin 60 tl ye hem yeni model hem km az hem de baktın yakıyor lpg takip yola devam , megane 3 , astra h veya fiat bravo olabilir
  • 2010 corolla al
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaplannn14

Fiat egea 1.4 benzin 60 tl ye hem yeni model hem km az hem de baktın yakıyor lpg takip yola devam , megane 3 , astra h veya fiat bravo olabilir
    1.3 dizel egea düşünüyrmda performans nasıldır acaba bide 60 bine falan bulunur mu acaba temizi..

Megane 3lere çok bakıyrm çokta istiyrm ama temiz ve düşük km bulmak lazm..

Astra h kasa istemiyrm j kasa istiyrm ama fiyatlar yüksek bana göre artık boya takıntımıda bi kenara bırakıp baktklarm oluyor ama içime sinmiyor..

2 3 hafta önce 56 ya 2014 hb focus bulmuştm 4 5 parça boya vardı ama içime sinmişti genede ama nakit olmadıgı için kısmet olmadı.. o focusu unutamadım biriyle paylaşmak istedim 😀😀
  • Hocam yardımcı olamayacağım kusura bakma ama lütfen Türkçe'yi biraz dikkatli kullanalım. İki dakika daha uzun yaz ama düzgün yaz lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: -FoundeR-

Hocam yardımcı olamayacağım kusura bakma ama lütfen Türkçe'yi biraz dikkatli kullanalım. İki dakika daha uzun yaz ama düzgün yaz lütfen
    Kusura bakma haklısın hocam gereksiz kısaltmalar yapmışım.
  • Kral, senin bu Türkçe’ye önereceğim tek araba seat leon.
  • 1.3 ler guzel az yakiyor ama devrinde surmek lazim kalkislarda filan biraz yuksek devirli kullanmak, Egea 60 bine vardir da şirket aracı çıkmasıdır oda zaman geçtikçe çıkarıcak sorunlarla uzer, malesef aci gercek ama 60 bin tl ye bile dizel doğru duzgun arac bulunamaz hale geldi, benzinli alıp lpg de takılabilir
  • sahibinden.com
    Mitsubishi / Lancer / 1.6 / Invite / Köpekbalığı satışta 2013 model sahibinden.comda - 752562799
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-kopekbaligi-satista-2013-model-752562799/detay

62-63e alınır gibi duruyor.
    Aradığın her şeyi karşılıyor.

• cruze focus2.5 astra h
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.